Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

facebooka giremiyorum biri acil baksin lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

facebooka giremiyorum girince arka plandaki logu olmuyo ve cok agır ilerliyo ana sayfa profil gibi syelride göremiyorum cok garip gözüküyo bilenler bi yardım ederse cok sevinirim facesiz kaldim sıkılıyorum (bu sadece face icin gecerli oteki sayfalara rahata giriyo)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kwsk-boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r repsol
    face özellikle böyle geç saatlerde sapıtıyo bazen. 2 gün önceki haberleri en başa koyuyo yada zırt pırt şifre istiyo. biraz bekle tekrar dene.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    format lazim pcye
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    format lazim pcye
    bence anakartı değişsin demi yanmıştır ondan girmiyordur facebooka ne alaka hemen format utanmasan yeni pc toplatacan herife bağlantın ile alakalı olabilr
    bu kawasaki bir başka dostummm

Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence anakartı değişsin demi yanmıştır ondan girmiyordur facebooka ne alaka hemen format utanmasan yeni pc toplatacan herife bağlantın ile alakalı olabilr
    hahha sabah sabah güldürdün :D

Motosikleti
    黑穆拉特 chinese cub
    Alıntı EdizMert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    facebooka giremiyorum girince arka plandaki logu olmuyo ve cok agır ilerliyo ana sayfa profil gibi syelride göremiyorum cok garip gözüküyo bilenler bi yardım ederse cok sevinirim facesiz kaldim sıkılıyorum (bu sadece face icin gecerli oteki sayfalara rahata giriyo)
    1- ccleaner kur, ayrıca başlat-tüm programlar-donatılar-sistem araçları disk temizleme yap bütün disklerine sonra da aynı yerin bir üstündeki disk birleştiricisi ve bilgisayarını yeniden kapat aç
    2- masaüstünde bilgisayarıma mouse sağ tuş tıkla,sistem özelliklerine gir ordan gelişmişe tıkla aşağıdaki performanstan ayarlara bas en iyi performans için ayarla de,
    3- Aynı yerden sanal belleği arttırmaya çalış
    4- ekran özelliklerini 32 bitten 16 bite düşürerek dene
    5- bunların hiçbirisi olmazsa explorerı unut firefoxla girmeye çalış
    6- En yakın cami hocasına giderek bi yasin okumasını sağla veya fakir fukarayı sevindir sadaka ver, kimse yok mu veya deniz fenerine giysi yardımında bulun
    6- Yukarıdaki ilk 6 maddenin hiçbirisi olmazsa kendini kaybet, cinnet geçir ediz mert parantez aç 20 parantez kapat geçirdiği bir cinnet sonrası kendini kaybederek bilgisayarını 53 yerinden hunharca bıçakladı diye yarın gazetelerin manşetlerinden biz motor sevenlere okutarak eğlendir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:13 ----------

modemini yeniden aç kapat
    haaaaaaa logo görünmüyor diyorsun ya flash playerı tekrar yükle üst sürümünü veya paintde bir logo çizerek açmaya çalıştığın facebook sayfasına kopyala+yapıştır
    'He who laughs last, was too slow to get the joke'::146::::145::::piloot::

sanırım yarın haberlerdeyim:( of niye olmuyo ya aslında daha önce hic gözükmüodu bisey yapmıstır calıstır cmd felan yapıoduk biseyler yazıoduk oluodu ama nasıldı unuttum ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:13 ----------

Alıntı KARA_MURAT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- ccleaner kur, ayrıca başlat-tüm programlar-donatılar-sistem araçları disk temizleme yap bütün disklerine sonra da aynı yerin bir üstündeki disk birleştiricisi ve bilgisayarını yeniden kapat aç
    2- masaüstünde bilgisayarıma mouse sağ tuş tıkla,sistem özelliklerine gir ordan gelişmişe tıkla aşağıdaki performanstan ayarlara bas en iyi performans için ayarla de,
    3- Aynı yerden sanal belleği arttırmaya çalış
    4- ekran özelliklerini 32 bitten 16 bite düşürerek dene
    5- bunların hiçbirisi olmazsa explorerı unut firefoxla girmeye çalış
    6- En yakın cami hocasına giderek bi yasin okumasını sağla veya fakir fukarayı sevindir sadaka ver, kimse yok mu veya deniz fenerine giysi yardımında bulun
    6- Yukarıdaki ilk 6 maddenin hiçbirisi olmazsa kendini kaybet, cinnet geçir ediz mert parantez aç 20 parantez kapat geçirdiği bir cinnet sonrası kendini kaybederek bilgisayarını 53 yerinden hunharca bıçakladı diye yarın gazetelerin manşetlerinden biz motor sevenlere okutarak eğlendir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:13 ----------

