Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

388@0

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu filmler ne ayak arkadaşlar birinciyi izledim şimdi ikincinin son cd izliyorum sizin görüşleriniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Böyle filmler adeta moda misali peşpeşe yapılınca kabak tadı veriyor yahu
    İzleyen olarak asıl sen görüşlerini bildir bence

Tavsiye eder misin, uzak mı duralım?

Çok tavsiye etmem levsky bana biraz saçma geldi deccal hakkında biraz bilgim var az çok biliyorum ama üç harfliler hakında epeyi bir şeyler duydum

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Böyle filmleri çok izlemem ama, bu tarz filmleri izleyici açısından daha etkileyici hale getirmek için, işin içine yoğun dini duyguları da karıştırmak gerektiğini düşünüyorum.

Bu tarz yabancı bir filmde papaz, rahip ya da peder her neyse, kötü ruh ile mücadeleye başlar. İlk etapta kötü ruh papazı duvardan duvara vurur, top gibi bir sağ bir sol ayağında sektirir falan Böylece, kendini filme fena kaptırmış izleyici, son derece güvendiği ve kötü anlarında sarılacağı dini inançlarının etkisiz oluşunu görünce umutsuzluğa kapılır ve demoralize olur, resmen çöker Böylece yönetmen/senarist amacına kolay ulaşır. Ama sonuçta kazanan gene iyi adam olacaktır tabii.

Bizde ise kötü ruhun karşısına ilk etapta Kur'an-ı Kerimden ayetler okuyan bir din adamını çıkaramazsın. Çıkardığın an, filmi bitirdiğin an olmalıdır. Hoca efendinin kötü ruha şuna buna ayet okudğu halde malup olduğu bir sahneyi bizde filme koyamazsın. Hal böyle olunca, insanları berbat hale getirmeyi görsellikle falan yapman gerekir ki onda da nereye kadar başarılı olabilirsin işte

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)