Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

internet sitemi arama motorlarına kayıt ettirmede yardımcı olacak arkadaş

Motovento
    REKLAM ALANI
    farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    yeni güncellediğim internet sitemin hitini yükseltmek istiyorum http://www.scalareklam.com/
    arama motorlarına kayıt,sponsor firma olmak gibi
    bunun için ne yapmam gerekiyor mimari yönlendirmeler yazıldığında ilk sayfada çıkmak
    istiyorum asit indirme, metal etiket yazıncada ilk sayfada çıkmak.aramızda bu işi profesyonel
    yapan varmı makul bir ücret ödeyebilirim bana gelen maillerden birisinde bu işi yapan bir firma
    var http://www.kobipark.com/default.asp forumdan bir arkadaşa yaptırmamın iyi olacağını
    düşünüyorum paramız yabancıya gitmesin sonuçta. hitim yükselirse karbon korumalı el koruma
    da hediye ederim (elyapımı topcase.....başlıklı DIY forumunda fotoları var)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Hediyeler on numara
    Abi umarım yapıcak birilerini bulursun
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Kötü bir haber vereceğim ama, sitenizin arama motorlarında ilk sayfaya gelme ihtimali zayıf, çünkü tamamen flash ile hazırlanmış ve Google başta olmak üzere (ki en önemlisi bu) arama motorları site içeriğini okuyamayacaktır.

Dolayısıyla, özellikle Google artık meta etiketlerden ziyade içeriğe bakarak siteyi değerlendirdiği için, siteyi metin içerik ağırlıklı olarak yeniden yaptırmanız gerekir öncelikle. 1. sayfaya gelme ise ayrı bir çalıştırma gerektirir ve sadece arama motorlarına kayıt çok yeterli olmaz

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Levsy doğru söylemiş bu siteyi google da önlere taşımak imkansız gibi. Dikkat etmişsinizdir, bir arama yapıldıığı zaman başlığın altında birde yaptığınız arama ile ilgili metin çıkar bu metin site içeriğindendir. Ancak sizde böyle bir metin ne yazıkki yok...
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşlar sağolun yönlendireceğiniz bir arkadaş varmı ücret ödeyebilirim maltepedeyim. metini ürün altlarına mı koyacağız
    ben para ödeyip google adwards ilk sayfalarda çıkmayı planlamıştım mete tag dediğiniz anahtar kelimelermi

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    inzell nickli üyeye mesaj atarsanız yardımcı olacaktır bu konuda diye düşünüyorum. Benim yönlendirdiğimide söylerseniz aynı zamanda belki bi bira ısmarlar bana :D

Motosikleti
    honda cbf 150
    sağol motor kafa gel birayı ben ısmarlayayım dragos tepesinde

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Aaaaah ahhhh İstanbul'da olsam anında uçardım oraya ama izmir'de sürünüyorum artık

---------- Post added at 17:19 ---------- Previous post was at 17:17 ----------

Teşekkür ederim yinede

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Öncelikle sitenin değişmesi lazım
    Sonrasında ürünler hakkında bol bilgi ve içerik girmelisin.
    Mesela bu başlıkta yazdığın mimari yönlendirme - asit indirme gibi etiketler anlamsız olur.
    Çünkü bu anlamları sen biliyorsun. Bana mesela bu işle ilgili bişey olsa hayatta bu kelimeler ile aramam
    Siteni google webmaster a kayıt ettir, sonra orada sektörünle ilgili kelimeleri arat hangi kelimeler daha çok aranmışsa o kelimelere yönel sitende.

En önemli şey ise güvenilir sitelerin senin linkini vermesi, yani google tarafından önem verilen güvenilen siteler sana link verirse sende iyi ve güvenilir bir sitesindir diye seni kaale alır google.

Tabi içerik çok önemli, ama birinci sayfaya çıkmak çok zor. Bu iş için profosyonel yardım alıp para harcamalısın.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inzell nickli üyeye mesaj atarsanız yardımcı olacaktır bu konuda diye düşünüyorum. Benim yönlendirdiğimide söylerseniz aynı zamanda belki bi bira ısmarlar bana :D
    Eyvallah.
    Alkolsüz Efes benden...

@farcob usta, sitede görünüm ve içerik bakımından ciddi değişimlere ihtiyaç var. En azından hedeflediğin kelimelerde ilk sırada çıkan web sitelerini inceleyebilir ve birazcık fikir edinebilirsin.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah.
    Alkolsüz Efes benden...
    Ne zaman normal olacan lan sen!

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    bu işlerden anlamam da 1 biraya hayır demem...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    ŞAHSİ FİKRİM ; siteyi önce html üzerine geçirmeniz faydalı olacaktır. flash site ile birinci sayfa gerçekten zor. ama siz eğer alpella , içim , sütaş , honda , yamaha gibi devasa bir marka olsanız ve televizyonlarda reklamlarınız dönse insalar scalareklam.com diye gelseler daha kolay şekilde başarılı olur.
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle sitenin değişmesi lazım
    Sonrasında ürünler hakkında bol bilgi ve içerik girmelisin.
    Mesela bu başlıkta yazdığın mimari yönlendirme - asit indirme gibi etiketler anlamsız olur.
    Çünkü bu anlamları sen biliyorsun. Bana mesela bu işle ilgili bişey olsa hayatta bu kelimeler ile aramam
    Siteni google webmaster a kayıt ettir, sonra orada sektörünle ilgili kelimeleri arat hangi kelimeler daha çok aranmışsa o kelimelere yönel sitende.

En önemli şey ise güvenilir sitelerin senin linkini vermesi, yani google tarafından önem verilen güvenilen siteler sana link verirse sende iyi ve güvenilir bir sitesindir diye seni kaale alır google.

Tabi içerik çok önemli, ama birinci sayfaya çıkmak çok zor. Bu iş için profosyonel yardım alıp para harcamalısın.
    teşekkür ederim zaten profesyonel yardım almam gerektiğimin farkındayım,yamyamların ve amatörlerin eline düşmek istemiyorum.paramda
    siteden bir arkadaşa gitsin.ilk site maceramda vatandaş siteyi kuramadı avansım boşa gitti domainim 1 sene bloke oldu vs. ölürmüsün öldürürmüsün durumları
    o yüzden sizlerden referanslı bir arkadaş arıyorum ilgine teşekkürler

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:39 ----------

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu işlerden anlamam da 1 biraya hayır demem...
    bana yakınsın atla gel,pardon motorla gel maltepeye

---------- Post added at 22:47 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah.
    Alkolsüz Efes benden...

@farcob usta, sitede görünüm ve içerik bakımından ciddi değişimlere ihtiyaç var. En azından hedeflediğin kelimelerde ilk sırada çıkan web sitelerini inceleyebilir ve birazcık fikir edinebilirsin.
    inzel kardeş selam.profesyonel bir arkadaş tavsiye edebiliyormusun veya sen yapabilirmisin(neden alkolsüz?)

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    merhabalar..
    googla arama kriterlerini ben bile tam olarak neye göre yaptığını ve bilgileri çektiğini tam anlayamadım..bizimde bir e-ticaret sitemiz var..öyle pat diye yukarı çıkamıyoruz..o kadar şey yaptık ceo bilgilerini admin panelinden google da yazmaya uygun biçimde kelimeler seçtik ama genede en üstte değiliz..bunu diğer sebebi ise sitenizi tıklanma sayısıyla alakalıdır..

ya reklam vereceksiniz googladan, yada admin panelinden sitenizin ceo bilgileri adlı kısıma googlada en çok ne olarak aratılıyorsanız o şekilde yazarak biraz etkili olabilir..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    honda cbf 150
    işimi halledecek arkadaşa bu karbon desenli el koruma + hediye

By farcob at 2011-08-16
    By farcob at 2011-08-16
    By farcob at 2011-08-16

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana özelden istediğin tipte bir sitenin linkini at, ona göre konuşalım. Pendik'teyim yakın sayılırız, bir gün buluşuruz olmadı.
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)