Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yabancı bir müzik arıyorum !

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bugun arabada giderken radyoda çaldı da ;

Hareketli güzel bir şarkı hareketli olan kısmında emoing emoing gibi birşey diyordu . Bilen varsa paylaşırsa çok sevinirim.

Çıldırıcam nerdeyse

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pendikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 1300 B-KİNG
    en uyuz olduğum iştir duyarsın hoşuna gider ama bir türlü bulamazsın o aklında kalan saçma sözleri yazarsın nete ama birşey çıkmaz yıkılırsın
    Bu ayar iyiiii

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    birkaç söz daha yok mu şarkıdan aklında kalan.
    olacak olacak...

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    radyonun adını yaz baride sitesine bakalım top 10 da falan oluyor. yoksa böyle emoing emoing çok zor :D

Motosikleti
    Keeway Cruiser 250
    işin zor

evet biliyorum işimin zor oldugunu ama bilmiyorum mükemmeldi ya kulağa çok hoş geliyordu radyo fenomen deydi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:38 ----------

Arkadaşlar ben baktım fenomen ilk 10 u ordada bulamadım bir şarkıdan melodiyi hatırladım fakat bir melodide nasıl anlatılır ki :D

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    melodiyi mırıldan videoya çek youtube'dan vs izleyelim
    MotoBolu14 bunu beğendi.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Bende samsung wave2 cep telefonu var.Bu telefonun bir özelliği varmış.Beğendiğin bir şarkı çalarken mikrofona tutuyomuşsun , sana çalan şarkının ne olduğunu söylüyomuş.Şimdiye kadar kullanmadım bu özelliği ama bu gibi durumlarda baya işe yarayabilir.Sen youtube'a mırıldan.Belki benim telefon şarkıyı tanır.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    http://www.youtube.com/watch?v=lAhHNCfA7NI

geçen bende radyoda dinledim sonra aradım buymuşbelki seninkide budurbu değilsede güzel şarkı

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Bu gibi durumlarda Shazam diye bir program var telefonumda. Dinletiyorum, şarkının adını sanatçıyı filan söylüyor tavsiye ederim.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    bi sarki vardi cok guzeldi adini ve sozlerini bilmiyorum bana bu sarkinin adini soyler misiniz :D
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Alper41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi sarki vardi cok guzeldi adini ve sozlerini bilmiyorum bana bu sarkinin adini soyler misiniz :D
    arkadaşlar bir şarkı vardı çok güzeldi. Adını ve sözlerini bilmiyorum. Bu şarkıyı bulursanız çok memnun olurum. güzel şarkıydı da hepsini tam dinleyemedim ama güzeldi.

HONDA

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    ben biliyorum o şarkıyı ya.hatta melodisi dıt dıt dırıt dırıt dıt dıbı dıbı dıt diye gidiyordu

Alıntı Alper41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir şarkı vardı çok güzeldi. Adını ve sözlerini bilmiyorum. Bu şarkıyı bulursanız çok memnun olurum. güzel şarkıydı da hepsini tam dinleyemedim ama güzeldi.

o şöyle olması lazım; Abi bir şarkı dinledim çok güzel bir şarkıydı ama mükemmedi bu şarkıyı arıyorum bulabilirmisiniz :D:D

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben biliyorum o şarkıyı ya.hatta melodisi dıt dıt dırıt dırıt dıt dıbı dıbı dıt diye gidiyordu

:D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:59 ----------

Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gibi durumlarda Shazam diye bir program var telefonumda. Dinletiyorum, şarkının adını sanatçıyı filan söylüyor tavsiye ederim.
    Ne güzel bir prgrammış o ya nasıl temin edebiliriz ?

Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne güzel bir prgrammış o ya nasıl temin edebiliriz ?

Arkadaş buldum galiba :D Ama tam olarak bulamadım yani http://www.dailymotion.com/video/xa6...ilar-mix_music

Bu linkdeki 10:35 dk şarkının adını bulabilirmsniz ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Alıntı hız delisii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş buldum galiba :D Ama tam olarak bulamadım yani http://www.dailymotion.com/video/xa6...ilar-mix_music

Kardeşim şarkı başlamadan ismi yazıyo ya.İnna Love.Ayrıca arada emoing demiyo.Am i dreaming diyo

Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim şarkı başlamadan ismi yazıyo ya.İnna Love.Ayrıca arada emoing demiyo.Am i dreaming diyo
    Çok teşekkürler . Galiba bu şarkı değil ama

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hız delisii adlı üyeden alıntı Mesajı göster

canım kardeşim zaten o videoda şarkıların adı yazıyor şarkı başlarken inna-love

sararım ben bu topic'e şimdi, biraz daha ipucu ver bulalım hepberaber

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:24 ----------

fenomende dinlemişsin sanırım, paso fenomen dinle nasıl olsa tekrar çıkar adını söylerler yakalarsın
    Ninja

Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım kardeşim zaten o videoda şarkıların adı yazıyor şarkı başlarken inna-love

sararım ben bu topic'e şimdi, biraz daha ipucu ver bulalım hepberaber

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:24 ----------

fenomende dinlemişsin sanırım, paso fenomen dinle nasıl olsa tekrar çıkar adını söylerler yakalarsın
    ya ben normalde dinlemem yabancı o gün kuzenle giderken arada çaldık o denk geldi işte ama hareketli mix di heralde hareketli olan ksımda zadece (Türkçe telafuz olarak emoing yada emoint gibi birşey diyordu.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)