Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Seleyi tırmıklayan kediyi tekmeledim pişmanım

Motovento
    REKLAM ALANI
    ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    yakalayn yakalayana))) 2875 baglayalım son oluru budur.
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Jupiter 125, Motoran Vento 100
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hem 3000 km yaparım diyosun hem gelemem falan zart zurt ediyon ...ayıp ya göz göre göre bizi ayakta kandırıyon...yakışmadı sana...

aslında Bursaya gelirsen var ya Uludağa çıkılır harika olur...ama sezon bitmedimi aga...havalar artık hep yağışlı olur bundan sonra...
    hacı kıvırma geliyonmu onu söyle sen ben bursaya kadar çıkarım senin hatrına
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakalayn yakalayana))) 2875 baglayalım son oluru budur.
    Anlaşıldı sana motor da satılmaz. Pazarlıktan bayıltırsın adamı burda bile belli
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    valla hem 3000 km yaparım diyosun hem gelemem falan zart zurt ediyon ...ayıp ya göz göre göre bizi ayakta kandırıyon...yakışmadı sana...

aslında Bursaya gelirsen var ya Uludağa çıkılır harika olur...ama sezon bitmedimi aga...havalar artık hep yağışlı olur bundan sonra...

işte görüyosun hacı motorcu bide bunlar...

hepiniz orta 2 terksiniz valla...ayıp ayıp... hadi ben yatar...yarın iş güç var...

mete abi bak sende 3000 bulmuşsun motorcuların aklı bır demekkı 2750 km yapıp 3000 km yaptık zannederiz))
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    slm agalar
    Eğlenmek için Penguen,leman gibi mizah dergileri okumayacam daha...sizde sınırsız bir potansiyel var

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:36 ----------

Ulen dövüşçü adamla gezdin hemen gaza geldin...halbuki benim tek yumruğumla komaya girersin len Kıng Kobra İrfan Çavuş... bak beni kızdırmayın Ahmetle seni aynı anda zopalar tost yaparım... sanaldan yazmak kolay şimdi restimi çekeyim sonrası Allah kerim...
    Bak tontiş fazla tahrik etme yeni çekirgemi, ilk günden orta parmak tekniğini öğrettim,ona göre yani : hele bide ölüm vuruşu varki sorma gitsin

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    ben de hayvanat bahçesindeki bir ayunun kafasına taş atmıştım
    ödeştik

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı kıvırma geliyonmu onu söyle sen ben bursaya kadar çıkarım senin hatrına
    aga valla olabilir ama benim vardiya işleri var...şu an show tvde güvenlik işine başladım 12/24 vardiyasındayım...ama niyet olarak tamam diyorum...

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abi bak sende 3000 bulmuşsun motorcuların aklı bır demekkı 2750 km yapıp 3000 km yaptık zannederiz))
    herkesi hatasıyla günahıyla kabul ettik aga napalım...

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm agalar
    Eğlenmek için Penguen,leman gibi mizah dergileri okumayacam daha...sizde sınırsız bir potansiyel var [COLOR="Silver"]

Bak tontiş fazla tahrik etme yeni çekirgemi, ilk günden orta parmak tekniğini öğrettim,ona göre yani : hele bide ölüm vuruşu varki sorma gitsin
    İrfan karıncayı bile incitemez yav...saf bi oğlan o...adamın huyunu suyunu değiştirme aga evde cam çerçeve indirir valla gaza gelip... şeker bi çocuktur...

ölüm vuruşumu...aga çok street faytır oynamışınız küçükken...

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de hayvanat bahçesindeki bir ayunun kafasına taş atmıştım
    ödeştik
    naber len evli ve motorcu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Yaptığından pişmanlık duyduğun için huzurluyum.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptığından pişmanlık duyduğun için huzurluyum.
    dostum selamlar...bir zamanlar muhabbetimiz harikaydı bir mesafe koydun pas vermez oldun yav...bir yanlışımız mı oldu yoksa...öylesine aklıma geldi dertlendim aga...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    aga valla olabilir ama benim vardiya işleri var...şu an show tvde güvenlik işine başladım 12/24 vardiyasındayım...ama niyet olarak tamam diyorum...
    hacı zaten acele bişi degil sen bi işini gücünü oturt,d*tün bi yer etsin yeni işinde daha sonra vardiyanın denk geldiği güzel güneşli bir günde ayarlanır,bu arada yeni işin hayırlı uğurlu olsun umarım daha mutlu ve bol paralı bir yere transfer olmuşsundur
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    hacı zaten acele bişi degil sen bi işini gücünü oturt,d*tün bi yer etsin yeni işinde daha sonra vardiyanın denk geldiği güzel güneşli bir günde ayarlanır,bu arada yeni işin hayırlı uğurlu olsun umarım daha mutlu ve bol paralı bir yere transfer olmuşsundur
    huzurla evimdeyim ganga be...Allaha şükürler olsun...Bursa Mudanyaya gidelim mi...aslında Eskşehirde bana çok yakın veya ne bilim sana yakın mı bilmem ama Bursaya gelmişsen sen Gemliğe kadar çağırsam oradan körfez yolunu takip edip eşsiz bir çınarcık geziside yapabiliriz...ya da Uludağa çıkarız vs...niyet olarak tamam diyelim...

Motosikleti
    huzurla evimdeyim ganga be...Allaha şükürler olsun...Bursa Mudanyaya gidelim mi...aslında Eskşehirde bana çok yakın veya ne bilim sana yakın mı bilmem ama Bursaya gelmişsen sen Gemliğe kadar çağırsam oradan körfez yolunu takip edip eşsiz bir çınarcık geziside yapabiliriz...ya da Uludağa çıkarız vs...niyet olarak tamam diyelim...
    valla cetveli harita üstüne koyup ölçmem lazım ama eskişehir tarafı beni çok kasar ters yön memleketim olmasına rağmen ,ama bursa tarafları daha ideal mudanya veya bandırma tarafı özellikle beni fazla üzmez

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    bende bu akşam selemin ustunde arada beslediğim kedinin yattıgını gördüm. yeni temizlediğim için kovaladım ama sonra yağmuru görünce içim cız ette hem seleye hemde yere eskı kıyafetlerden yatak yaptım. Sevindi gariban. T ki benim Alex (Kedim) gelene kadar 1 hareketle kovaladı kediyi ama gelırse yatagı hazır.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    valla cetveli harita üstüne koyup ölçmem lazım ama eskişehir tarafı beni çok kasar ters yön memleketim olmasına rağmen ,ama bursa tarafları daha ideal mudanya veya bandırma tarafı özellikle beni fazla üzmez

Aga ben doğasever biriyim...doğa olsun gezinin kalbinde...biz olmayalım ağaçlar kuşlar böcekler olsun...onlar hükmetsin gezimize...ben aslında daha detaylı bir araştırma yapayım senide fazla üzmeden yormadan akalım biryerlere...

Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bu akşam selemin ustunde arada beslediğim kedinin yattıgını gördüm. yeni temizlediğim için kovaladım ama sonra yağmuru görünce içim cız ette hem seleye hemde yere eskı kıyafetlerden yatak yaptım. Sevindi gariban. T ki benim Alex (Kedim) gelene kadar 1 hareketle kovaladı kediyi ama gelırse yatagı hazır.
    dostum ona bir yuva yapsana aslında çok basit...hayvanceğzide benimser...malzeme yoksa marangoza da yaptırabilirsin...

Motosikleti
    ulen bu kedinin ahı tuttu vallahada yeminle... motorum hayırlara vesile olmadı...Allahında zopası yok...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bak inş bu kediler de senin toto yu tırmalar sonra pişman olurlar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    aga valla tırmalasın artık...ister dötümü ister selemi...

serbest... şeker şeyler ama şu yavru kittylere bayılıyorum...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga bunlar bacanağın evinin orada istersen sana birkaç tane yavru kargo yaparız hemde beleş nereni istersen oranı tırmalattır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga bunlar bacanağın evinin orada istersen sana birkaç tane yavru kargo yaparız hemde beleş nereni istersen oranı tırmalattır
    yok aga bir sado mazo düşüncem yok ama artık uçan tekme bile atsalar eyvallah... hayvanat mahlukat cinsine daha syagı çerçevesinde olacağıma dair buradan sizlere söz veriyorum...

hepimiz enimılız hepimiz doğayız...hepimiz böceğiz... dilleri yok direkt Cenab-ı hak zulmü görünce hesabı kesiyor...hani derler ya belim doğrulmadı...aynen öyl ebelimi doğrultamadım lan...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yok aga bir sado mazo düşüncem yok ama artık uçan tekme bile atsalar eyvallah... hayvanat mahlukat cinsine daha syagı çerçevesinde olacağıma dair buradan sizlere söz veriyorum...

hepimiz enimılız hepimiz doğayız...hepimiz böceğiz... dilleri yok direkt Cenab-ı hak zulmü görünce hesabı kesiyor...hani derler ya belim doğrulmadı...aynen öyl ebelimi doğrultamadım lan...
    abi sen serengeti çöllerin de uçan narin bi kelebeksin

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)