Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ege'de Çadır Kamp ve Pansiyon İçin Yer Önerisi Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Arkadaşlar merhaba,
    bayram için Ege Sahillerine ailecek tatile gitmeyi düşünüyoruz. Tatil süresinde çadırda ve pansiyonlarda kalacağız. Otellerde kalma imkanımız yok. İnternetten baktım biraz çadır kamp için güzel bir yer aradım ama ben bulamadım sanırım..eminim siz uygun fiyatlara güzel yerler biliyorsunuzdur..

Dikkat ettiğim noktalar şunlar;

-İl-İLçe önemli değil.. Balıkesir, İzmir, Muğla, Aydın olabilir. Ege Denizi sahili olsun istiyoruz.
    -deniz kenarı taş olmasın, kum olsun.
    -denizi sığ olmalı..hemen derinleşmesin..malum yüzme bilmeyenler olacak aramızda
    -birde arabamı yakınıma kadar getirmek istiyorum..araba uzakta olursa getir götür işleri yorar.
    -kamp yerinde wc-banyo şart tabi
    -Ağaçlık alan da olursa tadından yenmez hani..

Trabzon'dayım ve yarın sabah namazı kılıp yola koyuluyoruz. ve hala gideceğimiz yer belli değil..kafa nereye biz oraya olacak gibi

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar sabah ezanına kadar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Afrika..
    Muğla / fethiye

Katrancı plajı.

Bu söylediklerine ilave olarak :

Market, çay ocagi, kiralık mangal, vs vs herşey bulunuyor.
    Üstelik market fiyatına.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Bende çadır olayına çok hevesliyim ama pansiyonda kalmakla aynı fiyata geliyor diyorlar.Kamp giriş ücretleri biraz yüksekmiş
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    assos istikametinde Antınoluktan sonra Küçükkuyuda Gülhan Beach var şiddetle tavsiye ederim.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Kuşadasında marinanın karşısında vardı Onur du sanırım gayet güzel bir yer
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

Dikili diye biryer var.Netten araştırırsanız bulabilirsiniz.Denizi çok derin değildir.Benim yazlığım var Salihler Altında.Denizi temizdir.Kumdur.Hiç taş yok.Ancak yaş ortalaması 50 civarı...Kafa dinlemeye giderim.Eğer derseniz disco olsun bar olsun.O zaman Kuşadası,Çeşme derim...
    Bu arada Dikili'de kamp kuracak yer yok diye biliyorum.Ama biraz araştırıp bulabilirsiniz.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    çanakkale kabatepe kamp alanı iyidir. elektrik ve buzdolabı da kiralayabiliyorsunuz
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    ninja 250 '11
    onder camping/ kusadasi gayet rahat olabileceginiz tuvalet,dus,havuz v,b imkanlari bulunan denize 20m uzaklikta kisi basi fiyat ta 10 lira
    http://www.ondercamping.com/index.php/kuadas

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    gökova orman kampı...çadır,bungalov elektrik su herşey var...çamların altında bence 10 numara...denizi de çok temizdir...yüzme bilmeyenler içinde sahili çabuk derinleşmez...yalnız denizi soğuktur...çok fazla tatlı su çıktığından...

datça yolunda da nefis koylar vardır...bence kesinlikle muğla....
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    ayvalık cunda adasında ''ada camping'' die biyer duymuştum, araştırabilirsiniz.

Motosikleti
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muğla / fethiye

Katrancı plajı.

Bu söylediklerine ilave olarak :

Market, çay ocagi, kiralık mangal, vs vs herşey bulunuyor.
    Üstelik market fiyatına.
    teşekkürler..orası uzak geldi sanırım..ev halkı olumsuz baktı

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    assos istikametinde Antınoluktan sonra Küçükkuyuda Gülhan Beach var şiddetle tavsiye ederim.
    teşekkürler..dediğiniz yeri merak ettim şiddetle tavsiye edince fakat gülhan beach bulamadım nette..gülhan motel var orasımı?

Alıntı ToLGa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuşadasında marinanın karşısında vardı Onur du sanırım gayet güzel bir yer
    teşekkürler ama bulamadım nette orayı

Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikili diye biryer var.Netten araştırırsanız bulabilirsiniz.Denizi çok derin değildir.Benim yazlığım var Salihler Altında.Denizi temizdir.Kumdur.Hiç taş yok.Ancak yaş ortalaması 50 civarı...Kafa dinlemeye giderim.Eğer derseniz disco olsun bar olsun.O zaman Kuşadası,Çeşme derim...
    Bu arada Dikili'de kamp kuracak yer yok diye biliyorum.Ama biraz araştırıp bulabilirsiniz.
    burası güzelmiş gerçekten sitesinden baktım.."üç çınarlar kamp" diye bir yer buldum orada..

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çanakkale kabatepe kamp alanı iyidir. elektrik ve buzdolabı da kiralayabiliyorsunuz
    teşekkürler ama nedense çanakkale düşünmüyor evdekiler

Alıntı washburn24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onder camping/ kusadasi gayet rahat olabileceginiz tuvalet,dus,havuz v,b imkanlari bulunan denize 20m uzaklikta kisi basi fiyat ta 10 lira
    http://www.ondercamping.com/index.php/kuadas
    teşekkürler..olanakları süpermiş ama kişi başı 10 tl işi biraz fazla sanki çadır kamp için çadır başı dese neyse

Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökova orman kampı...çadır,bungalov elektrik su herşey var...çamların altında bence 10 numara...denizi de çok temizdir...yüzme bilmeyenler içinde sahili çabuk derinleşmez...yalnız denizi soğuktur...çok fazla tatlı su çıktığından...

datça yolunda da nefis koylar vardır...bence kesinlikle muğla....
    bencede kesinlikle muğla askerligimi orda yaptım ama uzak diye istemiyorlar teşekkürler

Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayvalık cunda adasında ''ada camping'' die biyer duymuştum, araştırabilirsiniz.
    araştırıyorum teşekkürler

arkadaşlar hepinize tekrar teşekkür ederim..il seçenekler kısıtlandı gibi İzmir ve Balıkesir düşünülüyor şuan..
    yarın akşam iftarı eskişehirde açacağız ve orada konaklayacagız ögretmen evinde..bilgisayarım yanımda olacak..yarın akşama kadar önerilerinizi bekliyorum

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    ıssız kimsesiz bulduğun ilk yere çök derim ama ailenle gideceksen biraaz düşünmek gerekebilir. Sanırım bu yüzde aile kurasım gelmiyor hiç
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    ewt beklenen motor geldi honda cbf 150 siyah
    arkadaşım blksr akçaydan başla sahilden istedigin yeri bulana kadar devam et çok yer var fiat olarak ii gürede kavaklı kamp alanı var denize sıfır kavak agaçlarının altı muhteşem biryer assos ve daha ilersi sivrice deve boynu harika yerlerdir

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler..dediğiniz yeri merak ettim şiddetle tavsiye edince fakat gülhan beach bulamadım nette..gülhan motel var orasımı?
    evet nette gülhan motel olarak geçiyormuş, aile ile gidilip serilesi dinlenesi bir yer bu yaz 4 kez gittim.

netten araştırıp telefon ile görüşüp karar veriniz...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NEZZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım blksr akçaydan başla sahilden istedigin yeri bulana kadar devam et çok yer var fiat olarak ii gürede kavaklı kamp alanı var denize sıfır kavak agaçlarının altı muhteşem biryer assos ve daha ilersi sivrice deve boynu harika yerlerdir
    aynen katılıyorum,edremit körfezi harikadır ayvalık,cunda,burhaniye,ören,akçay,altınoluk,küçük kuyu asosa kadar yolu var seç beğen tatil yap trabzondan birinin bu tarafa gelceğini bilmek mutlu ediyo insanı,bende 9ay trabzondayım 3ay burda eminim buraları gördükten sonra acaba ilerde burayamı yerleşsem diyeceksinz

Motosikleti
    şu an eskişehir öğretmen evindeyim
    iftarı yaptıktan sonra önerilerinizi oylamaya sunacağım ev ahalisine..hangisi kazanırsa yarın sabah yolculuk orası olacak inşallah)
    benim tercihim balıkesirden yana olacak

Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu an eskişehir öğretmen evindeyim
    iftarı yaptıktan sonra önerilerinizi oylamaya sunacağım ev ahalisine..hangisi kazanırsa yarın sabah yolculuk orası olacak inşallah)
    benim tercihim balıkesirden yana olacak
    Abi bence Cunda hiç kötü bir tercih olmaz.Yalnız ailece bir faaliyet yapalım derseniz bir tekne turu yapın.Balık,salata,harika deniz.Oryantel müzikte var.

Motosikleti
    şuan Eskişehir'deyim son hazırlıkları yapıyoruz..Altınoluk taraflarına gitmeye karar verdik..hepinize teşekkürler arkadaşlar.

bu arada avatarım değişmiş ben değiştirmedim

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Kuşadası MoKamp
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    altınoluktayım
    bu gecelik idareten bir kamptayım körfez kamp diye biryer..
    altınolukta güzel bir camp yerı bilen var mı?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)