Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

motorsiklet dışında farklı aktivitesi olanlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz de mi ney üflüyorsunuz ben de üflüyorum. hangi ney üflüyorsunuz mansur kız?
    kız ile başladım kızla devam ediyorum...
    ney hakkında herhangi bir eğitim almadım ,bir gün uzun yola gidecekken yansımalar cd si dikkatimi çekti hemen aldım ve ertesi gün elimde kız ney vardı
    neyi sipariş ettiğim usta bir eğitim cd sini beraberinde göndermiş o cd ile başladım üflemeye 1-2 gün içinde gerçek sesi yakaladım , şimdilerde beni alıp götürüyor sanki acayip alemlere bırakamıyorum...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    hobilerim arasında (ergenler hatıra defterine yazar ya)
    kayak yapmak
    kaya tırmanışı
    yüksek irtifa tırmanışı
    çeşitli elektronik tamir
    akvaryum (evde 6 tane var), paludaryum, ve çeşitli sürüngen ve eklembacaklı beslemek
    son iki yıldır ava merak sardım çok feci tüfek kullanırım (feci yani etrafta olmayın mazallah)
    son bir aydır da kızımla oynuyorum 1 aylık oldu
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kız ile başladım kızla devam ediyorum...
    ney hakkında herhangi bir eğitim almadım ,bir gün uzun yola gidecekken yansımalar cd si dikkatimi çekti hemen aldım ve ertesi gün elimde kız ney vardı
    neyi sipariş ettiğim usta bir eğitim cd sini beraberinde göndermiş o cd ile başladım üflemeye 1-2 gün içinde gerçek sesi yakaladım , şimdilerde beni alıp götürüyor sanki acayip alemlere bırakamıyorum...
    neyle tanışmamız biraz benziyor sizinle. ben de eğitim almadım ben de 1-2 gün içinde sesi yakalayıp 1 hafta sonra duyduğum şarkıları kulaktan kendim çalmaya başladım. nota bilgim yoktur ama ilk çaldığım günlerde hiç kimse bnm daha 1-2 haftalık ney üflediğime inanmıyorlardı iyiydim baya kız arkadaşım öğretti üflemesini fakat o nota ile çaldığı için pek şarkı bilmiyor ama onun sayesinde tanıştım neyle. şöyle geriye dönüp bakınca dile kolay 2 sene olmuş belki çok uzun bi süre değil ama bu süre içinde neredeyse her gün 1-2 saat ney üflediğimi düşünürsek baya olmuş daha da yolum uzun Allah izin verirse. şimdilerde yeni bir ney alma niyetindeyim profesyonel kız ney almak istiyorum kız arkadaşımın hocası suriye kamışından yapılan neyleri getirtiyor 200-250 tl civarı, nasip olursa ilk işim para biriktirip yeni bi ney almak olacak kütahyaya okuluma dönünce. Az kaldı 15nde gideceğim kütahyaya ordan alacağım inşallah.
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

viyana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    6 ve 12 telli tüm gitarlara karsi profesyonel hobim var. bunun yanisira amatör fotografcilik, yüzücülük ( avusturya'da bir sirketin spor klübünde aktif) basketbol, futbol, kayak.

ve tabiiki siyaset.
    motorsiklet değil MOTOSİKLET.

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Öğrencilik ve network marketing
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Su aralar streetball oynuyorum (aslinda 10 yasimdan beri...) Kurek cektim(TR sampiyonasina 4-çift'te katilmisligim var) Voleybol oynadım(6 yil lisansli)

Baska Satranc oynarim. 7 yasimda ogrendim, omur boyu da oyniicam. Arada sirada turnuvalara katilirim. Cok nadir... Kendimi gostereyim aman 1. geleyim kaygisi gutmeden keyifle oynadigim bir oyundur. Hayatimda katildigim 3. turnuva (toplam 4 ya da 5 turnuvaya katilmisimdir) TR Bayanlar Satranc Sampiyonasiydi 2008'de.. 25. geldim Iyi degil, kotu degil.. Ama Bogazici Uni' de 2006 Bayanlar samp. olmustum (ya 1. ya da 2. turnuvam)

Dans ediyorum. Tango dersleri aliyorum. Toplasam belki 1,25 yildir ders aliyorumdur. Basladim-ara verdim-arada bazen milongalara gittim-sonra tekrar basladim-su aralar derslere devam..

Bir de su aralar ablamdan pipetledigim Japon cizgifilmlerine ve Penn &Teller' in "Bullshit" adli show-programina dadandim...

Ayrica bir is pesinde kosuyorum. Umarim isi alirim... Sonra bir de, yeniden motosiklet alirim

Bole iste
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i

bu güzellikleri çekmeyi seviyorum ve doğa da yaşamı da öğreniyorsun hayvanlar adına başka bir dünya var kocaman

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:39 ----------

Uploaded with ImageShack.us
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    - Kaya tırmanışı
    - Yüksek İrtifa Dağcılık
    - Traking (Hard Trakin tercihimdir.)
    - Yüzmek
    - Scuba
    - Kamp
    - Fotoğraf çekmek
    - Ufak gruplara bu alanlarda rehberlik ve eğitim
    - Bunların çoğunu yapmak üzere yola motosikletimle gitmek

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)