Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

[öneri]Navigasyon ve/veya Navigasyonlu Cep Telefonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    mLh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Kullandığınız ve memnun kaldığınız navigasyon veya Ücretsiz navigasyonlu (ovi haritalı) cep telefonları, öncelik uygun fiyatlı önerebileceğiniz cihazlar varmıdır acaba

Cep telefonunda ücretsiz olması şart olmakla birlikte ilçe içi ulaşımınada yardım edebilecek bişey aramaktayım.Örn. mahalle, sokak.. ve ayriyetten Piranha'nın diablo marka bir su geçirmez navigasyonu var bu ürün hakkında pek sıcak kanlı değilim fakat yinede kullanan olduysa ve hala kullanmaktaysa ürün memnuniyeti ve özellikleri hakkındada bilgi verebilirmisiniz?

Şimdiden ilgilenen tüm herkese teşekkürlerimi sunarım. Hayırlı geceler, kazasız belasız inşallah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    vala fiyat bakımından ne kadar uygun olur bilemedim ben samsung galaxy s2 kullanıyorum gerektikçe. yanında igo diye bir navigasyon yazılımı hediyesi vardı. motosiklete telefon için şarj aparatı yaptım. yer yer google maps, yer yer igo işimi görüyor.

şarja bağlayıp ekran ışığını tam açınca da güneş ışığı direk gelmedikçe görüşü son derece yeterli.

ayrıca revit marka deri eldivenimle de dokunmatiğini kullanabiliyorum parmak hassasiyetinde olmasa da tıklama ve sürükleme görevi yeterli çalışıyor.
    !?

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aman hocam piranha marka ne aldıysam ilk aydan bozuldu servislerde süründü fabrikasyon hatalarına kullanıcı hatası diyip çıktılar işin içinden ondan artık bedava verseler almam

Ben şuan e71 kullanıyorum yanına 16gb hafıza kartı alıp internetten ovi nin tüm türkiye haritasını indirip telefona atınca dışarda internet bağlantısına ihtiyaç duymadan kullanabiliyorum ancak telefon yavaşlıyor ve hantallaşıyor eğer sorun etmezsen bildiğim kadarıyla fiyatlarıda uygun şuaralar düşünebilirsin

Ama gps keyfi iphone 4 ve samsung galaxy 2 de yaşanır. İphone a tomtom navigasyon kurup istenildiği gibi gezilir ayrıca bu cihazlarda 2 gps anteni bulunduğundan yeryüzünde ne tarafa doğru baktığını algılayarak önünde hangi sokak var solunda ne var falan çok rahat anlıyorsun. Tabii bu telefonlarda eczane polis ve herşey daha ayrıntılı

gps den beklentin çok büyük değilse e71 işini görür ama ben olsam gps özelliğini sık kullanacaksam kesinlikle iphone 4 alırım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Eğer telefondan navigasyon kullanmak istiyorsan dahili GPS'i olan bir telefon ve IGO fazlasıyla işini görecektir. Zaten IGO çoğu navigasyon cihazının kullandığı ve haritası çok iyi olan bir yazılım.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    tercihini HTCden yana yaparsan pişman olmazsın hatta model bile verebilirim t3333 şuana kadar cep telefonları arasında kullandığım en hızlı GPS uydu bulmasını gerçekleştiren alettir kendiler.
    ANGARAJ

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alicaksin bir iphone,jailbreak islemi yapicaksin sonra butun dunya elinin altinda

Neyi almaman gerektiğini söyleyebilirim.

Dahili GPS alıcısı var diye Samsung wave 2 723 aldım. Navigasyon programını üretli yapmışlar, kullanamıyorum. Sakın bu modeli alma. Android işletim sistemli bir telefon almanı öneririm.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Blackberry 9800 de google map muhtesem calısıyor. Kendi haritasini kullanir isen , hizinida gosteriyor.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet bende telefon alıcam navigasyon olursa iyi olur yazında bende bilgileneyim konuyu kaybetmeyim diye yazayım ama 1000-2000 tl lik telefonlar ilgimi cekmiyor ben parayı okadar kolay kazanamıyorum

