Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

A2 Ehliyetli Servis Elemanı Aranıyor...

Motovento
    REKLAM ALANI
    just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Valla ben a2 ye başvurucam kesin. mesela a2 ehliyetim olsa okuldan sonra çalışırdım kuryelik yapardım.Tamam tehlikeleri var ama benim gibi öğrenci adama ilaç gibi olurdu şuan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Kurye işinde çalıştım 12 Saat çalışma yerine 8 Saat çalışma olsaydı normal bir fiyat olabilirdi ama 12 Saat çalısmaya göre biraz düşük miktar gibi geldi bana sanki sonuçta fakat boş boş durmaktansa çalısılması en iyisi tabiide 12 Saattin 12'side calısılmıyor gidiliyor parkta felan oturuluyor 5-10 dakika gibi az süreler her siparişte öyle öyle calısma süresi bi 6-7 saate kadar iniyor gerçi. Kendimden biliyorum :D
    Kaza Anında Seni Korur !

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    altı üstü kurye ? nıye abartıyosunuz bu kadar anlamıyorum ? sankı lıse unıversıte ıstıyolar. sankı adamlık ıstıyolar. motoru kullan paketı ulastır yeter. 1000 lıradan asagı o ısı yapmam dıyenler, beklersiniz. coook beklersınız. turkıyede ıssızlık cok dıyolar. ulan adam ıscı arıyo ıscı parayı begenmıyo ısı begenmıyo. sonra ıssızlık var. ben en az 600e calısırım bu yasımda. 700-800 kurye ısınde candır cıgerdır be.
    Yaşın kaç bilmiyorum ama, hele bi anandan babandan ayrıl, ev kirası, doğalgaz faturası, elektrik su parası ödemeye başla. O zaman tekrar konuşalım bu konuyu
    Bu arada konu 2 sene önce açılmış, 2 sene önce 750 lira veriyorlarmış yani.
    Sen 600 liraya çalış, biz mani olmayalım sana
    sllnbs.okn bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşın kaç bilmiyorum ama, hele bi anandan babandan ayrıl, ev kirası, doğalgaz faturası, elektrik su parası ödemeye başla. O zaman tekrar konuşalım bu konuyu
    Bu arada konu 2 sene önce açılmış, 2 sene önce 750 lira veriyorlarmış yani.
    Sen 600 liraya çalış, biz mani olmayalım sana
    aynen öyle,okadar cahil insanlar var ki bu tipler yüzünden nerde iş baksak 750 tl maaş haftada 6 gün,vardiyalı,günde 12 saat gibi bir kölelik sistemiyle karşılaşıyoruz. ben patronlara artık kızmıyorum, böyle kertenkeleler ''patron beni seeevv,beni sevecen mi patroonn,patronn beni seeevvv,vazelin getirdim yanımda patron beni seeevv'' diye haykırdıkça,yok mu beni seven diye pankart açıp gezdikçe haliyle patronlarda duyarsız kalamayıp seviveriyor çalışanını bi güzel...
    Karadeniz - Giresun.

sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    altı üstü kurye ? nıye abartıyosunuz bu kadar anlamıyorum ? sankı lıse unıversıte ıstıyolar. sankı adamlık ıstıyolar. motoru kullan paketı ulastır yeter. 1000 lıradan asagı o ısı yapmam dıyenler, beklersiniz. coook beklersınız. turkıyede ıssızlık cok dıyolar. ulan adam ıscı arıyo ıscı parayı begenmıyo ısı begenmıyo. sonra ıssızlık var. ben en az 600e calısırım bu yasımda. 700-800 kurye ısınde candır cıgerdır be.
    Arkadaşım senin gibi insanlar insan hayatını 0 a indiriyor bunun soğuğu var aman paket soğumasın patronu ararlar fırça yerimi var ,var oğlu var sen yapmamışın bu işi bekara karı boşaması kolay olur derler aynen de öyle git o zaman 500tl ye çalış adamlar çalışmıyor.
    you can go fast but ı can go anywhere.(onroad-offroad-everywhere!)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)