Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Kol Saati tavsiyeniz...(CASIO)

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metal kordonlar bana da alerji yapıyordu ama sorun metal kordonda değilmiş, kordonun yapıldığı metalde, alttaki canavarı 1 senedir kullanıyorum ne tahriş, ne rahatsız etme, ne tüylerimi kıstırma hiç bir şey olmadı, denizde, banyoda, yatarken bile çıkarmıyorum. bir de neden yapılmışsa çok sağlam daha çiziği bile yok ne camda nede kordonda..

Seiko atlas serisine benzettim bunlardan bir tane edinmem lazım ölmeden ama nasıll??? bir ara 150tl civarına denk getirmiştim almadım alamadım pişmanım :( sen kaça aldın acaba? ve ne zaman?

135 lira...aradığım herşeyi onda buldum...yeni bebişim o olacak...tenime temas eden tek şey olacak...
    ısıyı da ölçüyor ..süper...nazik popomun teriyle ölçüyordum ben bundan önce ısı durumunu...eğer totoşum terlerse 30 derecenin üstünde olduğunu hemen anlarım...
    Abi ayakta alkışlıyorum seni!!
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Yurtdışı 220 dolar artı nakliye. Burada 1.000 e yakın satılıyor, ağır olması dışında hiç şikayetim yok
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Abi ayakta alkışlıyorum seni!!
    eyvallah usta...galiba bu saatin içinde civa var...dimi aga...TWIN SENSOR diye bir zımbırtı var...orada miligram ölçüsünde civa olmasın aga...öyle bi fantastik düşünce geldi aklıma...yoksa bu ölçüleri nasıl yapar ki...sağlıklı olmasada muhtemelen ölçüler isabetlidir...

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağır olması dışında hiç şikayetim yok
    sen şimdi Vın Dıesel gibi pazu yapmışındır...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:11 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli dostlar...

sabah Sirkeciye geçip Hak-al saatten 140 liraya saatimi peşin paraya aldım...

net üzerinde en ucuzu 125 liraydı kargo zart zurt derken aynı fiyata gelecekti aslında...birde kartlarım mail ordıra kapalı yani netten bişey almam ben...tarzım değil agalar...tam tahmin ettiğim gibi çok işlevsel ve rahatlıkla saat kısmı net bir şekilde görünmekte...tam göynüme göreymiş...

bu arada sizler için bir kaç manzara fotosu çektim... ulen var ya sabah erken kalkmak çok güzel he...patron ben seni ararım dedi çağırmadı henüz...ondan sabahın 7 sinde dikildim ayağa...

tarih yanlış diye uyarmayın düzelttim...

yalnız şimdi de yeni bir sorun var...saati takınca eldiven takamıyorum...eldiven takınca da saat olmuyor...

eldivensiz motor kullanma alışkanlığımda pek yok...buyur burdan yak...

saatime kavuştum arkadaşlar...bilginiz olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    yaw babacan http://www.alisverissaati.com/urun.a...AE-2000W-1AVDF bu saat çok güzelmiş bundan neden vazcaydında onu aldın....gerçi saat kullanmaktan takmaktan nefret eden biri olarak böyle bir öneride bulunmanın pek bir faydası olcağını sanmıyorum saatle eldiven takamıyorsan yada eldivenle saat birbirini istemiyorsa şu dedelerimizin cebinden çıkardığı o 2 metrelik zincire bağlı antikaların adı neydi sana bitane ondan lazım

Motosikleti
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw babacan http://www.alisverissaati.com/urun.a...AE-2000W-1AVDF bu saat çok güzelmiş bundan neden vazcaydında onu aldın....gerçi saat kullanmaktan takmaktan nefret eden biri olarak böyle bir öneride bulunmanın pek bir faydası olcağını sanmıyorum saatle eldiven takamıyorsan yada eldivenle saat birbirini istemiyorsa şu dedelerimizin cebinden çıkardığı o 2 metrelik zincire bağlı antikaların adı neydi sana bitane ondan lazım
    aga ben saatimi buldum yav inan...sanki benim için üretilmiş...çok işlevsel...önemli olan benim için işlevi değil birazda görseli... bu dana kafası gibin...bana yakıştı...yani biiraz görgüsüzlük gibi gelebilir ama hem saat hemde zengin gösteren bir aksesuar...ihtiyac değil belki ama olmazsa olmaz benin için artık...aga uyumam lazım erken kalkıp yola çıkıcam memlekete...yolum uzun..by...bu gösterdiğin saatide inceledim ama çocuk saati gibiymiş...bu biraz daha profesyonel duruyor...o cep saatinden rahmetli dedemde vardı biliyonmu...kimbilir kime kaldı mirasta...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    aga ben saatimi buldum yav inan...sanki benim için üretilmiş...çok işlevsel...önemli olan benim için işlevi değil birazda görseli... bu dana kafası gibin...bana yakıştı...yani biiraz görgüsüzlük gibi gelebilir ama hem saat hemde zengin gösteren bir aksesuar...ihtiyac değil belki ama olmazsa olmaz benin için artık...aga uyumam lazım erken kalkıp yola çıkıcam memlekete...yolum uzun..by...bu gösterdiğin saatide inceledim ama çocuk saati gibiymiş...bu biraz daha profesyonel duruyor...o cep saatinden rahmetli dedemde vardı biliyonmu...kimbilir kime kaldı mirasta...
    Bayramın getirdiği sevgi ve selamet üzerine olsun,kazasız belasız git ve gel....

________ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO 650 MT
    Farklı bişi arıyosan theone tavsiye ederim. Ben Saumi Moon SM104B kullanıyorum

http://theone-watches.com/watches.html

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı ________ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sen ne yaptın arkadaş. Metehan bildiğin yaşlı yaw(en azından vede umarım benden daha yaşlıdır ). O saate bakıp anlayana kadar işe geç kalır adam :=
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Sevgili Metehan, hayırlı olsun yeni saatin.

Bende de var saat merakı. Yaklaşık 10 yıldır, 10 yıl pil garantili Casıo İlluminatör kullanıyorum. Ha bugün ha yarın pili bitecek diye bekliyorum ama nafile. Bitmiyor mubarek pil. Üstelik her sabah alarmı çalar ve ışığını bol bol kullanırım.

Açtığın başlığı görünce gene saat merakım depreşti. Aslında bir müddettir şu saate takılmıştım..:

http://www.alisverissaati.com/urun.a...+PRG-110T-7VDR

Ama aldığın saat hem hesaplı, hem de neredeyse aynı özellikleri bünyesinde barındırıyor. Şimdi hedef değişti.

(Nereden baktım açtığın başlığa...)
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı
    Sen ne yaptın arkadaş. Metehan bildiğin yaşlı yaw(en azından vede umarım benden daha yaşlıdır ). O saate bakıp anlayana kadar işe geç kalır adam :=
    hayat ona hep kol saati alıp durur da ondan yaşlı gösteriyor talihsiz panda
    yoksa pek yaşlı değel, geçende dişlerini saydıydım 32 dene mi neydi

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    beat-cbf150-apache-cbf150-NC700-XMAX-DJANGO-ACTIVA
    kusura bakma ama saat hastasıyım diyerek dijital saatleri sıralayan ilk defa seni görüyorum
    Atahualpa'a aynen katılıyorum

gösterdiğin saatler kötü mü hayır ama bir saat hastasının ilgi duyabileceği saatler değil olsa olsa teknoloji hayranı birinin ilgisini çekebilecek şeyler olabilir
    ben seiko 5 i her halükarda tek geçerim gerçi orjinali piyasada kalmasa da
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    cawa
    Arkadaşlar saat dediğin şu resimdeki gibi olur. Bende var ve 1890 yılından bu yana hala çalışıyor.
    Gerisi teferruattır
    Merak edenler için marka model : REMONTOİR CYLİNDRE 10 RUBİS
    Yaşlı gösterdiği için nadiren kullanıyorum

Motosikleti
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayramın getirdiği sevgi ve selamet üzerine olsun,kazasız belasız git ve gel....
    Bayram kim aga... bayramda geçti gitti aga...artık kurban bayramına yatış.. maceralı döndüm valla aga...ve dönüş stresimi ben sanki başka bir zaman diliminde yaşamıştım...

Alıntı ________ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dostum böyle saatler farklı belki hoş ama işlevsel değil...

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafam az basıyor valla doğru...

Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Metehan, hayırlı olsun yeni saatin.

Bende de var saat merakı. Yaklaşık 10 yıldır, 10 yıl pil garantili Casıo İlluminatör kullanıyorum. Ha bugün ha yarın pili bitecek diye bekliyorum ama nafile. Bitmiyor mubarek pil. Üstelik her sabah alarmı çalar ve ışığını bol bol kullanırım.

Açtığın başlığı görünce gene saat merakım depreşti. Aslında bir müddettir şu saate takılmıştım..:

http://www.alisverissaati.com/urun.a...+PRG-110T-7VDR

Ama aldığın saat hem hesaplı, hem de neredeyse aynı özellikleri bünyesinde barındırıyor. Şimdi hedef değişti.