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alicaksin bir iphone,jailbreak islemi yapicaksin sonra butun dunya elinin altinda
    sonra garant, dışı kalsın.

tomtom start nasıldır? 100 tl ye buldum alsammı acaba?
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonra garant, dışı kalsın.

tomtom start nasıldır? 100 tl ye buldum alsammı acaba?
    Ben kalmaz diye bisey demedim,jb nin bi zararinida gormedim.2 senedir kullaniyorum bi problem yasamadim iphone da o kadar gerekli olan ama bi okadar da pahali olan tonla program var.Hepsini bedavaya indiriyorum.igo,navturk,tomtom.Turkce ses destekleriyle Hergun birini kullaniyorum Sizin 100 Tl vereceginiz seyi ben bedava kullaniyorum.Varsin garanti disi kalsin kisiye gore degisir.Bu kadar firsatin yaninda buyuk bi eksik degil benim icin

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kalmaz diye bisey demedim,jb nin bi zararinida gormedim.2 senedir kullaniyorum bi problem yasamadim iphone da o kadar gerekli olan ama bi okadar da pahali olan tonla program var.Hepsini bedavaya indiriyorum.igo,navturk,tomtom.Turkce ses destekleriyle Hergun birini kullaniyorum
    jb cıhaza zarar vermesınden demedım. oldu baska bır donanım veya yazılım arızası cıkardı. garantıye gotursen. buna jb yapılmıs garantı dısı dıye gerı verırler. yoksa ben ıstemem mı bedava programları kullanmak
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jb cıhaza zarar vermesınden demedım. oldu baska bır donanım veya yazılım arızası cıkardı. garantıye gotursen. buna jb yapılmıs garantı dısı dıye gerı verırler. yoksa ben ıstemem mı bedava programları kullanmak
    Acaba guncelleyince anlarlar mi ki jb filan silinse orj haline donse Bu konuda pek bilgim yok ama Alla htan bi sorun cikmadi daha.İnsan o kadar bedava ve is goren program varken dayanamiyor

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bedava uygulama istiyorsaniz Android'li bir telefon alacaksiniz, istediginiz Gps programini ve haritasini yukleyeceksiniz.
    500 lira civari bir butce ile orta halli bir Android isletim sistemli telefon alabilirsin.
    Ben LG P503 kullaniyorum, gps baglanma hizi cok iyi, haritasi büyüksehirlerde guzel. İgo yukledim, simdi daha da guzel. Fiyati 500 liraya dusmustu su aralar. İllaki LG al demiyorum ama telefon alacaksan Android olsun, cunku arkasinda Google var.

Motosikleti
    hatta şu sıralar 400 civarına vatan da satılmakta sayın lucas moralini bozmak gibi olmasında bende aynından kullanıyorum hoş 2. el almıştım ben ama olsn güzel alet.
    ANGARAJ

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    bende nokia e-72 var,gps i gayet iyi yanılma payı maksimum 2 mt...depo üstü çantam var ve cep tel.bölümü şeffaf, bilmediğim bir yere sürüş yaptığımda bluetooth kulaklıkla sesli navigasyondan direktifleri duyup arasırada ekrana bakıp işimi gayet iyi şekilde hallediyorum...

Motosikleti
    BMW K1200S
    kesinlikle n8 derim süper makina süper navigasyon süper kamera
    VARMAK DEĞİL ! YOLDA OLMAKTIR ! :cat:

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatta şu sıralar 400 civarına vatan da satılmakta sayın lucas moralini bozmak gibi olmasında bende aynından kullanıyorum hoş 2. el almıştım ben ama olsn güzel alet.
    GaCCaLL büyüksün :p
    Ben haftasonu mediamarkt da 499'a gormustum. Cok sorun degil, ticaretini yapmiyoruz sonucta

Motosikleti
    ben sonuna kadar parasını hakettiğini düşünüyorum ki avrupada deli sayıda satan bir aleet kendisi
    ANGARAJ

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    her ne kadar kimseye samsung galaxys s2 tavsiye etmesemde...
    gps i güzel çalışıyor...
    ama sadece gps i için alınmaya değmez....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)