Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

jiminin jibi nihjayet bitti :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Abi çok uçuk gelecek belki ama bir sorum daha olacaktı. Bu kamera kendi ekseninde 360 derece dönebiliyormu?
    Yani ana prensibi bu değil tabi ama merak ettim sadece..
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan sonra ki projen nedir abi... var mı yakınlar da birşeyler...
    inan senin atölyede , sen bu işi yaparken böyle bir çekim çıkacağını
    tahmin etmiyordum.. insan için içinde olunca (sen bunu yaparken ben yanındaydım) daha bir sevindirik oluye
    bundan sonraki kısa ve küçük projem ,motosiklet römorku olacak anladın sen onu

---------- Post added at 18:17 ---------- Previous post was at 18:15 ----------

Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi çok uçuk gelecek belki ama bir sorum daha olacaktı. Bu kamera kendi ekseninde 360 derece dönebiliyormu?
    Yani ana prensibi bu değil tabi ama merak ettim sadece..
    pan tılt olmak( aşağı -yukarı) üzre kendi gövdesi etrafında sınırsız dönebiliyor , toplamda boyu 7 mt.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    irfan kardeş ellerine sağlık iyi olmuşşş. tam mad max filminden fırlamış gibi ..... araç on numara....birde turuncuya boyadın mı tamam dır ...mübarek KTM Gibi olur...
    103 hp

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    İrfan abi ellerine sağlık güzel olmuş izlerken kendimi holliwuud filmi iziliyor sandım
    Artık bir aksiyon filmi çekilir yani
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    filim mi çekiyorsunuz?
    çok pis uçan tekme atarım

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vallahi bravo irfan çok beyendim TRT 1 de belgesel izliyor gibi oldum gel çorluya işkembe çorbası ve tekirdağ köftesi benden

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    İrfan eline sağlık. Gerçi anlamam bu jimi jib falan ama biliyorsun benim çocuk iletişim fakültesinde bunlarla haşır neşir. Kimbilir belki de senin aleti tanıtır oralarda ,dur bakiim hele.

'' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    filim mi çekiyorsunuz?

http://www.sinepil.org/imaj/gorcun/1659-b-9430.jpg
    İrfanamı atıyorsun???
    yok ya adam bişeyler yaptı diye dövülürmü hemen???

İrfan eline sağlık..bir zamanlar bir televizyonda kameramanlık ve reji görevi yapmıştım ama jimmim jipim neyim yoktu benim ...yoktu beniimmmm
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    2 elin arasındaki açıklık fazla olduğundan dolayı minimal titremeler var çünkü sizin eliniz titrediğinde ağırlıkla kameranın arasındaki o ana menteşe hafif sağa ve sola doğru titriyo.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Muhteşem bir çalışma, eski bir kameraman olarak çok başarılı buldum. Tebrikler!

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    çok güzel olmuş benden istediğin projeleri verdikten sonra baya işi ilerletmişin bravoo..

la olm nie elin çamaşırlarını çekip duruyon millet yanlış anlicek

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:22 ----------

bende bişiler yapmak istiyorum...irfan karar verdim.. hatta bana sen ilham verdin.. seni assolist yapacam artık kimsenin arkasında çalmayacaksın...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Ellerine sağlık irfan...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    irfan, senden nefret ediyorum
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    İrfan abi saygılar, açıkçası ben becerebileceğini düşünmüyordum -ne kadar alet edevatın, ilgin ve el yatkınlığın olsa da- çünkü j.jib pahalı bir alet biliyorsun ama tebrik ederim abi, elinden öpülecek adamsın valla.

