Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bankadan kredi almak

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar ve abilerim. Kredi çeken arkadaşlar ve abilere bir konuda danışmak istiyorum. Ben 18 yaşındayım ve 6 senedir konsolosluk yatında yıllık 6500 dolara çalışmaktayım. Aylık net maaşım 750 tl. Kışın ise ek iş yaptığımdan 1000 küsür tl ye çıkıyor. Sigortam bulunmamakta ve maaşlarımızı elden teslim almaktayız. Ama maaş tutarımı ve ne kadar zamandır çalıştığımı konsolosluktan imzalı antetli kağıt ile belgeleyebiliyorum. Ailemle birlikte yaşamaktayım. Daha önceden ne kredi kartı aldım nede kredi kullandım yani bankalarla alakalı olan sicilim temiz bulunmakta. Şu anda yaklaşık 8500 9000 tl civarı kredi çekmeyi düşünüyorum. Sizce bankaların buna yaklaşımı ne olur kefil isteyebilirlermi. Yada kredi talebimi reddetmek gibi bir durum olabilirmi. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim herkeze iyi çalışmalar dilerim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    bankalara göre sen işsizsin kredi notun 0.sana bırak kredi vermeyi kredi kartı bile vermezler.

ozturkkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250 F
    Bu kadar senedir sigortasız çalımak mı olurmuş hemde konsoloslukta git şikayette bulun bence beni sigortasız çalıştırıyorlar de !
    You Shook Me All Night Long ..... Kıyamet gelsede kopsak

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı khanwulf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ve abilerim. Kredi çeken arkadaşlar ve abilere bir konuda danışmak istiyorum. Ben 18 yaşındayım ve 6 senedir konsolosluk yatında yıllık 6500 dolara çalışmaktayım. Aylık net maaşım 750 tl. Kışın ise ek iş yaptığımdan 1000 küsür tl ye çıkıyor. Sigortam bulunmamakta ve maaşlarımızı elden teslim almaktayız. Ama maaş tutarımı ve ne kadar zamandır çalıştığımı konsolosluktan imzalı antetli kağıt ile belgeleyebiliyorum. Ailemle birlikte yaşamaktayım. Daha önceden ne kredi kartı aldım nede kredi kullandım yani bankalarla alakalı olan sicilim temiz bulunmakta. Şu anda yaklaşık 8500 9000 tl civarı kredi çekmeyi düşünüyorum. Sizce bankaların buna yaklaşımı ne olur kefil isteyebilirlermi. Yada kredi talebimi reddetmek gibi bir durum olabilirmi. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim herkeze iyi çalışmalar dilerim...
    Sicilin temiz olması yetmiyor, KKB skorun da çok önemli, daha önce herhangi bir kredi kullanmamışsan doğal olarak oluşmamıştır. Maaş belgesi yerine geçecek bir belge sadece şube takdirinde olurki, bazıları genel müdürlüklerinden izin isteyebilirler. Ancak elçiliğin çalıştığı bir banka varsa sana yardımcı olabilirler, çalışma durumunu bilmelerinden dolayı...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    9000 liraya bişey diyemem ama 5000 tl .....bank(reklama girer diye yazmadım) bu şekilde verebilir,arkadaşım 3 ay önce çekti ondan biliyorum
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Alıntı ozturkkaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar senedir sigortasız çalımak mı olurmuş hemde konsoloslukta git şikayette bulun bence beni sigortasız çalıştırıyorlar de !
    Haklısın ama sigortasız çalışma sebebimiz bayrağının TÜRK bayrağı olmaması. Yabancı bayrak olduğundan ötürü sigorta yapma gibi bir zorunluluğu bulunmuyor. Peki sizce kefil olduğu takdirde verirler mi?

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Bu ilişkiler tamamen duygusal temelde gelişen ilişkilerdir.
    Temeli sağlam olan ayakta kalır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)