Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ybr çok yakmaya başladı....

Motovento
    REKLAM ALANI
    aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    bende başlamıştım bisiklete binmeye ben 30km git gel yapıyodum taki yagmurlar başlayana kadar ama arkadaş anlamadıgım olay spor salonunda bısıklete bındıgımde zayıfladığımı görüyordumda normal dışarda binince hiç zayıflayamadım 3 hafta boyunca hergün bindim aynı kaldım okadar yememe dikkat etiysemde heralde benim bisiklet enerji yaktırmıyor
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    bisiklet bin yılın icadı. havalar bi iyileşsin bi de lastikleri yenileyim direk üstündeyim. iş yolu yokuş. sert bi yokuş. yoksa işe de bisikletle gidecem de sırt terli olmuyo bütün gün

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:16 ----------

2.5, 2.7 litre/100 km görünce sevindim (neye seviniyosam) xt125 (ybryle motoru aynı) 2.8 litre yakıyor. hepsi şehiriçi biraz cikleli (bazen binmeden 1-2 dakka ısıtmalı) yolun yarısı yokuş bazen 2 kişi. normalmiş diye sevindim ama 125lik motorun kmde 12-14 kuruş yakması içler acısı bi durum. benzin gerçekten pahalı. yuh bu ne 4ü de geçti
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı victorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Spor her insan için gereklidir senin için çok daha gerekli o göbekle
    en çok sporda bana gerekli.....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:43 ----------

Alıntı MkD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://haber.mynet.com/detay/dunya/b...faciasi/558140

seveni kadar nefret edenide çok bu bisikletlerin
    o adam tam sopalık bir adammışç.... hatta sopada az gelir....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:45 ----------

Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bir sene boyunca hergün sabah yedi akşam saat 4.30 larda gel git dur, 4.5 km gidiş 4.5 geliş toplam 9 km yapıyordum günde şu anda bacak kaslarım taş gibi
    bende gööbekte başladı... allahın izniyle ondan krtulup taş gibi bacaklara bende sahip olacağım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:51 ----------

Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende başlamıştım bisiklete binmeye ben 30km git gel yapıyodum taki yagmurlar başlayana kadar ama arkadaş anlamadıgım olay spor salonunda bısıklete bındıgımde zayıfladığımı görüyordumda normal dışarda binince hiç zayıflayamadım 3 hafta boyunca hergün bindim aynı kaldım okadar yememe dikkat etiysemde heralde benim bisiklet enerji yaktırmıyor
    zayıflamak güzel...o yüzden bisiklet daha ağır basıyor....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:02 ----------

Alıntı zalim17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisiklet bin yılın icadı. havalar bi iyileşsin bi de lastikleri yenileyim direk üstündeyim. iş yolu yokuş. sert bi yokuş. yoksa işe de bisikletle gidecem de sırt terli olmuyo bütün gün

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:16 ----------

2.5, 2.7 litre/100 km görünce sevindim (neye seviniyosam) xt125 (ybryle motoru aynı) 2.8 litre yakıyor. hepsi şehiriçi biraz cikleli (bazen binmeden 1-2 dakka ısıtmalı) yolun yarısı yokuş bazen 2 kişi. normalmiş diye sevindim ama 125lik motorun kmde 12-14 kuruş yakması içler acısı bi durum. benzin gerçekten pahalı. yuh bu ne 4ü de geçti
    dün rampa indim rampa çıktım soğuk buz gibi istanbulda terledim... ama termek güzeldir zayıflayacağımızı düşününce...
    evet ybr 2.5 gibi değerlere ulaşıyor sakın kullanımda...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    güncel....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı MkD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://haber.mynet.com/detay/dunya/b...faciasi/558140

seveni kadar nefret edenide çok bu bisikletlerin
    Ruh hastası, bu kadarı bizde bile yoktur. Bizdeki adalet sisteminde ilk duruşmaya kadar 2 ay tutuklu kalır sonra 5 yıl tutuksuz yargılanır, sonra ya dava zaman aşımından düşer yada cezası paraya çevrilir. Acaba orada ne ceza alacak çok merak ettim..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)