abi ben bir arkadaşımla uzaktan kumandalı araba yapmak istiyorum, 12 volt. şöyle iricene bişey olucak (yaklaşık 75cmX35cm gibi bi boyu olucak)
    bize projemizde yardımcı olur musun? maksat vakit geçirmek. özellikle şase, direksiyon ve aktarma sisteminde birisinin yardımına ihtiyacımız var... ilgilenirsen Özel mesaj atabilirsin... senden istediğimiz malzeme bilgisi ve fikir

bu arada buggy noldu duruyo mu?
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Ovvv sana kıng kobra diye boşa demiyorum...helal olsun ve eline sağlık...yardırıyosun maşallah...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı KRAL1146 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan kardeş ellerine sağlık iyi olmuşşş. tam mad max filminden fırlamış gibi ..... araç on numara....birde turuncuya boyadın mı tamam dır ...mübarek KTM Gibi olur...
    kralcım sanırım farklı aynı kişi tarafından yapılmış farklı konu lardan bahsediyoruz sen arabadan bahsediyorsun yanlış anlamadıysam , teşekkür ederim dostun sağol varol...

---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:16 ----------

Alıntı ysn17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan abi ellerine sağlık güzel olmuş izlerken kendimi holliwuud filmi iziliyor sandım
    Artık bir aksiyon filmi çekilir yani
    aslında bilinçli eller kullandığında , aksiyonda çekilir komedide konulu filmde her şey çekersin yani biz çeksek çeksek dram çekeriz hayatımız drama dönmüş

---------- Post added at 20:22 ---------- Previous post was at 20:19 ----------

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    filim mi çekiyorsunuz?

http://www.sinepil.org/imaj/gorcun/1659-b-9430.jpg
    vayyyy anasını be kardeşim allah razı olsun senden şu resmi yüklemekle hiç iyi yapmadın biliyonmu

bak şimdi mevzuya bak aklıma neleri düşürdün acaba o filmi çekerken jimmy jib kullandılarmı ? kullansaydılar nasıl olurdu , yavvv bulaşmadığımız bi sinema sektörü kaldı onada bulaştıracaklar beni zorla ,

bırakın millet ekmeğine baksın yauuuu

---------- Post added at 20:25 ---------- Previous post was at 20:22 ----------

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi bravo irfan çok beyendim TRT 1 de belgesel izliyor gibi oldum gel çorluya işkembe çorbası ve tekirdağ köftesi benden
    misafir perverliğin ve hoş gönlün için çok teşekkür ederim inşallah nasip kısmet olurda çorluya yolum düşer dostum , dünya küçük neyin ne olacağını bilemeyiz

işkembeye bayılırım küfte desen zati dayanamıyorum valla bunun için ve güzel dostluk adına çorluya gaz basılır arkadaş....

---------- Post added at 20:28 ---------- Previous post was at 20:25 ----------

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan eline sağlık. Gerçi anlamam bu jimi jib falan ama biliyorsun benim çocuk iletişim fakültesinde bunlarla haşır neşir. Kimbilir belki de senin aleti tanıtır oralarda ,dur bakiim hele.

http://img694.imageshack.us/img694/976/mert1.jpg

http://img820.imageshack.us/img820/582/mert32.jpg

http://img853.imageshack.us/img853/7754/mert31.jpg

http://img839.imageshack.us/img839/1538/mert4.jpg
    valla bilmiyordum serdar abi senin oğlan bunları bilir ne kelime genlerini bile söyler sana diye tahmin edebiliyorum , kamereman olacak , iletişim fak. sinde okuyacak, jimmy jibi bilşmeyecek şaşarım bile

valla o kurdu olmuştur onun kurdu da senin haberin yoktur

---------- Post added at 20:33 ---------- Previous post was at 20:28 ----------

Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfanamı atıyorsun???
    yok ya adam bişeyler yaptı diye dövülürmü hemen???

