Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: ARABAYI ALIYIMI

Katılımcı sayısı
37. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • AL

10 27.03%
  • ALMA

27 72.97%
3. sayfa BirinciBirinci 123

lÜtfen yardım arabalarla bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SmackDown'da varmış beğeniler arasında, durum vahim.
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    RAP müziğe de ''REP'' yazmış çok iyi :D
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.facebook.com/video/video....49466408437759

Klibii izledim 4 tekerden bir daha soğudum.Klipteki araba satılıkmış bak istersen panpa
    Ama sen o arabayı alma bence yarasa kapı değil bak büyük eksik.
    Asayiş berkemal

gökrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym gts250
    elemanı hayabusa kesmemiş anlaşılan.. arabayı A L I Y I M I ? diye düşüncelere dalmış.yaşının 14 ten fazla olmadığı kanaatinteyim
    My way it's ride!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Konuyu ciddiye alarak okuyayım dedim,bir baktım geçen hayabusa kiralayan arkadaşmış bu...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    OMİ
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım eğer buysan ==> http://www.facebook.com/profile.php?id=100000591983469 " ilgilendikleri " kısmına baktığımızda foruma üye olma sebebin belli. Fakat bu adamlar arasından sana iş çıkmayabilir Bir mesajında balıkesir sındırgı da oturduğunu söylemişsin o nedenle bu facebook profilinin sana ait olduğunu düşündüm.
    yok aga o çok eski benimki uluhan cena kaya

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    arabada yok yok eyy maşallah klima bile var şahsen tofaş'a antipatim olduğu için al yada alma demem ama ben şahsen gidip eski kasa honda civic'i tercih ederdim....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Tofaş grubundaki araçların çoğu hele o Doğan SLX modelleri örnek 10.000 tlye alıyorsa satarken minimum 500 yada 1000 tl zarar ile satarsın nedenini sorarsan çok fazla tutulan bir araç..
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Motosikleti
    R25
    şahin bir hastalıktır biliyorum çok arkadaşım var şahin doğan hastası..
    şahin olduğu için birazcık uğraştırır seni .. ama benim o arkadaşlarım gibi sende uğraşmayı seviyosan bu işi zevki orda diyorsan, opsiyonları gayet güzel bir araba .. çoğu orjinal olmasada güzel diyorum..iyi para veriyorsun fakat..sonuçta doğan değil şahin.. son model olması cezbedici.. sanayiye ayda 1 gitsen yeterli (:
    yalnız o arkadaslarımdan duyduğum bir şey var benim..bu şahinlerin normal motoruna turbo ekledikleri için motor kaldırmıyor..sürekli arıza çıkarıyor.. sonuçta altındaki araba gaz araba..arada yanlamaya çalışıcaksın veya zorlycaksın motoru..turbo çok sorun çıkarabilir bu konuyu bir araştır..geçenlerde istanbul parkda bi organizasyon vardı gittinmi bilmiyorum.. orada turbolu şahinlerde şov yaptılar ve hepsi şovdan sonra kenara çekip kaputu açtılar.. haberin olsun .. eğer motordan anlıyorsan sende kaputunu açıp düzeltirsin belki bilmiyorum.. ama sorun çıkardığı kesin..

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uluhan kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok aga o çok eski benimki uluhan cena kaya
    Ha yani burada olduğu gibi facebookda da birden fazla hesabın var.. Hmm...

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence o paraya 93-94 bmw 5.20 l. onu mofiye et 10 tane şahin eder. mukemmel performans verır.

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Valla kardes bana sorarsan o paraya git modifiyesiz temiz daha yeni model bir araba al.Eline para gectikce yavas yavas kafana gore senin zevkine ve ihtiyaclarina uygun olarak modifiye edersin.Modifiye delisi birkac arkadasim,simdiye kadar aldiklari modifiyeli arabalarin hic birinden hayir gelmedi.o arabayi boyle modifiye eden adam canini cikarmistir zaten.istisnalarda olutyor tabi ama genelde boyle.ama tabi karar senin.
    RIDE or DIE

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    06 TU 987 arac ı bilirim türkiyedeki böle kuş serisinin butun arabalarını takip ederm kendm de şahin hastasıym bu arabaya yapılan masraflara bu fiyata satması çok ilginc kafanda böyle bişey varsa bu arabayı kacırma derim şayett param olsa gider o arabyı ben alırım Herkez alma demiş TOFAŞ HASTALIKDIR 98 Model Slx İm var Kısacası dedigm kadar bu arabanın meddini duymayan yok satılmadan alıcaksan al derim
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Dostum illaki alcam diyosan al. Çünkü gidip 8 milyara şahin alıp kendin bunları yapmaya kalkamazsın. Yalnız bu kadar şeyi nasıl yapmışlar bu arabaya yaw.
    Hastası olduğun belli o nedenle al diyorum.
    Yoksa benim abim 1.6 polo aldı 6.900 e biri alman biri nedir kim bilir Dfakat hastası olduğun için kaçırma bence.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abs hava yastıhı bunlar yalandır satılsın diye numara yazılan artıları şahine uygulamak 10 000 tl yi geçer turbolu diye gömülmemek lazım nasıl yapılmış 0.5 bara kadar sa o para verilmez 1 barın üstündeyse krank kol piston turboya uygun olmalı ne marka ile değişmiş baya bir incelemen lazım nekadar yakıyor kullandınmı hiç altından kalkabilecenmi kullanan arkadaşım şehiriçinde yaktığının iki katında fazla demişti

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Bu kadar uyarının fayda etmemesi üzerine saçma sapan şeyler yerine umarım forumdan uzak olduğun süre içinde Türkçe dersi almak ve forum kurallarından biraz feyzalmak konusunda düşünürsün!
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Bir tofaş çalışanı olarak fabrikaya isteklerini ileticem.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)