(Nereden baktım açtığın başlığa...)
    aga valla bahse konu beğendiğin saat gerçekten pahalıymış...aynen dediğin gibi aldığım model bu saatin neredeyse birebir aynısı...ama aldığım modelin metal olanını seçersen bence çok mutlu olursun...pahalı olan daha sade...benim ki cıvcıvlı göster amcalara pipini dendiğin baro alti ısı mısı coşkuyu verir ortama...

bak sen bence bunlara bak....

http://www.alisverissaati.com/urun.a...AMW-705D-1AVDF

benimkinin metal olanı...

http://www.alisverissaati.com/urun.a...rkek+kol+saati

ya da bu...

http://www.alisverissaati.com/urun.a...AQ-190WD-1AVDF

200 liranın üserinde saate verilen para bana fazla geliyor...

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayat ona hep kol saati alıp durur da ondan yaşlı gösteriyor talihsiz panda
    yoksa pek yaşlı değel, geçende dişlerini saydıydım 32 dene mi neydi
    naber len taze damat... kayıplardasın artık foruma uğramıyon evlenince artık e normal tabe...

Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma ama saat hastasıyım diyerek dijital saatleri sıralayan ilk defa seni görüyorum
    Atahualpa'a aynen katılıyorum

gösterdiğin saatler kötü mü hayır ama bir saat hastasının ilgi duyabileceği saatler değil olsa olsa teknoloji hayranı birinin ilgisini çekebilecek şeyler olabilir
    ben seiko 5 i her halükarda tek geçerim gerçi orjinali piyasada kalmasa da
    aga haklısın ama ne yazık ki metale olan antipatim nedeniyle buna paralel mekanik sistemli saatlerede antipatim başladı...belki de zaman değişti be aga artık bir saatten daha fazla şeyler bekliyoruz...saatlerin değişen gelişen bizi şaşırtan teknoloji karşısında salak salak akrep yelkovanın tık tık ilerlemesine tahammülümüz belki kalmadı...

amcalara pipisini gösteren akıllı oyuncaklar sevdik biz...

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar saat dediğin şu resimdeki gibi olur. Bende var ve 1890 yılından bu yana hala çalışıyor.
    Gerisi teferruattır
    Merak edenler için marka model : REMONTOİR CYLİNDRE 10 RUBİS
    Yaşlı gösterdiği için nadiren kullanıyorum

rahmetli dedemin saatini aradım köyde evinde bakklında bulamadım valla...birde sağda solda böcekler vardı yavru akrepler vardı yemedi...

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    İyide bu saatin tamircisi parçası bile kalmadı, hatta pandolünü tutacak çelik cımbızı bile bulamazsın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Vaaay be pandaların da bizim gibi 32 dişi mi var mış?

Motosikleti
    Crf 250 L
    Bu işimi görür Metehan. Doğada fazlaca dolaştığım için rakım, altimetre, barometre, ısı ölçer benim için önemli.
    Yönlendirmen için teşekkürler.
    (Aklım Suunto'da ama...)

Motosikleti
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işimi görür Metehan. Doğada fazlaca dolaştığım için rakım, altimetre, barometre, ısı ölçer benim için önemli.
    Yönlendirmen için teşekkürler.
    (Aklım Suunto'da ama...)
    valla saatime o kadar alıştım ki...sen naptın aldın mı...

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Ben de bu başlıktan sonra depreşen saat merakımı bastırmak için gidip aldım bi suunto... Biraz pahalı ama işe sahiden yarıyor, tavsiye ederim

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Yahu Metehan yaşlandı,metehan bunadı,ihtiyarladı derlerdide inanmazdım Ahhh be kardeşim hadi bayramda uşaktaydın,nete giremedin de yazılanları göremedin,gözlerindemi görmez oldu yoksa....msj tarihine iyi bakarsan bayramın kaçıncı günüde bayramını kutlamışım köftehorrrr,hemide yola çıkacağın gece....
    iyi ozaman şimdiden kurban bayramın kutlu olsunki,kurbanda bana kurban kim? diye sorma ki etli butlu kestirmişim seni gözüme zaten kurbanlık tosun arar dururum şimdiden

Motosikleti
    cawa
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bu başlıktan sonra depreşen saat merakımı bastırmak için gidip aldım bi suunto... Biraz pahalı ama işe sahiden yarıyor, tavsiye ederim
    Sunta suyu gördümü şişer yaw

İlk defa inceledim hakikaten hoş modelleri var. Fonksiyonlar nasıl acaba ?
    Sizin saateler benim REMONTOİR ın elini öperler herhalde hala adam akıllı saat çıkmadı favorim yine REMONTOİR

Motosikleti
    Crf 250 L
    valla saatime o kadar alıştım ki...sen naptın aldın mı...
    Yok Metehan yaa...Daha alamadım.Arabanın contayı patlattık. Onu bi hallediim, alacağım herhalde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:14 ----------

Suunto hayırlı olsun Erginer. Kol bilgisayarlarında Suunto bir numaradır.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)