Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hafta sonu İstanbuldan Bursaya yolculuk yapacak olan varmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 sonunda..
    Evet arkadaşlar, 2 kez üst üste sorumsuzca forum kurallarını ihlal ettim hepinizden özür diliyorum.Kurallara iyice göz attıktan sonra şimdi daha dikkatli davranarak derdimi anlatayım .

Merhabalar mt üyleri ben ehliyetini ve motosikletini henüz yeni almış 17 yaşında bir kardeşinizim. Genel durumlardan ve parasızlıktan ötürü motosikletimi istanbuldan aldım..Ama şimdi bursaya gitmek istiyorum.Hava koşullarından dolayı bu konuda çok sıkıntı yaşıyorum.. Ve maddi olarakta kargolatmaya veya el altından bu işi yaptırmaya duygusal anlamda hazır değilim.. Yarın akşam üstü veya cmt günü istanbuldan bursaya gidecek ve motosikleti taşımamda yardımcı olabilecek birileri varmıdır acaba ? İstanbul anadolu yakasında oturuyorum.. Yalovaya kadar hiçbir skıntım yok ama ordan sonrası benim için zor. Bu sebeplerden ötürü birinin aracına yükleyip götürmem lazım motosikleti.. İstanbuldan anadolu yakasından veya yalovadan bahsettiğim tarihler arasında bursaya gidecek birileri varsa yardımlarını bekliyorum.. Motosikletim 90 kilogram ağırlığında bws 100 modelidir. Çok büyük bir makine değil kısacası.. Yardımcı olabilecek abilerimden haber bekliyorum...
    Büyük yanlışlar ve maceralar olmayacaksa niye hayat ?..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer kimseyi bulamazsan bence feribotla bandırmaya geçip ordan bursaya kullanarak gidebilirsin zaten 100km kalıyo ordan yol iyi sayılır büyük kısmı duble 50 ile sağdan sağdan gidersin 2 saatte 30la bile gitsen 3 3buçuk saat sürer zaten:D

edit: bu arada yenikapıdan bursaya feribot varmış direkt sorunun çözülmüş gibi bencee;)

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    benzini cok yer ama

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 sonunda..
    Hepsini düşündüm ama feribot fiyatları uçuk durumda yenikapıya kadar benzin parası var maltepeden..karşıya geçerkenki masraf var. Feribotun masrafı var 68 tl cik. Ordan kalan yolun benzini var. Hepsini geçtim acemilik var :D..

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    kardeş sen sirkeci tarafına geç orda ist ye mal getirip sonra boş dönen kamyoncular var konuş onlarla at bi sakal götür gitsin bu havada gereksiz tehlikeye girme kullanmak gibi...

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 sonunda..
    İşte onları bulmak sorun kafalamak ayrı sorun :D.. Neyse forumdan ses çıkmazsa ki tam denk gelmesi lazım biraz zor gibi,bir yolunu bulacağız bakalım...

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    sirkecide tren garına git orda sor tarif ederler hemen arkasında bekliyorlar zaten.

ısparta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 2006
    otobüs terminaline gidip, şöförle anlaş at bagaja git. daha hesaplı olur.

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Feribot 42 lira! yani hocam bişey demiyim diyorum bana ne ama tutamıyorum da kendimi yani istanbula motosiklet almaya gidiyosun giderken nasıl döneceğinin hesabını yapmıyo musun? Yani bu bana biraz mantıksız geliyo zengin falan değilim yanlış anlama ama cebimde dönecek 50 liram bile yoksa kalkıp istanbula motor almaya gitmem...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    o motorun fiyati kadar benzin harcarsin haberin olsun.

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 sonunda..
    dostm baktığım kadarıyla yenikapı-güzelyalı motosiklet feribot ücreti 68 tl.
    Kaldıki ona ulaşmam için bostancı tarafından harcayacağım benzin parasıda epey yüklüce..
    Diğer türlü gebze veya pendikten binecek olursam yalovaya inince gideceğim yol çok uzun..
    Kargo desen zaten şaka gibi.. Belki gelen geçen olursa yardımcı olabilecek birileri vardır diye açmıştım bu konuyu..Zaten olmayacak gibiyse bir şekilde halledeceğiz inş..

Motosikleti
    R25
    yav git bir otobüs firmasıyla anlaş.. motorun için bir bilet kendin için bir bilet al istanbul bursa bir bilet kaç paradır? 25 lira.. 50 liraya götürmüş olursun motorunu..kabul ediyo çoğu otobüs şirketi..bagaja koyarken muhafaza etmesi içinde 20 liraya 2 tane battaniye al oralardan 1 liraya çamaşır ipi al tamamdır (:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)