Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yabancı bir müzik arıyorum !

Motovento
    REKLAM ALANI
    ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    10.35 deki parça budur.inna-deja vu

http://www.youtube.com/watch?v=zr_c5rqvSg4

Yada bu hatunun topu topu bir kaç parçasından biri .Hepsi aynı zaten
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10.35 deki parça budur.inna-deja vu

http://www.youtube.com/watch?v=zr_c5rqvSg4

Yada bu hatunun topu topu bir kaç parçasından biri .Hepsi aynı zaten
    Evet onuda dinledim. Ama benim dinlediğim dejavuya çok benziyordu belki sözleri ynlıiş hatırlıyorumdur.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Hadi buldun gene .Şanslısınız valla.Ahh ah eskiden nerde internet kasetleri,makara teypleri ileri al geri al,plakları temizle hehe.Radyo bile yoktu.İlk özel yabancı müzik radyosu Metro Fm açıldığında takla atmıştık
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi buldun gene .Şanslısınız valla.Ahh ah eskiden nerde internet kasetleri,makara teypleri ileri al geri al,plakları temizle hehe.Radyo bile yoktu.İlk özel yabancı müzik radyosu Metro Fm açıldığında takla atmıştık
    Haklısın ama ben emin değilim bu olup olmadığından ama önemli değil neyse herkeze teşekkürler .

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bulursan yaz merak ettik
    Ninja

Tamam kardeşim.

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi defasında lisedeyken ben de böyle kitlenmiştim bi şarkıya ara ara bulamamıştım o zaman google da yok tabi çıldırmıştım sonra radyodaki dj'e mail attım şu gün şu saatte bi çarkı çaldın adı ne diye şarkı=steve miller band--serenade ..

eğer başka bi çözüm kalmadıysa bence sen de bu yolu bi dene. çaldığı saati hatırlıyosan bi mail at sor..bildiğim kadarıyla radyolar çalacakları şarkıların listesini ve saatini kayıt altında tutuyorlar
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

Alıntı mtrsz hyt=:( adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi defasında lisedeyken ben de böyle kitlenmiştim bi şarkıya ara ara bulamamıştım o zaman google da yok tabi çıldırmıştım sonra radyodaki dj'e mail attım şu gün şu saatte bi çarkı çaldın adı ne diye şarkı=steve miller band--serenade ..

eğer başka bi çözüm kalmadıysa bence sen de bu yolu bi dene. çaldığı saati hatırlıyosan bi mail at sor..bildiğim kadarıyla radyolar çalacakları şarkıların listesini ve saatini kayıt altında tutuyorlar
    Saati hiç hatırlamıyorum :D

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı hız delisii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne güzel bir prgrammış o ya nasıl temin edebiliriz ?
    Nokia, Samsung veya iphone gibi bir telefonun varsa onunla ilgili telefon markasının sitesine gir uygulama programlarını gir Shazam diye arat ücretsiz telefonuna indirebilirsin.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

#GECE# - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM SB250İ WOLF
    Bu konu tutar hocam..

Radyo maydonozun çalan şarkı kısmı sorunlu haftalardır..2 haftadırda bir arapça şarkı
    çalıyor arkadaş..shaggy düetli galiba..(lemi lemi leemaaa..) diye nakaratı var..

Büyük ihtimalle exclusive serisi olabilir..ama bulamadım gitti..
    Mobylette Flash 51 1993 PGO G-MAX(BOBCAT) 2005 Motoran Comanche 125Mondial Destro 250Honda cbf 150SYM SB250İ WOLF

herkese merhaba arkadaslar bende bi yabancı sarkı arıyrm uzun zamndan beri ama hala bulamadim sarkı biraz hareketli erkek söylüyr sözlerinde anladıgım kadarını yazıcam nakarat bölümüne girerken ride in ride now gibi bsey dior
    now in but it you now in but it you now in but it you gibi 3 kere tekrarlıyır. a can pupidet say you gibi bsey dior bilen varmı acaba ya

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)