Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Minivan tavsiye?

Motovento
    REKLAM ALANI
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.2 zaten ekonomi için yapıldı. Güçlü değil. Römork ise biraz yorabilir. 5.vites ile çıkacağın rampayı 4. vitesle çıkarsın olur biter. O modelde 1.3 multijet dizel seçeneği mevcut. Tam ideali. Azyakar,uzun km yapar,bakımını unutturur. 1,6dizel sadece dobloda 3. versiyonda var. (2011-2012)
    Koltuklar yattığında iç hacim 2 motoru alıyor.
    Eyvallah kardes,1.2 bana da az geliyor sanki.Ileride birde 750 kg lik karavanlardan almayi dusunuyorum ara sira kampa falan giderim belki o zaman zorllanir gibime geliyor.1.6 benzin modeli var ben onlardan demek istemistim.

---------- Post added at 11:16 ---------- Previous post was at 09:27 ----------

Peki arkadaslar benim durumumda ki birine benzin mi dizel mi gider?Acikcasi ben lpg taktirma dusuncesi ile benzin dusunuyorum.Arac uzunca bir sure kapali garajda yatacak.Daha sonra calistirmada zorluk olur mu dizel motorlarda?Hangisi benim icin daha ekonomik olur?
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karavan çekmek için arkadan itişli bir araç daha uygun olur...
    illaki panelvan tarzı olması şart mı? kamyonet hem motosiklet taşımak, hemde karavan çekmek için daha uygun olur bence,
    eski nissan 4x4 kamyonetler (4kapı) var mesela...

Motosikleti
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karavan çekmek için arkadan itişli bir araç daha uygun olur...
    illaki panelvan tarzı olması şart mı? kamyonet hem motosiklet taşımak, hemde karavan çekmek için daha uygun olur bence,
    eski nissan 4x4 kamyonetler (4kapı) var mesela...
    Oncelikle 4*4 istemiyorum,pickup tarzi hosuma gidiyor aslinda ama uzun yolcuklarda ihtiyaclarimizi karsilamaz diye dusunuyorum.Hem ben her zaman karavan ile gezmeyecegim senede 1 kez 100 km yol yapariz karavan ile.Hem kucuk karavanlardan.
    RIDE or DIE

ulassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosikleti dobloya koymak zor olmuycakmı?küçük kalmazmı biraz.bence pick up alsan daha iyi olur.eski , modeli düşükte olsa pick up, motosiklet taşımada daha iyidir.zaten çok binmiycekmişsin araca.
    Live to ride,ride to live

Motosikleti
    Alıntı ulassal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikleti dobloya koymak zor olmuycakmı?küçük kalmazmı biraz.bence pick up alsan daha iyi olur.eski , modeli düşükte olsa pick up, motosiklet taşımada daha iyidir.zaten çok binmiycekmişsin araca.
    doblo bayagi buyuk gibime geldi.hic olmazsa arka kapilardan biri acik gideriz bisey olmaz.Ara sira da olsa memlekete giderken esya falan aliriz yanimiza.Bazen arkadaslarla biryerlere gideriz.o yuzden 5 kisilik ve minivan tercih ediyorum.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Internette arastirdigim kadari ile 1.2 63 beygirlik motor pek te kucumsenecek bir sey degilmis.Zaten yetersiz olsa yollara cikarmazlar diye dusunuyorum.Ha yukleyince zorlanacaktir tabi ama genel olarak bir sorun olacagini sanmiyorum.Aramizda 1.2 kullanicisi varsa bilgi verir mi lutfen.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    Arkadaslar sanirim diesel motor alacagim.lpg su anda bayagi pahali ve otobanda her noktada da bulunmuyor.diselleri arstirdim 1.9 duz dizel den uzak durun diyorlar.1.9 jtd motorlu olanlara bakiyorum su anda 2002-2004 model arasi olanlar.2000 euro civari bir fiyat.
    RIDE or DIE

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    beleş verselerdi valla fiyatlar çok düşük buraya göre yav doblo iş görür arkaya karavanda taksan sorun olmaz.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar sanirim diesel motor alacagim.lpg su anda bayagi pahali ve otobanda her noktada da bulunmuyor.diselleri arstirdim 1.9 duz dizel den uzak durun diyorlar.1.9 jtd motorlu olanlara bakiyorum su anda 2002-2004 model arasi olanlar.2000 euro civari bir fiyat.
    1.9 alırsan iyi karavan falan çekebilirsin onunla

Motosikleti
    tesekkurler ilginize.ben karavani her zaman takmayacagim senede 1 kere ama zorlanmasin.icine motor girer diye dusunuyorum en fazla arka kapilar aralik kalir.ben zaten motoru goturup memlekette brakacagim.arkayada 100 kg luk bir romork takacam ama onuda orda brakacam.1.9 duz dizeller sorunlu diyolar kullanan var mi?

---------- Post added at 18:54 ---------- Previous post was at 18:52 ----------

Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beleş verselerdi valla fiyatlar çok düşük buraya göre yav doblo iş görür arkaya karavanda taksan sorun olmaz.
    dusuk olurmu yahu?200 euro az parami 10 senelik doblo icin.oda en dusuk fiyat 2000 euro dan basliyor.tabi onun pazarlik payi da var.3 ay var henuz gitmeme o zamana kadar ucuz temiz birsey bulurum insallah.
    RIDE or DIE

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    araba fiyatlarını kıskandım. o zaman 20 yaşında bir golfü veya honda civici 400- 500 euroya alabilmek mümkün.
    peugeot partner veya citroen berlingonun eski kasaları var .
    1.9 düz dizel. turbosuz olunca bakım masrafları da daha düşük olur diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araba fiyatlarını kıskandım. o zaman 20 yaşında bir golfü veya honda civici 400- 500 euroya alabilmek mümkün.
    peugeot partner veya citroen berlingonun eski kasaları var .
    1.9 düz dizel. turbosuz olunca bakım masrafları da daha düşük olur diye düşünüyorum.
    valla 98-00 golf.megane.civic. vs araclar 400-500 euro civari.1.9 dizel doblolar nisbeten daha ucuz ama sanrim jtd ye gore 100 km de 1-2 lt fark eder ve performansi dusuk olur.birde bir forumda okumustum ne kadar dogru bilmiyorum ama 1.9 duz dizeller, motor yiyiyor omru kisa gibi birsey yaziyordu.
    RIDE or DIE

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hakim olmadığım bir konu...kolay gelsin Bilgin Usta...

ama ilerde bir transporterım olacağını biliyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakim olmadığım bir konu...kolay gelsin Bilgin Usta...

ama ilerde bir transporterım olacağını biliyorum...
    Eyvallah hocam.insallah sende en kisa zamanda alirsin.
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)