Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Canon powershot a590 kullanıcıları bi sorunum var !

Motovento
    REKLAM ALANI
    umit_yaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150ns
    Canon powershot a590 fotoğraf makinem var 2 yıl önce almıştım bu makinede fotoğraf çektiğim kadar videoda çekiyorum çokta güzel video çekiyordu birden ne olduysa bulanık çekmeye başladı 2.0 mp telefonla çeker gibi çekmeye başladı ayarı değişmiş olabilirmi bileniniz varsa yardımcı olabilirmi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    hocam canon hiç kullanmadım ama o kadar farketmesi ancak merceğinin zarar görmesinden veya pislik su kaçmasından olur.çözünürlük ayarlarını kontrol et zaten tahminime 640x480 den fazla çözünürlükte çekmez ki o da baya net sayılır.öndeki merceği bi güzel sil bence gözlük beziyle en başta.zaten mercekte sıkıntı varsa fotoğraflar da bulanık çıkar.anlamanın en iyi yolu foto çekimlerine bakman .eğer onlar netse sorun yok bi şekilde ayarlardan halledersin zaten...

umit_yaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150ns
    resimleri çok güzel çekiyor ayarlarında girmediğim yer kalmadı bulamadım .

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Video modundayken FUNC. SET tuşuna basıp solda gelen seçeneklerden en aşağıdakine gelip 640x480 20kare/sn seçili olduğundan emin ol. Ha bir de makro çekim modunda değilsin di mi?
    www.motorumla.net

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video modundayken FUNC. SET tuşuna basıp solda gelen seçeneklerden en aşağıdakine gelip 640x480 20kare/sn seçili olduğundan emin ol. Ha bir de makro çekim modunda değilsin di mi?
    bende de a580 var. makro modda video çekimi yaptığından görüntü kötü oluyor. makro modunu kapatırsanız düzelir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)