modemini yeniden aç kapat
    haaaaaaa logo görünmüyor diyorsun ya flash playerı tekrar yükle üst sürümünü veya paintde bir logo çizerek açmaya çalıştığın facebook sayfasına kopyala+yapıştır
    cok saol be kardes flash player vardı tekrar yükledim bide modeme res attım calıstı allah ne muradın varsa versin hele sükür ya 3 gün giremiyodum

Motosikleti
    黑穆拉特 chinese cub
    sanırım yarın haberlerdeyim:( of niye olmuyo ya aslında daha önce hic gözükmüodu bisey yapmıstır calıstır cmd felan yapıoduk biseyler yazıoduk oluodu ama nasıldı unuttum ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:13 ----------

cok saol be kardes flash player vardı tekrar yükledim bide modeme res attım calıstı allah ne muradın varsa versin hele sükür ya 3 gün giremiyodum
    ne demek yardımcı oluyoz, Allah senden de razı olsun da... anlamadığım eeee modem arızalıydı da sen nasıl internete girebiliyordun ve özellikle facebook açarken sadece logoyu niye göstermiyordu, bence firüslenmiş olabilirsin hemen bi antifirüs çak,bilgisayarın yavaş çalışması arka planda çalışan abidik gubidik programlardan olabilir başlat menüsündeki çalıştıra gir ordan msconfig yaz entera bas gelen menüden başlangıçı seç kafana yatmayan ulan bu da nerden çıktı ben böyle bişey yüklemediydim dediğin programlar varsa veya daha önceden kurup da sildiğin şeyleri parçaları kaldıysa onları da iptal et (yani karelerin içini boşalt) yukarıdakilerin hepsini de uygularsan yeni almış bilgisayar gibi olacaktır,antivirüsü de kaspers... kurma bilgisayarı kasar, sistemin vista ise o da kasabilir
    'He who laughs last, was too slow to get the joke'::146::::145::::piloot::

ya büyük bi ihtimal flsah playerden oldu ben modeme reseti garanti olsun die attım flash player indirmisiz ama bide tıklayıp yüklemek lazımmıs onu yapınca oldu modemle bi alakası yok heralde garanti olsun die res attim

Motosikleti
    4x4
    anakarttan oldugunu sanmam.Ya format istiyor yada ekran karti yanmistir
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    isa ve musa lanetlemiş hacı seni
    bu kawasaki bir başka dostummm

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    bence com portu bozulmuştur kesin ondan olmuştur. Bu modellerde böyle oluyomuş yanında paralel portu da çalışmıyosa msni de açmaz dediydiler

Motosikleti
    4x4
    isa ve musa lanetlemiş hacı seni
    saglik olsun
    Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence com portu bozulmuştur kesin ondan olmuştur. Bu modellerde böyle oluyomuş yanında paralel portu da çalışmıyosa msni de açmaz dediydiler
    Cok mantikli.Bu tarz problemlerin bircok sorunu olabilir aslinda.Bilgisayardan anlayanlar hemen belli ediyor kendini bak.
    Gecenlerde microsoft kablosuz mousenin yarattigi sinyal dalgalanmasi sonucu facebooka ulasamama problemi ile ilgili bir makale okumustum.Eger kablosuz microsoft kullaniyor ise mousenin degisimi de sorunu cozebilir.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    www. yerine ww. yazıncada girmiyo hacı, bi kontrol et girdiğin adresi
    ahada benim bilgisayar bilgim bu kadarlık
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)