Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Laptop Önerileriniz ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mesela casper tavsiye etmem. Asus yada hp olabilir hatta dell'in de güzel makinaları var. Casper şu sebepten olmaz: casper in kar marjı %25tir. Yani bilgisayar aldığınız casper bayisi babanızın oğlu olsa en az %25kar etmiştir.
    Bayilere söyledikleri aynen şöyle:
    Şu fiyattan alacaksın, %25kârla bizim liste fiyatımızdan satacaksın!
    112ciyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    overrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda wave 110i
    Alıntı anil89tas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kocaeli'nde mağazası var.gerçi İstanbul 1 saat bana.güzel bir indirim bulursam, atlar giderim.küçük ekran olayı aklımı karıştırdı.arkadaşın birisi acer 3820'yi çok güzel incelemiş.kutusundan performansına kadar

http://forum.donanimhaber.com/m_40273475/tm.htm
    Bu seriden aklına yatanı düşünmeden al. 13,3'' idealdir.

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    Acil 112 nickli arkadaş hızır gibi yetişti gerçekten.eğer bahsettiği indirimi yakalayabilirsek yani uygulayabilirsek benim yelpaze epey genişler.yani 1800 tlye kadar çıkabilirim.yani bu da piyasadaki 2000-2200 arasındaki bilgisayarlarda tercih yapabileceğimi gösterir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Mademki autocad kullanıcaksın sana samsung r522 öneririm.Ben kullanıyorum.HDMi çıkışıyla evdeki 106 ekran LCD televizyonuma bağlayıp 1920*1080 çözünürlükte kullanabiliyorum.Güçlü bir ekran kartı var ama oyunları 1920*1080 çözünürlükte oynadığımda ısınıp reset atıyo.Normal çözünürlükte gayet başarılı.Aoutocad de ısınma sorunu yapacağını sanmam.Bütün yeni çıkan oyunları kaldırıyo.

casperler masaüstünde iyi , Dizüstü ise kesinlikle toshibadan şaşma. ayrıca en az 4 yada 6 gb ram . 2gb ekran kartın olsun , Birde Vatanbilgisayar, Bimeks Gibi mağazaları internet üzerinden takip et çok güzel indirimler yapıyorlar .

Başka firmalardada var mı bilmiyorum ama Dell alırsan(her modeli olmayabilir ama) teknik servis ücretsiz olarak kapına kadar gelip sorununu çözüp gidiyor aklında bulunsun.

Alıntı hız delisii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    casperler masaüstünde iyi , Dizüstü ise kesinlikle toshibadan şaşma. ayrıca en az 4 yada 6 gb ram . 2gb ekran kartın olsun , Birde Vatanbilgisayar, Bimeks Gibi mağazaları internet üzerinden takip et çok güzel indirimler yapıyorlar .
    Casper dan masaüstü alınmaz! Bütün özelliklerini yazdığını zannedersiniz ama anakart marka model yoktur. ram, HDD markası yazmaz(oem kullanırlar)
    Bu arada 2gb(paylaşımsız) ekran kartı olan laptop varmı? Varsa ben alabilirim
    Bende masaüstü var 1800usd+kdv ye topladım. Ekran kartı Zotac GTX260 amp2 edition var. Bunda bile "paylaşımsız" 2gb bellek yok.
    Ram olarak da 4 yada 6gb şart değil. Çünkü DDR3'e geçtik, Ram hızları 1066dan başlıyor. 3gb DDR3 Ram, i5 işlemci, 500gb HDD yeterli olur diye düşünüyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:07 ----------

Alıntı salih19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka firmalardada var mı bilmiyorum ama Dell alırsan(her modeli olmayabilir ama) teknik servis ücretsiz olarak kapına kadar gelip sorununu çözüp gidiyor aklında bulunsun.
    Kapıda nasıl çözüyorlar anlamadım ama Samsung kapıdan kargo ile aldırıyor, servis süresi bitiminde de yanında flash bellek gibi küçük bir hediye ile ürününüzü gönderip gönlünüzü alıyor
    112ciyiz

Yani çözebilirse eve gelip çözüyor yoksa alıp götürüyorda Samsung'un flash bellek olayı güzelmiş

Motosikleti
    Sıfırdan
    hocam paylaşımsız 2 GB ekran kartı Acer'da, Monster'de var.

örneğin
    Acer AS5745G-5466G64 Intel Core i5 460M 2.53GHZ 6GB 640GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar 2200 lira.
    monster tamamen performans için üretiliyor.

hocam paylaşımsız 2 GB ekran kartı Acer'da, Monster'de var.

örneğin
    Acer AS5745G-5466G64 Intel Core i5 460M 2.53GHZ 6GB 640GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar 2200 lira.
    monster tamamen performans için üretiliyor.
    Gerçekten makinalar güzelmiş. Monsterları 4yıldır biliyorum 2008de 8800GT den düşük ekran kartı kullanmıyorlardı. ama bu kadar olduklarını görmemiştim motosikletten sonra performans PC lere baya uzak kalmışım
    Yalnız arkadaş için biraz fazla bu makineler. HD Oyun performansı arıyorsa tabi başka...
    Bu "arada varsa ben de alayım" konusunda ciddiydim bir ara toshiba qosmio alacaktım o da lokum kasası gibiydi
    112ciyiz

Motosikleti
    Sıfırdan
    hocam bilgisayar arayan benim oyun hiç oynamadım diyebilirim laptopla.çocukken oynardım masaüstünde şimdi zamanım yok, yanlış anlaşılmasın...aslında arkadaşınızla bir görüşseniz, bu 2 gb ekran kartlı acerin fiyatı son ne olur diye özellikleri fena değil gibi

gold da 1950 tl

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HDMİ çıkışlı al.Autocad'de çizfiğin projeleri dev ekranda izleyip sunum yapabilirsin.

Motosikleti
    Sıfırdan
    Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HDMİ çıkışlı al.Autocad'de çizfiğin projeleri dev ekranda izleyip sunum yapabilirsin.
    yerden göğe kadar haklısın hiç o tarafını düşünmedim.hatta gönlümde blue-raylı, e-sata girişli modeller geçiyor.biri olsa diğeri olmuyor ama

fiyat konusunda yarın haber veririm. Ben de yattığım yerden telefondan nete giriyorum da kimin yazdığına pek dikkat edemiyorum kusura bakma.
    112ciyiz

Motosikleti
    Sıfırdan
    hocam Acer'in bir modeli var.2 gb ekran kartı var

http://www.vatanbilgisayar.com/acer-...spx?I_ID=48229

AMA 3GB RAM VAR ÜSTÜNDE.pek etkiler mi performansı??

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yerden göğe kadar haklısın hiç o tarafını düşünmedim.hatta gönlümde blue-raylı, e-sata girişli modeller geçiyor.biri olsa diğeri olmuyor ama
    Samsungr522'de e-sata girişi ve hdmi çıkışı var.Blueray daha henüz çok pahalı bir sistem.Hiç gereği yok.Ben blueray filmleri internetten indirip laptopuma atıp hdmi bağlantısıyla LCD televizyonuma bağlayıp izleyebiliyorum.Özelliklerine bakmak istersen buradan bakabilirsin :

http://www.samsung.com/tr/consumer/p...ype=prd_detail

Motosikleti
    Sıfırdan
    Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samsungr522'de e-sata girişi ve hdmi çıkışı var.Blueray daha henüz çok pahalı bir sistem.Hiç gereği yok.Ben blueray filmleri internetten indirip laptopuma atıp hdmi bağlantısıyla LCD televizyonuma bağlayıp izleyebiliyorum.Özelliklerine bakmak istersen buradan bakabilirsin :

http://www.samsung.com/tr/consumer/p...ype=prd_detail
    iyi gibi ürün ama DDR2 ramı.daha üst modellerine bakayım ben onun

Motosikleti
    ducati monster 696 wth akr '13
    valla ben sony vaio fw serisi kullanıyorum süper cok memnunum
    ride for wind

34 BR 5411

Motosikleti
    PCX
    1 yıldır kullandığım laptop Casper Nirvana 15,6 (CPQ.I720-4L25P). İstediğin özelliklerin tamamı var. HDMI çıkış falan. Harddisk arızasıyla servise verdim 2 gün sonra yenisini verdiler. Fazlasıyla memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Wolker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal 200
    Casper alman kesinlikle hata olur üretim bandı çok kalitesiz.

Ben Kendime alıcak olsam gerek servis kalitesi gerekse ürünsel yönden HP derim ...
    Içerisinde Koruyacak Bir Beynin Yoksa , Kaskında Bir Anlamı Yok Tabiki ... Allah Muhafaza ...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)