Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İşte Eurovision Şarkımız

Motovento
    REKLAM ALANI
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Eurovisionda ne sarki soylediginiz ne onemi varki , zaten oylamalar ulkelerin politik durumuna gore verilmiyormu? Hic sarki soylemeden sahneye cikip Hello diye bagirip insen yinede Azerbeycandan 10 puan fransadan de havagazi alirsin. Her sene ayni sahne.sikti bence
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eurovisionu ciddiye almamakla birlikte tam anlamıyla galiba .ıçtık...İlkokul müsameresi gibi şarkı okuyacaklar yine...ruh yok...bu olay sahne şovuyla alakalı...bu sapların bir halt yiyeceğine inanmıyorum...Yüksek Salaklık...

benim favorim Hayko Cepin idi...yapacağı sahne şovuyla zirve yapardı ve göze hitap ederdi...

veya Atiye sesiyle bir blues tarzı bişeyler söyleyebilirdi...
    Hayko cepkinin sahneye çıkışı bmw 1200 gs ile olmalı :

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Sanki rocktan kopup başka bişeyler yapmış yüksek sadakat... Bi değişik geldi bana
    Motosikletli Kaplumbağa...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    hangi şarkı ile kim katılırsa katılsın sonuçlar şimdiden kurgulandığından önem arz etmiyor...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok çok kötü
    90 lı yılların kiloluk action filmlerinde antrenman veya artistlik sahnelerindeki film müziği gibi olmuş .

Ritim çok vasat .
    Hele ki o Org girmiyor mu o tarz ritim biteli en az 15 sene oldu.
    Arada solist Sesini inceltip yankı vermeler falan .

eurovision umdurmda değil ama şarkı çok kötü .

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yüksek Sadakat'ide sevmiyorum şarkıyıda sevmedim.

Motosikleti
    Mondial RF 150
    Alıntı KAARİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi siz güleceksiniz ama 1. lik garanti ediyorum Tarık Mengüç "Şakşuka" nasıl?
    gülecekmiyiz birdaha düşün istersen? ve ayrıca şarkı berbat söyleyim size bu şarkıyla 7-8.ci falan oluruz yada ilk ona giremeyiz çünkü iğrenç bir şarkı ne insanı gaza getiriyor nede dinleyesi geliyor sürükleyici değil şarkı bunun yerine rimi rimi ley i söyleyen tekrar şansını denese hiçte kötü olmaazdı bence
    Bir İp Koptuğunda Tekrar Bağlanabilir,Ama Eskisi Kadar İyi Çekmez!!!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayko cepkinin sahneye çıkışı bmw 1200 gs ile olmalı :

[/IMG]
    Eurovvısıon formatı sahne şovu ağırlıklı...zaten oylamalar telefonlar ülke puanlarıyla vs canlı canlı oluyor...3-4 ülkenin kankeita komşu ülkeyi kolladığını en yüksek puanı verdiğini varsayarsak bir alt puanlar bu sahne şovu ağırlıklı ve nakaratı basit melodisi sabit ülkelere gidiyor...geçen Ukrayna öncesi bizde bu şekilde kazanmıştık...cıvcıvlı şeyler lazım...böyle düz müsamere şarkısı gibi olmuyor...bak size yeminle old mcdonalds got a farm şarkısını söylesen o kadar insanların garibine gider ki puanları direkt onlara verirler...

Haykoyu çok seviyorum...kaliteli bir adam...lay lay lomu yok...Ozzy Ozborne stayla bir şov hazırlasa kapar götürür herşeyi...

ama TRT Müdürünün tipine baksanız neden kaybettiğimiz veya kaybedecek olduğumuz sorusuna cevap bulursunuz...

http://www.netteyim.net/haber/resim/...7a3211099b.jpg
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Mondial RF 150
    Eurovvısıon formatı sahne şovu ağırlıklı...zaten oylamalar telefonlar ülke puanlarıyla vs canlı canlı oluyor...3-4 ülkenin kankeita komşu ülkeyi kolladığını en yüksek puanı verdiğini varsayarsak bir alt puanlar bu sahne şovu ağırlıklı ve nakaratı basit melodisi sabit ülkelere gidiyor...geçen Ukrayna öncesi bizde bu şekilde kazanmıştık...cıvcıvlı şeyler lazım...böyle düz müsamere şarkısı gibi olmuyor...bak size yeminle old mcdonalds got a farm şarkısını söylesen o kadar insanların garibine gider ki puanları direkt onlara verirler...

