Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

askerlik (sonucum) sonuçlarımız

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Askerlik görevimi iyi dilekleriniz ve dualarınızla tamamlamış bulunmaktayım. iyisiyle kötüsüyle bitirdik. 6 ay fotoğrafsız, gezisiz, motosikletsiz kaldım. hasret kaldım bunlara.umarım tekrardan paylaşımlara devam ederiz. herkese selam ve saygılar
    geçmiş olsun hocam..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Şimdi benim daha yaş 17.. 3 sene sonra çıkacak tahminimce. Seneye üniversite. 4 + 1 yaparım herhalde (+1 hazırlık) yaş olur 22 ee inek değiliz bazı "komplikasyonlar" gereği 1-2 sene de kalsak.. Yaş olur 24 filan.. Ee iş güç, bi de yurt dışı bişey filan ayarlarsak.. 30 a kadar yolu var. Belki şansıma bedelli çıkar genel çözüm. Çıkmadı "her Türk asker doğar" hesabı.. Paşa paşa gidicez.. 6 Ay filan Belki belli de olmaz yurt dışından bi iş miş ayarlarız, belki bi eş filan buluruz buluruz bişiyler..
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi benim daha yaş 17.. 3 sene sonra çıkacak tahminimce. Seneye üniversite. 4 + 1 yaparım herhalde (+1 hazırlık) yaş olur 22 ee inek değiliz bazı "komplikasyonlar" gereği 1-2 sene de kalsak.. Yaş olur 24 filan.. Ee iş güç, bi de yurt dışı bişey filan ayarlarsak.. 30 a kadar yolu var. Belki şansıma bedelli çıkar genel çözüm. Çıkmadı "her Türk asker doğar" hesabı.. Paşa paşa gidicez.. 6 Ay filan Belki belli de olmaz yurt dışından bi iş miş ayarlarız, belki bi eş filan buluruz buluruz bişiyler..
    Belkide zorunlu askerlik kaldırılır.Herkes rahatlar.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belkide zorunlu askerlik kaldırılır.Herkes rahatlar.
    huahuahhaha

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşbulduk sağolun.arca94 şimdiden o kadar hesap yapmana gerek yok. askerliği bi şekilde yaparsın.sevgiler saygılar
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)