Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

" Kim aramış " Mesajı içinteki telefon numarası rehbere kayıtlı ise

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    " Kim aramış " Mesajı içinteki telefon numarası rehbere kayıtlı ise kayıt ettiğimiz ismi ile görebiliyordum. Bunu sonyericsson telefonlarımdan hatırılyorum.

Şimdilerde cok lazım oldu sürekli kapsama alanı dışına çıkıyorum ve mesajla numaralar geliyor kim olduğunu anlayabilmek için arama yapmak zorunda kalıyorum.

Bu sorunun çözümünü bilen varmı ?
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    o hatla ilgili bişey herhalde bende sony kullanıyorum sadece numara geliyo

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ben nokia kullanıyorum arayan numara kayıtlı olsa bile sadece numarayı gösteriyor, ben de seçeneklerden ayrıntı kullan diyorum direk mesajın içindeki numarayı gösteriyorum rehbere kaydet diyorum eğer kayıtlıysa zaten kayıtlı adı da bu diyor böylece kimin aradığını aramadan öğrenebiliyorum
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    I phone numaranı yanındaki oka basarak aratabiliyorsun. Androidlerde böyle bir özellik yok.
    Mecburen ara tuşuna basıp o saniye kapatıyorum, ekranda numaranın sahibini gösteriyor.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sonyericsson kullanan yokmu hiç yaw.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Tamamen telefonun özelliği. Ortak işletim sistemi kullanmayan telefonların bazı modellerinde olup bazı modellerinde olmayabilir. Mesela Windows 6.5 kullanan telefonumda numaranın üstüne tıklayarak öğrenebiliyorum.

eğer iphone tarzı bir telefon kullanıyorsanız bunun için turkcellin kendi programları var. programı kullanarak rehberinizi turkcell'in veribankasına yükleyerek kim aramış mesajlarında isimlerin gözükmesini sağlıyabilirsiniz. bir diğer yontem ise YEDEK yazıp 2222ye gönderip, gelen talimatlar ile yüklemek olabilir. sonrasında eğer isim gözükmez ise müşteri hizmetlerini arayıp muhtemelen kapalı olan bu özelliği açmalarını istiyebilirsiniz. turkcell için böyle ama diğer operatörler hakkında bir fikrim yok

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı erşan kuneri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer iphone tarzı bir telefon kullanıyorsanız bunun için turkcellin kendi programları var. programı kullanarak rehberinizi turkcell'in veribankasına yükleyerek kim aramış mesajlarında isimlerin gözükmesini sağlıyabilirsiniz. bir diğer yontem ise YEDEK yazıp 2222ye gönderip, gelen talimatlar ile yüklemek olabilir. sonrasında eğer isim gözükmez ise müşteri hizmetlerini arayıp muhtemelen kapalı olan bu özelliği açmalarını istiyebilirsiniz. turkcell için böyle ama diğer operatörler hakkında bir fikrim yok

Deneyeceğim teşekkürederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)