Haykoyu çok seviyorum...kaliteli bir adam...lay lay lomu yok...Ozzy Ozborne stayla bir şov hazırlasa kapar götürür herşeyi...

ama TRT Müdürünün tipine baksanız neden kaybettiğimiz veya kaybedecek olduğumuz sorusuna cevap bulursunuz...

http://www.netteyim.net/haber/resim/...7a3211099b.jpg
    ne var adamın tipinde insanlarla dalga geçmeyelim lütfen önce aynaya bakalım sonra yorum yapalımm!!

şarkının ilk dörtlüğünü dinlemem yetti, ilk yorumum; "hiç şansımız yok" oldu.

Motosikleti
    Alıntı excess59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne var adamın tipinde insanlarla dalga geçmeyelim lütfen önce aynaya bakalım sonra yorum yapalımm!!
    adam hükümetin adamı...zihniyeti malum...

ilahiyatcı karizması olmayan avanak tipler...ben dalga geçerim laga luga yaparsan karşılığını sert alırsın forum kuralları çerçevesinde kalbini kırarım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    yine ermenistan yine bize puan vermez .. bizim iyi niyet abideleri ise ermenistana tam puan verirler Türkiye'nin adının geçtiği bir organizasyonda temsilcimiz her şekilde desteğimizi bekler......

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    ... forum kuralları çerçevesinde kalbini kırarım...

Motosikleti
    Mondial RF 150
    adam hükümetin adamı...zihniyeti malum...

ilahiyatcı karizması olmayan avanak tipler...ben dalga geçerim laga luga yaparsan karşılığını sert alırsın forum kuralları çerçevesinde kalbini kırarım...
    kırabilrsin bende kırarrım ama kırmak istemem sadece biraz daha dikkatli olmak gerekir bu konularda diye düşünüyorum buda bnm fikrim saygı göstermelisiniz buna öyle değilmi?siz benden daha iyi bilrsiniz bu işleri yaşınız benden büyük

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:53 ----------

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çok mu hoşuna gitti kardeşş

Motosikleti
    tamam kusura bakma biraz sert yazdım...olgunluğun yaş ile alakası olduğunu düşünmüyorum...hepimiz hata yapabiliriz...önemli olan hatayı farkedip tekrarlamamak...

Motosikleti
    Mondial RF 150
    tamam kusura bakma biraz sert yazdım...olgunluğun yaş ile alakası olduğunu düşünmüyorum...hepimiz hata yapabiliriz...önemli olan hatayı farkedip tekrarlamamak...
    doğru asıl ben özür dilerim abi sen benim k.bakma vicdan azabı duydum şuan yazdıklarım için

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400

çok mu hoşuna gitti kardeşş
    Evet kardeşş. Ama seninle ilgisi yok, koyu ve kırmızı vurgulamalara dikkat etseydin anlayabilirdin neyin hoşuma gittiğini.

Motosikleti
    doğru asıl ben özür dilerim abi sen benim k.bakma vicdan azabı duydum şuan yazdıklarım için
    özür dilenecek bir şey yok aslında...ben adamın tipinin ilahiyatcı tipinde olduğunu ...kaşı gözü kulağı yamuk tarzında bir niyetim olmadı...

Motosikleti
    Mondial RF 150
    özür dilenecek bir şey yok aslında...ben adamın tipinin ilahiyatcı tipinde olduğunu ...kaşı gözü kulağı yamuk tarzında bir niyetim olmadı...
    haklsın abi ben öyle anladım o yüzden öyle yazdım k.bakma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:31 ----------

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet kardeşş. Ama seninle ilgisi yok, koyu ve kırmızı vurgulamalara dikkat etseydin anlayabilirdin neyin hoşuma gittiğini.
    pardon o zaman

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Bu şarkıyla çok zor işimiz.. nil k.ibrahimgil ablamız çıksa cicili bicili bi şarkı patlatsa olmaz mı koymuşlar 4 tane abidik gubidik adam hareket yok sıradan düz bir müzik birde hayatını yaşa adı en çok ona yanarım.. uykum geldi şarkıyı dinlerken vallahi arkadaş

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)