Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Niçin Fenerbahçeli Değiliz :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    Gs o kupa aldıkları dönemdeki maddi rahatlığını yanlış transferlerle kötüye harcadı..Bjk da son yıllarda bir takıntı haline gelen teknik direktör olayından çok yara aldı ... Bunalr tabiki böle gitmeyecek hepsi sorunları açacaklar... İşler terso gittiğinde takıma saldırmak yerine sırtlanılsa bu durumlar olmaz
    6S, o dönemde de kupayı devletten para dilenmek için bir araç olarak gördü. Çabuk unutuluyor. Yani o günden bu yana değişen birşey yok

Valla işin sonunda böyle el açıp dilenmek olacaksa, ben ne "Şampiyonlar Ligi"ni isterim ne başka birşeyi....

Yapı meselesi...

Not: bu bölümde yazdıklarımız, bu işin tadı tuzu olan atışmalardır. Kırıcı olduğu düşünülen bir ifade olursa hemen silerim !
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Ledo abi sizin de tek avuntunuz 6S laf aramızda Ve size kupa bile vermediler bunun için, yazık Neyse sen bunları boşver de, organizasyon diyorum, sen yapacaktın diyorum
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    oha ya burda bari futbol muhabbeti yapmayınnn
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    En büyük FB başka büyük yok. En büyük GS başka büyük yok. En büyük BJK başka büyük yok. En büyük TS başka büyük yok.

EN BÜYÜK TÜRKİYE BAŞKA BÜYÜK YOK.
    EN BÜYÜK ATATÜRK BAŞKA BÜYÜK YOK.
    DESTANLARI TÜRKLER YAZAR AVRUPA SADECE OKUR ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    BMW F800S
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı
    oha ya burda bari futbol muhabbeti yapmayınnn
    Aşkın Kenan senin burada 40-45 yaşındaki adamlara böyle hitap ettiğini görse ne düşünürdü senin hakkında acaba Dishy kardeşim?

Motosikleti
    Shamylciğim,

bizde o avuntulardan çok var. Ama dediğim gibi, geçmişle yaşanmıyor. Bugün bırak takımımızın kalitesini, sadece stadyum bile kimin hangi devirde yaşadığının en iyi göstergesidir

Organizasyona gelince, bugün bu topikte yazılan onca "yalan yanlış" uydurmadan sonra, FB müzesine bir gezi düzenlemeyi planlıyorum. Seni de listenin ilk sırasına koydum !
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya neden
    niçin fenerli değiliz
    bunun yerine neden BJK lı değiliz veya GS li değiliz başlığı olmuyo vede olmayacak...Bu bile fenerli olmaya yeter çünki en başarısız olduğumuz dönemdede en başarılı olduğumuz dönemdede gündemi biz belirledik biz konuşulduk 3 sene art arta gs şampiyon olunca gazete trajları düştü bunu diyen be3n değilim araştırma kuruluşları .. koskoca türkiye ekonomisi bizim başarı veya başarısızlığımızla dönüyor....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    BMW F800S
    E öyle tabii abi, şu fani dünyada kimse Febe'yi bilmeyince avuntular kalıyor geriye Zamanında Febe GS'yı yenince, 'GS avrupa şampiyonu, biz GS'yı yendik, o zaman biz dünya şampiyonuyuz' bile denmişti Febe başkanı tarafından, ilahi Stad konusunda çok haklısın, Febe hesaplanamayacak kadar yıl önde, ama takım yakışmıyor o stada, benim ciddi fikrim, o stadda Türkiye gerektiği gibi temsil edilemiyor, stad güzel olsa ne olur, bu durumda Ve ben buna ciddi üzüldüm zamanında. Sanıyorum önümüzdeki yıl da üzülmeye devam edeceğim, Febe hala lider çünkü...
    Febe müzesi mi var? Eğer varsa ben gelirim tabii ki Ama sitenin tamammı için daha çekici biryer tercihim olur, cidden

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    ya site olarak gidilir bir istanbul buluşması yaparız sen bilirsin eskilerden
    fb müzesine bi buluşma ayarlanır elleri görelim biri org. ederse hoş olur
    zaten bakıyorum siteye istanbul kanadında tık yok herkez uykuda herhalde bi topik açıcam sitemizde ne kadar kişi istanbulda ve neden gezi yada buluşma olmuyor diye murat sen bilirsin iyi bir org.yaparız

Motosikleti
    BMW F800S
    Yapın hocam, ben katılırım

Motosikleti
    Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı
    Stad konusunda çok haklısın, Febe hesaplanamayacak kadar yıl önde, ama takım yakışmıyor o stada,
    Demek bizim takım, FB stadına yakışmıyor, peki öyle olsun. Ama kabul et ! sizin stada çok yakışıyor di mi

womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    siz mail paylaşmışsınız bende mesaj paylaşıyım
    allah hepinize gs.ın borcu kadar çok güzel günler,bjk.ın taraftarı kadar az dert,FB.nin şampiyonluu kadar bol şans versin amiiiiiinnnnn
    ...............

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı
    Aşkın Kenan senin burada 40-45 yaşındaki adamlara böyle hitap ettiğini görse ne düşünürdü senin hakkında acaba Dishy kardeşim?
    Sazan olmaktansa benim gibi dobra olmak daha ii olur heralde arkadaşım... nokta...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

brock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 gün girmedik konu nerelere tasmıs. bir geyik olmus sonra ciddilesmis, kavgalar falan..... arkadaslar bence bu konu burda kapansın cooook uzadı artık.
    özgür olmak istiyorsan; doganın bir parcası olmayı göze almalısaın

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler