Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Niçin Fenerbahçeli Değiliz :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Yok abi bundan sonra size takım makımla ilgili hiçbirşey! Fanatizm ruhunuza öyle işlemiş ki gülüp geçmek yerine illa takılıp SAVAŞACAKSINIZ! Futbol ve centilmenlik ruhunuza hayran kaldım ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    by_screem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BURGMAN400 gsxr 600
    ahuuzahahuhuheuheuahhuhza ama bende bi fenerbahceliyiimmm

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Kavga kokusu alıyorum

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    ez azından gs gibi para dilenmiyoruz

Motosikleti
    bencede aynı fikiredyim

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Khutuck abi kavga edecek kimse yok ki . Ben sadece topic i açtım aman bana bulaşmayın ben Feneride, Galatasarayıda, Trabzonuda Türk olan her takımıda seviyorum . Ayrıca harfendaz orada KÜFÜR yok abicim dikkatini çekerim. Hani olurdu ya eskiden mahallede veya sınıfta küçük kıl çocuklar "yaaaaaaaaaa hooooooccccammmmmmmmmm Ali bana elledi" diyenlerden işte şekil a)harfendaz ...

Motosikleti
    helaallll olsun işte motorcuuu

Motosikleti
    MeTaL dedim ben sana

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Mail adresime gelen bir maili sizlerle paylaştım arkadaşlar ve aynı mail Galatasaray için gelse yine paylaşırdım uzatmanın anlamı yok ...

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    ya ne güzel bişey şu futbol denen şeyle ilgili alakalı olmamak.

grave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    adminlerden lütfen bu konunun kapatılmasını rüca ediyorum.
    her insanın sevdiği veya sevmediği bir çok şey vardır. bunlar içinde bazıları ön plandadır bazıları olsada olur olmasada olur. benim içinde gerçekten takımım her zaman ön planda olmuştur. ben iki hafta da bir karda kışta zeytinburnu'nda kadıköy'e kombine biletimle maçlara gidiyorum. ben bunu takımımı çok sevdiğim için yapıyorum. eminim kartal'dan pendik'ten kalkıpta inönü'ye samiye'ne giden kardeşlerimiz de var. bence insanların değerlerini düşünerek ve gerçekten bir değer icap eden konuları açarsanız hem faydalı olursunuz insanlara hemde hayır duası alırsınız.
    kimi insan futbol takımını sever, kimi insan beslediği köpeği sever, kimi insan motorsikletini sever, kimi insan senin benim için önemsiz bir pul parçasını sever... ama sever!!!
    bu nedenle sevdiğim şeylere bir tecavüz olduğunu görüyor ve adminden konunun kapatılmasını diliyorum. hııı bu arada eleştiri demeyin bu eleştiri değil dostum...
    Sons Of Troya (Gelibolu)

brock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili metal kardes. bu yazıyı sen yazmamıs olabilirsin ama yinede burda böyle insanları rencide edici (FENERBAHCELİ cok abilerimizde var) sözler içermemesine dikkat etmeliydin. bu yazıyı yazarken sadece okuduklarıma gülüp geciyorum. FENERBAHCELİ futbolcuları savastan kacmakla suclyorsunuz isteyen varsa bana adresini göndersin SANLI FENERBAHCE TARİHİNİN vcd ve kitabını adresine postalayım. yıldızlı forma olayıda sadece zamanında yapılan sikelerle 2.yıldızı formasına koyan besiktasa göndermeden ibarettir. sahanın ortasına bayrak dikmek gibi bir saygısızlıgı yapmayacak bir taraftara sahibiz, bunun gibi büyük bir saygısızlıklı övünen bir insan ancak 6s'lı olabilir zaten. ayrıca daha 3 hafta önce ucakta necatiyi dövenler kimdi? okudugum yazıda tarftara para vererek taraftarlıgı köpeklige cevirmek gibi bir söz kullanılmıs, ben seviyemi o kadar düsürmeden söyle bir sey söyleleyim, kendi cebimizden para vererek istanbula ve diger deplasman maclarına gitmek köpeklikmi? ayrıca kardeslerimiz için; yurt dısı maclarına arabası satarak gitmek köpeklikmi?, takımı için her türlü destegini esirgemeden takımının her macına gitmek köpeklikmi? takım para yardimi yapıyormus.... hepsi kikaye. takım bizden destek istiyor biz paramızı veriyoruz (6s'nin bir zamanlar telekızlara özenerek yaptıgı gibi 900lü hatlarla para toplamıyoruz) sadece takımımızın ürünlerini alarak, maclarına giderek destegimizi veriyoruz. daha FENERBAHCE kadrosunu bilmeden, tarihini bilmeden yazılmıs sacma sapan laflar bunlar. ayrıca stadımıza laf atmak gibi seyi ben sadece cahillik olarak adlandırıyorum. bu yazıyı yazan hayatında kadıköye gitmemiş herhalde cok yazık coook.... yapılan binalar denmiş FENERBAHCE baskanları takımın hazırda olan parasını tüketip, takımını borca koyan baskanlardan olmuyor. takımın gelecegini düsünerek tesislesmeye önem veriyor. su an Türkiyede en iyi tesislerin (stad dahil) kimde oldugu belli. 6s'nın su andaki durumu belli, ileride ne olacagını herkes biliyor . FENERBAHCE bir spor klubu biz sadece futbol takımı degiliz. FENERBAHCENİN diger spor dallarındaki basarısı ap acık ortada, yani yazıyı yazarken bi arastırın sonra rezil olmakta var bu arada 6s ile ilgili bende cok sey yazarım ama neme gerek kavga falan cıkmasın (damarıma basarlarsa TERBİYESİZLİK yapmadan belki yazarım)...... sadece yakın gecmişten bir iki örnek vereyim: yüzüncü yılında bayan basketbol takımınız hangi macta yenilerek küme düstü ve sizin yüzüncü yılınızı kim kutladı? baska söze gerek yok.

düsmanını bile elestirmeden bi arastır, kim oldugunu ögren

alayına isyan, ölümüne FENER.....
    GFB_01 BroCK
    özgür olmak istiyorsan; doganın bir parcası olmayı göze almalısaın

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    muhahahahahaha. çok komik ya.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı
    muhahahahahaha. çok komik ya.
    McLaren'ciler böyle rahat olur işte

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı brock adlı üyeden alıntı
    sevgili metal kardes. bu yazıyı sen yazmamıs olabilirsin ama yinede burda böyle insanları rencide edici (FENERBAHCELİ cok abilerimizde var) sözler içermemesine dikkat etmeliydin. bu yazıyı yazarken sadece okuduklarıma gülüp geciyorum. FENERBAHCELİ futbolcuları savastan kacmakla suclyorsunuz isteyen varsa bana adresini göndersin SANLI FENERBAHCE TARİHİNİN vcd ve kitabını adresine postalayım. yıldızlı forma olayıda sadece zamanında yapılan sikelerle 2.yıldızı formasına koyan besiktasa göndermeden ibarettir. sahanın ortasına bayrak dikmek gibi bir saygısızlıgı yapmayacak bir taraftara sahibiz, bunun gibi büyük bir saygısızlıklı övünen bir insan ancak 6s'lı olabilir zaten. ayrıca daha 3 hafta önce ucakta necatiyi dövenler kimdi? okudugum yazıda tarftara para vererek taraftarlıgı köpeklige cevirmek gibi bir söz kullanılmıs, ben seviyemi o kadar düsürmeden söyle bir sey söyleleyim, kendi cebimizden para vererek istanbula ve diger deplasman maclarına gitmek köpeklikmi? ayrıca kardeslerimiz için; yurt dısı maclarına arabası satarak gitmek köpeklikmi?, takımı için her türlü destegini esirgemeden takımının her macına gitmek köpeklikmi? takım para yardimi yapıyormus.... hepsi kikaye. takım bizden destek istiyor biz paramızı veriyoruz (6s'nin bir zamanlar telekızlara özenerek yaptıgı gibi 900lü hatlarla para toplamıyoruz) sadece takımımızın ürünlerini alarak, maclarına giderek destegimizi veriyoruz. daha FENERBAHCE kadrosunu bilmeden, tarihini bilmeden yazılmıs sacma sapan laflar bunlar. ayrıca stadımıza laf atmak gibi seyi ben sadece cahillik olarak adlandırıyorum. bu yazıyı yazan hayatında kadıköye gitmemiş herhalde cok yazık coook.... yapılan binalar denmiş FENERBAHCE baskanları takımın hazırda olan parasını tüketip, takımını borca koyan baskanlardan olmuyor. takımın gelecegini düsünerek tesislesmeye önem veriyor. su an Türkiyede en iyi tesislerin (stad dahil) kimde oldugu belli. 6s'nın su andaki durumu belli, ileride ne olacagını herkes biliyor . FENERBAHCE bir spor klubu biz sadece futbol takımı degiliz. FENERBAHCENİN diger spor dallarındaki basarısı ap acık ortada, yani yazıyı yazarken bi arastırın sonra rezil olmakta var bu arada 6s ile ilgili bende cok sey yazarım ama neme gerek kavga falan cıkmasın (damarıma basarlarsa TERBİYESİZLİK yapmadan belki yazarım)...... sadece yakın gecmişten bir iki örnek vereyim: yüzüncü yılında bayan basketbol takımınız hangi macta yenilerek küme düstü ve sizin yüzüncü yılınızı kim kutladı? baska söze gerek yok.

düsmanını bile elestirmeden bi arastır, kim oldugunu ögren

alayına isyan, ölümüne FENER.....
    GFB_01 BroCK
    eline sağlık brock

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler