Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

haksız yere gelen ceza yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    arkadaşlar 2005 senesinde almış olduğum kınetıc motosikletime 2007 senesinden 222 tl lik ceza gözüküyor internet vergi dairesinde ve faiziyle 654 lira gözüküyor tebliğ ve tahakkuk tarihi aynı gün ben böyle bir ceza yemedim ve 2008 senesinde vergimi yatırırken de böyle bir borç yoktu evvelden baktığımdada internete böyle bir borcum yoktu ve ben böyle bir ceza yemediğimden adımdan daha eminim buna ne şekilde itiraz edebilirim yardımlarınızı bekliyorum cezaya baktığım zaman ehliyetsiz kullanma veye radar cezası bu motorla nasıl radara girilir maximum 80 yapıyor ehliyetsiz deseneiz benim 2006 dan beri ehliyetim var kafayı yicem daha vergi dairesine gitmedim sormak için önce sizden yardım alayım
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    yokmu akıl vericek birileri

malkocoglu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125
    kardeşim bana da oldu aracım 2007 model 2005 te köprüden geçmişin diye ceza geldi
    kgs yi aradım ruhsat fotokopisini istediler maille attım sorun halloldu
    bence cezanın mahiyetini öğren neden kesildiğini evrakları iste yani maliyeye git durumu anlat hallediliyor merak etme
    Ok yaydan çıkmadan yapacağını yap...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Eğer sana teblibatı gelmediyse boşver. Adresine tebligat gelirse o zaman itiraz etmenin yoluna bakarsın. Maliye de olta atıyor herhalde, ya öderse diye

Motosikleti
    çok teşekkür ederim arkadaşlar yardımlarınız için heralde slayer dediğin gibi yem atıyor bunlar devlet kafayı yedi iyicene borçlarını bizdenmi çıkartmaya çalışıyorlar anlamıyorum ama bari zenginlerle uğraşsınlar benim motoru satsam cezayı ödemez bunların yaptığıda terbiyesizlik artık

Motosikleti
    bu gün uzun bir uğraşdan sonra olayı hallettim ama canım çıktı desem yeridir ve türkiyede sistemin ne kadar ağır ve dolandırmaçlı meşakatli işlediğini bir kerede daha tanık oldum.ilk önce bornova vergi dairesine gittim olayı anlattım cezanın başka isime fakat benim plakama kesilmiş olduğunu saptadık beni oradan şirinyer vergi dairesine yolladılar arası 10 km den fazla neyse oradada olayı anlattım beni plakayı düzellttirtmek ve tam olarak cezanın hangi plakaya kesilmiş olduğunu onaylamak için tepecike trafiğe yolladılar elimde 2007 senesine ait ceza kağıdının fotokopisiyle trafikte ilgili kişiye durumu izah ettim oda plakayı tespit etti fotokopide plakayı yazıp üzerine kaşe bastı ve aslı gibidir yaptı yekrar şirinyere gittim 5 -6 yer yere imza attırdıktan sonra başım döndükten sonra cezayı kendimden sildirtmeyi başardım allahıma çok şükürler olsun bu korku dolu olayıda atlattığım için mutluyum ama türkiyedeki bu sisteme de bi okadar üzüldüm vay bizim halimize bu gidişle

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    geçmiş olsun yine olayı çözebilmişsin...
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    geçmiş olsun kardeş halletmişsin ya...
    birde ben sorim bari:arkamdan plakaya ceza yazmışlar
    şuan izindeyim daireden arkadaş aradı,ceza ihbarnamesini
    alma dedim,neden ceza yazdıklarını bilmiyorum.(radar olmadığı kesin,çünkü şehiriçi)
    bu plakaya arkadan ceza yazılması işi sona erdi diye biliyorum.
    bilgisi olan varsa,aydınlatırsa sevinirim.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    fahri trafik müfettişleri olablir belki.ne bileyim kırmızıda geçmek filan gibi bir durum olabilir belki...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)