Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Kronik Baş Ağrısı İçin Extrem Önerileriniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e napim aga yani ısıya eyvallah mı diyeyim...ısı varsa soğuk duş almak ilazım gelmezmi kuzen taygır...
    gelmez işte. bu sinüzit, kafayı bi sıcağa bi soğuğa maruz bırakmaktan, ıslak kafayla dışarda gezmekten peydah oluyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ...

Arkadaşlar şunu farkettim...stüdyoyada uzun süre kaldığımda olduğunu farkettim...yani azalan başağrımı canlı yayın stüdyosunun tetiklediğini sanıyorum...

stüdyo içinde alıcı verici canlı yayın masası ve görevliler arası telsiz iletişimi ve teknik aletler var...galiba canlı yayınlardan uzaklaştığımda ağrılarım daha az sıklıkla oluyor...

dün Saba Tümer canlı yayında jimmy jib arkasındaydım...konuyu açtığım günde böyleydi...

Alıntı DNGe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen bu rahatsızlığını fazla ihmal etme bence Allah korusun, tekrar iyi bi doktora görünmende fayda olabilir

gidecem aga valla...

Alıntı anamur.spor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad bu kafa alevlenmesi durumunda ya da hemen öncesinde nefes alışverişinde sıklık, bayılma ya da boğulma hissi, çarpıntı hissi oluyor mu?
    yok usta bende genelde kolestrol oranları...tansiyon durumları hep normaldir...bu kiloya rağmen ciddi bir rahatszlığım hiç olmadı...

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelmez işte. bu sinüzit, kafayı bi sıcağa bi soğuğa maruz bırakmaktan, ıslak kafayla dışarda gezmekten peydah oluyor

ulen ayuuu...hem tarihcisin...hem doktorsun maşallah her şeyi biliyon...e kuzucuk sen niye memur oldun kendini harcadın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen ayuuu...hem tarihcisin...hem doktorsun maşallah her şeyi biliyon...e kuzucuk sen niye memur oldun kendini harcadın...
    okusam mehendis olurdum
    memuriyeti hobi olarak yapıyorum

Motosikleti
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okusam mehendis olurdum
    memuriyeti hobi olarak yapıyorum

sen takiyyecisin...köy kurnazısın...

sende Jet Fadıl kafası var hacı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    mondial 151rs
    yıllar önce bu acı kavun ,acı düvelek vs denen şeyi bende kullanmayı denedim birkaçgün kullandım etkisiz olunca dozajı arttırdım,hastaneye zor yetiştim aynı anda iki koldan birden yapılan enjeksiyonla kurtuldum,dr içerden şişme olduğunu ve boğularak ölüme sebebiyet verdiğini ve kırsal kesimde onlarca insanın bu şekilde öldüğünü söyledi,deneyen biri olarak kesinlikle kullanmamalısınız diyorum.sinüzit ise yaz boyu temiz deniz suyunu sinüslerinize almak başarılı olabilir denedim sinüslerimi boşalttı bu kadar sıvı neremden çıktı şaşırdım ,eğer sinüzit değilse akupunktur de çözüm olabilir

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    şimdi bi türk kahvesi sade yap hocam onu bi iç üstünede bi zafer sade gazoz iç sonra kafaya kaskı taktın mı mıhh gibi kalkıyon sabah :D

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    metehan abi...konuyu bastan sona kadar okuyamadım ama genelde sinüzit diye yazılmış..ben saglık memuruyum çaglayanda özel bi hastanede..aynı şekilde benim bi saglık memuru arkadasımdaha var kendisi sürekli bi bas agrısı çekiomuş tabi bize belli etmiyo çok şiddetlidegil ama nöbet şeklinde geliyomu..bi gece nöbette bayıldı daha ilk bayılması..hemen nöroloji gördü muayene yapıldı beyin mr çekilmesi istendi çekilen beyin mr nda tümör oldugu saptandı ama kötü huylu deil iyi huylu bi tümor çapıda çok küçük büyük ihtimal ilaçla tedavi edilecek çapı büyük olsaydı ameliyat gerekebilirdi..şuan ilaç kullanıo ama baş agrısı ara ara geliyo..yanlış anlaşılmasın amaç içine kurt düşürmek degil bazen sizüzit dedigimiz seyler bize kötü sonuçlar açabilir..eger bi beyin mr çekilmediysen çekilmeni tavsiye ederim..ayrıca çalıştıgın ortamda radyosyon yüksek derecede buda tetikleyebilirr.belki bu konuda bişiler yazılmıştır konuyu tam takip edemedim ynlış bişi yazdıysam affola..herkese saygılar

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    umarım okumusundur abi ..

Motosikleti
    Alıntı ocal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıllar önce bu acı kavun ,acı düvelek vs denen şeyi bende kullanmayı denedim birkaçgün kullandım etkisiz olunca dozajı arttırdım,hastaneye zor yetiştim aynı anda iki koldan birden yapılan enjeksiyonla kurtuldum,dr içerden şişme olduğunu ve boğularak ölüme sebebiyet verdiğini ve kırsal kesimde onlarca insanın bu şekilde öldüğünü söyledi,deneyen biri olarak kesinlikle kullanmamalısınız diyorum.sinüzit ise yaz boyu temiz deniz suyunu sinüslerinize almak başarılı olabilir denedim sinüslerimi boşalttı bu kadar sıvı neremden çıktı şaşırdım ,eğer sinüzit değilse akupunktur de çözüm olabilir
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi bi türk kahvesi sade yap hocam onu bi iç üstünede bi zafer sade gazoz iç sonra kafaya kaskı taktın mı mıhh gibi kalkıyon sabah :D
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi...konuyu bastan sona kadar okuyamadım ama genelde sinüzit diye yazılmış..ben saglık memuruyum çaglayanda özel bi hastanede..aynı şekilde benim bi saglık memuru arkadasımdaha var kendisi sürekli bi bas agrısı çekiomuş tabi bize belli etmiyo çok şiddetlidegil ama nöbet şeklinde geliyomu..bi gece nöbette bayıldı daha ilk bayılması..hemen nöroloji gördü muayene yapıldı beyin mr çekilmesi istendi çekilen beyin mr nda tümör oldugu saptandı ama kötü huylu deil iyi huylu bi tümor çapıda çok küçük büyük ihtimal ilaçla tedavi edilecek çapı büyük olsaydı ameliyat gerekebilirdi..şuan ilaç kullanıo ama baş agrısı ara ara geliyo..yanlış anlaşılmasın amaç içine kurt düşürmek degil bazen sizüzit dedigimiz seyler bize kötü sonuçlar açabilir..eger bi beyin mr çekilmediysen çekilmeni tavsiye ederim..ayrıca çalıştıgın ortamda radyosyon yüksek derecede buda tetikleyebilirr.belki bu konuda bişiler yazılmıştır konuyu tam takip edemedim ynlış bişi yazdıysam affola..herkese saygılar
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım okumusundur abi ..
    eyvallah dostlar.....

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)