Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cep Telefonu ~ PC Bağlantı sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Arkadaşlar merhaba adım Olcay, İstanbuldayım.
    Bi sorum olacak yardım ederseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler.
    Telefonum Samsung SGH-E715, pc ye bağlamak için bir data kablo aldım. Kablo orjinal değil. USB den çalışıyor, ama ne kaloyu tanıtabildim nede kullanabileceğim programı bulabildim. Elimde bununla ilgili herhangi bir yazılım yok. Kabloyu taktığımda telefon sadece şarz oluyor, tel kapalı iken takdığımda Windows yeni donanımı buluyor ama sürücü yüklenmedi diyor. Yardım ederseniz eğer çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Data Kablosunun üzerinde şöyle bir etiket var :
    USB DATA CABLE
    MODEL : KQ-U8A
    NO :WT048000317

Amma zor bi soru di mi
    Dün bütün gün bunla uraştık yapamadık bee
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen kabloyu al 3 milyon indirim için cd yi bırak böyle tırmalarsın
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı salihgureli adlı üyeden alıntı
    Tamamiyle kabiliyet meselesi
    Niye yapamadın olm o zaman
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

_CrazYDriveR81_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HoNDa CBR 125R(RepsoL)
    malesef e715 pc le bağlantı kuramıo

bandit07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MIO
    o telefon pc bağlıntı kuramıyor malesef

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ama yerli veya yabacı forumlarda yapabildiklerini okudum!!!

Connect to the Internet
    Send & receive faxes and emails
    Upload new ring tones & graphics
    Manage & backup your phone book
    USB Data Cable for Samsung SGH-E715/ SGH-X426/ SGH-X427/ SGH-X475/ SGH-D415/ SGH-E317/ SGH-E315/ SGH-E316/ SGH-S307/ SGH-C225/ SGH-V206/ SGH-V205/ SGH-P107/ SGH-E105/ SGH-X105

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Eyong kabloyu tanıtma demişsin yukarda kablolar scıs kart kabloları hariç bir bilgisayara tanıtılmaz zaten . Sana yardımcı olayım diyeceğim ama buradaki internet bağlantım çok yavaş girip driver indirmem olanaksız fakat google da şu şekilde bir arama yaptım Samsung SGH-E715 Pc Driver diye ve 30.000 in üzerinde sonuca rastladım bu da demek oluyor ki driverı mevcut girip indirebilirsin. Birde www.driverguide.com adresine bak dünyanın en geniş driver arşivine sahip olan sitedir ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Sanırım service pack 3 yüklüyse makinanda otomatik olarak telefonu tanıması lazım.Eğer tanıma işlemine başladıysa,yüklemeye devam et.Daha sonra sağ alt köşede yeni donanımız başarıyla yüklendi ve kullanıma hazır dediği zaman bilgisayarım a girdiğinde ya yerel disk e-f-g gibi bişi olarak görür,belki de cd sürücüsü olarak bile görebilir.hatta usb yığın depolama aygıtı olarak bile görebilir.
    ALINTIDIR
    Samsung E715 Kullanıcılarına Duyurulur:Samsung e715 ile ilgili en çok sorulan bu sorulara cevap.
    1-www.samsung.com adresinden bir adet EasyGPRS 2.1.8 program indirilir.
    2-Program kurallarına uygun olarak açılır.
    3-(Benim kullandığım)Bir adet sıradan samsung e715 için uygun (fiatı yaklaşık 15 YTL)data kablosu alınır.
    4-Data kablosu bilgisayarın arkasındaki com1 veya com2 girişine takılır.
    5-Kablonun diğer ucu samsung e715 cep telefonuna takılır.
    6-EasyGPRS programı çalıştırılır.
    7-Program çalışmaya başlayınca telefon içindeki telefon defteri ve sms hafızalarını okumaya başlar.
    8-Program açılınca File kısmından Setup a tıklanır.
    9-Data kablonuz hangi port üzerindeyse işaretlenir ve programın alt sağ köşesinde SGH-E710 VODA ismiyle tanır.
    10-Phonebook kısmında telefon ekleyebilir veya silebilirsiniz.
    11-SMS kısmında sms yazabilir veya silebilirsiniz.
    12- Üst tarafta bulunan bar kısmından yada TOOL kısmından MELODY TO PHONE KISMINDAN MELODİ YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.
    13- Melody to phone kısmında bulunan SELECT butonuna tıklayarak seçmek istediğiniz melodinin olduğu sayfadan seçiminizi yaparsınız.Melodiler MMF formatında ise direkt görür eğer midi ise *.* enter yapınız.buradan dinleyerek yüklemeyi UPLOAD butonuna basarak yapabilirsiniz.
    14-Üst tarafta bulunan bar kısmından yada TOOL kısmından İMAGE TO PHONE KISMINDAN Resim YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.
    15- İmage to phone kısmında bulunan SELECT butonuna tıklayarak seçmek istediğiniz resmin olduğu sayfadan seçiminizi yaparsınız.128X128 ebatlarındaki resimler ekranı tam kaplayacaktır.buradan yüklemeyi UPLOAD butonuna basarak yapabilirsiniz.
    16-Üst tarafta bulunan bar kısmından yada TOOL kısmından FİLE MANAGER KISMINDAN ÇEKMİŞ OLDUĞUNUZ RESİMLERİNİZİ ALABİLİRSİNİZ.
    15-FİLE MANAGER kısmında My photo yazan yeri tıklayınız.My photo isminde bir klasör açılacaktır.bu klasörü tıkladığınızda sağ tarafta çekmiş olduğunuz resimler görülecektir.kutuları işaretleyiniz.
    16-Alt kısımda bulunan klasörlerin içine nereye resimleri atacaksanız orayı tıklayınız ve aşağı ok ile resimleri kaydediniz.
    17-ÇEKMİŞ OLDUĞUNUZ VİDEO KAYITLARINI ÖNEMLİ İSE TELEFONDA SAKLAYINIZ.BAŞKADA KAYIT YAPAMAZSINIZ.ÖNEMLİ DEĞİLSE EĞER SİLİNİZ.ÇÜNKÜ BU MERETİN İÇİNDEN VİDEO KAYITLARI ALINAMIYORRRRRRRRRRR.
    ☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
    Eğer link vermem problem olmazsa Alıntı bir link vereyim:
    http://org.downloadcenter.samsung.co...GPRS_SETUP*****
    uamrım yardımı olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler