Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

6şehit verdik gene..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650
    Sıra herkese gelir...Eminim...

Sağol kardeşim eksik olma sevgimiz ve saygımız karşılıklı,ufaklığı benim için yanaklarından öp,o ütüyü de gözümün göremeyeceği bir yere koy lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı Qweasdnon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıra herkese gelir...Eminim...

Sağol kardeşim eksik olma sevgimiz ve saygımız karşılıklı,ufaklığı benim için yanaklarından öp,o ütüyü de gözümün göremeyeceği bir yere koy lütfen
    Eyvallah,işte ben bunu seviyorum yaa,görüşler farklıda olsa saygı çerçevesinde olduğu zaman,sevginin gücü ortaya çıkıyor...

Sende ''arli tavitsonuna iyi bak''
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Qweasdnon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS650

Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Sevgili dostlar,Allah yolunda ölenlere ağlamayınız çünkü onlar şehittirler;ölü değil diridirler.Bunu yüce Rabb'imiz söylüyor.
    Şehitlerimiz şefaatçidirler.Onlar mahşer gününde anne babalarına ve istedikleri kişilere şefaatçi olacaklardır.İnşallah bizlere de şefaat ederler.Onların mekanı direk cennet-Ala dır.Ya onları şehit eden vatansız imansızların yeri neresidir?
    Şehitlik Allah katında çok yüce bir mertebedir.
    ''Type'' nikli kardeş demiş ki:''Deli Çerkes dediklerinin altına imzamı da atarım kellemi de koyarım. üzerinde bu kadar dolap ve dümen dönen ve haala asaletini muhafaza edebilen başka bir dünya ülkesi acaba var mı çok merak ediyorum????''
    Evet kardeşim yoktur.Dünya üzerinde vatanını kanla,canla yurt edinen,edindiği yurdu savunmak için yüzlerce yıldır milyonlarca şehit veren, yediden yetmiş yediye yiğitliği dillere destan olmuş olan başka bir toplum yoktur.Biz her ne kadar dejenere olup aslımızı unutsakta,geçmiş unutup onlara sövsekte(Ki bunu yapan ve sözüm kendini aydın zanneden karanlık insanlaradır) bu toprağın altında yatan milyonlarca şehidimizin,yine bu toprağın altında ve üstünde ki yüzlerce evliye ve enbiyanın hatırına yüce Mevla'm bu ülkeyi ayakta tutuyor.
    O muhteşem ataların biz yiğit evlatları aslımızı unutmadıkça,birbirimize düşmedikçe,birlik beraberliğimizi korudukça bu ülke de varlığını koruyacaktır.
    Varsın kuduz sırtlanlar ağızlarından salyalar akarak bazı hamilerinin kışkışlamaları ile saldırsınlar.Biz bize düşmeyelim,vatanımızı ve milletimizi çok sevelim(Vatan sevgisi imandandır.),özümüzü ve sözümüzü unutmayalım.
    Şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet,yakınlarına ve tüm Türk milletine başsağlığı diliyorum.Mevla'm başka acılar göstermesin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)