İrfan eline sağlık..bir zamanlar bir televizyonda kameramanlık ve reji görevi yapmıştım ama jimmim jipim neyim yoktu benim ...yoktu beniimmmm
    tekmenin uçanını ben almayayım kanka bi fiskelik canımız var zati orta yerde tekmeleri öyle boşa savurmayın aman diyiiimm kazara bana çarpar, sora başınıza iş alırsınız

sora bırak viragonun tüv , egsoz muayene derdini irfanın defniyle uğraş allah gecinden versin diyeyim barim

bu arada kameramanlık ve rejilik yaptığın dönemde belden yukarısını çekiyordun demi

---------- Post added at 20:40 ---------- Previous post was at 20:33 ----------

Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 elin arasındaki açıklık fazla olduğundan dolayı minimal titremeler var çünkü sizin eliniz titrediğinde ağırlıkla kameranın arasındaki o ana menteşe hafif sağa ve sola doğru titriyo.
    dostum teşekkür ederimde , evet kuvvetli rüzgardan tıtreşim oluştuğunu gözlemledim, ayakla gövdeye yada her hangi bir parçasına vurduğımda görüntüde dalgalanma ve titrşim gözlemledim, görüntüyü zumladığım zaman ana gövdeyle çok fazla oydadığım sırada titrşimi gözlemledimde ,

senin anlatmaya çalıştığın kamerranın ana menteşe dediğin yeri tam anlayamadım ki kafa kısmında deyip kestirmeden gidiyorum

keşke dediğin gibi titrese fakat kesinlikle titreşim sözkonusu dahi olamaz.. alırım elime kesme motorunu parçalara ayırır hurdaya atarım ve yenisini tekrar yaparım...

şu an ityibari ile öyle bir titreme söz konusu değil ama yinede kullanıyoruz biz onu tanıyacağız oda bizi tanıyacak bakalım zaman

---------- Post added at 20:42 ---------- Previous post was at 20:40 ----------

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhteşem bir çalışma, eski bir kameraman olarak çok başarılı buldum. Tebrikler!
    kamereman olan arkadaşlar yazınca daha bi mutlu oluyorum sankim çünki hakkaten işi bilenlerin eleştirmesi bir sonraki çalışmalarıma ışık tutacak ve tecrübe olacak , o yüzden söylenen her eksi, ve eleştiri benim için çok önemlidir...

teşekkür ederim ... üstadım ...

---------- Post added at 20:56 ---------- Previous post was at 20:42 ----------

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel olmuş benden istediğin projeleri verdikten sonra baya işi ilerletmişin bravoo..

la olm nie elin çamaşırlarını çekip duruyon millet yanlış anlicek

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:22 ----------

bende bişiler yapmak istiyorum...irfan karar verdim.. hatta bana sen ilham verdin.. seni assolist yapacam artık kimsenin arkasında çalmayacaksın...

ulem allah kalbimi biliyo ya şu çamaşır meselesi hakkaten aklıma geldi ama videoyu save ledikten sonra , en kötü durum senaryosu şu olurdu sanırım filimci olcez ya senaryo yazmaya başladık bilene neyse kaynatmayayım konuyu ..

mahallenin bir 4 günlük, öyküsü...

1 . gün irfan jimmy yi kurar herkezin meraklı bakışları arsında kopuk uçurtma gibi çekimlerini yapar. gün geçer gider akşam olur ..

2 . ertesi gün senin çamaşırın daha beyaz, ben ece kullandım sökülüp yırtılmadı, benim beyazlarım hepinizinkini sollar, tartışmaları gündelik ve sosyolik çöpçatan proğramlarına düşmüştür bile

3. gün irfan jimmy yi gene kurar.........mahalleli (hanım hanım git şu ipten , benim kilotlarla, senin sütyenleri topla hemen beşinci katta bile huzur kalmadı, bu irfan p... vengi gene kurdu o aleti)

4. gün jimmy yi kuran irfan kardeşimizi jiminin tepesinde sallandırırlar özel hayatı müdahele ve röntgencilikten

nası kanka 2 dakkada hem yazdım hem oynadım ulem mete duy sesimi sopş tivişye çıkar beni namıssız , meşhur et beni,

---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:56 ----------

Alıntı FinalCUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerine sağlık irfan...
    sağolasın ünalcım nasılsın gözüm nasıl gidiyor hayat ?

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 21:00 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan, senden nefret ediyorum
    sencer agam bana açıldığın için teşekkür ederim uzun zamandır sana olan hislerimi bi türlü söyleme fırsatı bulamıyordum , ama emin ol en az senin kadar senden , bende nefret ediyorum

---------- Post added at 21:08 ---------- Previous post was at 21:03 ----------

Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan abi saygılar, açıkçası ben becerebileceğini düşünmüyordum -ne kadar alet edevatın, ilgin ve el yatkınlığın olsa da- çünkü j.jib pahalı bir alet biliyorsun ama tebrik ederim abi, elinden öpülecek adamsın valla.

abi ben bir arkadaşımla uzaktan kumandalı araba yapmak istiyorum, 12 volt. şöyle iricene bişey olucak (yaklaşık 75cmX35cm gibi bi boyu olucak)
    bize projemizde yardımcı olur musun? maksat vakit geçirmek. özellikle şase, direksiyon ve aktarma sisteminde birisinin yardımına ihtiyacımız var... ilgilenirsen Özel mesaj atabilirsin... senden istediğimiz malzeme bilgisi ve fikir

bu arada buggy noldu duruyo mu?
    sağolasın özgürcüm insan yeterki azmetsin istesin be şekerim yauuu olur neden olmasın

bu arada rc kontrollü iri kıyım araç projeniz güzel olur aslında benim aklımdan zamanında 12 wolt elektirikli değilde benzinli bir alat yapayım diye geçmişti

ama akıl bu işte hayal kurmak ta parayla değil ya bilader.. valla olur neden olmasın eğer faydalı olabileceğimi düşündüğün bir konu olursa her daim yardımcı olmaya çalışırım kardeşim sorun yok olmadı telefonlarımızıda alalım garanti olsun

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:08 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ovvv sana kıng kobra diye boşa demiyorum...helal olsun ve eline sağlık...yardırıyosun maşallah...
    ulem kanka burdaki arkadaşların hepsinden fazla sen hakediyorsun bunu , benim az kahrımı çekmedin şu jimmy dalgasında hatta hatırlıyorumda

bir tel görüşmesinde sen bana nasılsın neler yapıyorsun ? dediğin anda bende sana neler yaptığımı ve ne yaptığımı anlatmaya başladığımda , artık o bitmeyen jimmy muhabbetinden sonra sıkılıp ,, hay başlayacam jimmy jibine tavırlarına kopmuştum yani bayağı hakkın var üzerimde ki bana katlandın onca zaman

eeeee adam şhow tv de çalışıyo aga jimmy jipin alasını görmüş

kankamm..... dombili baykuşum ...... seni özledim len kereta..

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Eline sağlık İrfan kardeşim.10 numara bir iş yapmışsın.Bu aletle yapacağın harika çekimleri şimdiden sabırsızlıkla bekliyor olacağım
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    aslan parçası irfan sen bilirsin işini çek fişini..nice yimi ciplere kanka.. banada motor yapsana la..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık İrfan kardeşim.10 numara bir iş yapmışsın.Bu aletle yapacağın harika çekimleri şimdiden sabırsızlıkla bekliyor olacağım
    sağolasın ilhami abim ilk pro anlamda çekimi, bu pazar gerçekleştireceğim inşallah abim paylaşırım buradan , ellerinden öperim...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Tabi lan jimminin hem jibini hem örekesini görüyoz burda naaaberr show tv bu borumu sorumu..sen oynarsın artık oyuncağınla...film endüstrisine giriyomuşun İrfan K. mı olcan başımıza... ganga bi maket helikopter yapsana daha zevkli olur maket uçak falan...az kafamı ütülemedin bu jiminin çüküsünden hatırlarım....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)