Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

turkcell hattimin baskasinin ustune gecmis haberim yok lutfen bi bakin yardim edin

Motovento
    REKLAM ALANI
    Djnkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio AF-34
    Merhabalar yillardir kullandigim kontorlu turkcell hattim annemin uzerineydi sifir almistik hatta gazeteden kuponla aldigimiz cep telefonuyla beraber verilmisti. Hat annemin uzerineydi hatta birkac kere hattimi kaybettigimde annem gidip kolaylikla cikarmisti suan yurt disinda yasadigim icin kontor yuklemedigimden dolayi kapandi neyse geri gittik actirmaya bayiye inatla diyorlarki hat sizin uzerinize degil baskasinin uzerine. birkac farkli bayiye gittik gene ayni seyi soyluyorlar itiraz edince ozaman siz acik hat almisinizdir diyorlar yalan sifir kendi uzerimize aldik ayrica oyle olsa kaybettigimde nasil geri cikarttik kac kez deli olcam. ayni olay belki bildiginiz baska kisilerinde basina gelmistir yada bi fikriniz varsa yardiminizi bekliyorum herkese iyi gunler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    05' CBR 125R
    3 ay kontor yuklemeyince aramalara kapatilir hat sonra bi 3 ay daha yuklemessen gelen aramalara da kapatilir toplam 1 yil kont yuklemediginde de hat iptal olur ve ayni numarayi baska kisiye satarlar.. Bunun da geri dönusu yok ya yeni hat sahibini bulup ondan alicaksin hatti yada yeni numara alcaksn..

Hattınızın en son kullanıma açık olduğu tarih nedir.

Hattınıza en son hangi tarihte kontör yüklediniz.

Biliyorsunuz ki kontörlü hatlara belirli aralıklarla kontör yüklemelisiniz. GSM şebekelerinin bir yaptırımıdır bu. Eğer kontör yükleme süresi içinde yükleme yapmadıysanız, aynı faturalı hat kullanımı gibi, hattınız önce tek yönlü olarak kapatılır, yine yükleme yapmazsanız hattınız iptal edilir.

İptal edilen hattı da bir başkası alabilir.

Sizin sormanız gereken, öncelikle hattın ilk aktivasyonunun kimin adına yapıldığını sormak, annenizin ismi sistemlerinde ilk aktivasyon ismi olarak görünüyorsa, hattın nasıl başka biri üzerine kayıtlı hale geldiğini açılayacaklardır. Ha bunu da turkcell noktalarından değil, turkcell müşteri hizmetlerinden sorgularsanız daha sağlıklı bilgiler edinebilirsiniz.

NOT: Geç kalmışım, "buggin" gayet net açıklamış

Djnkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio AF-34
    tesekkurler haklisiniz biliyorum evet kontor yuklemedigim icin hat tamamen iptal oldu ama sordugumda hat sahibi belli bi ucret karsiliginda geri actirabilir diyorlar. simdi numarami aradiginda boyle bir numara kullanilmamaktadir diyor ee baskasina satilmis olsa enazindan aradiginiz kisiye suan ulasilamiyor der. garip ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)