Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Uzaylılar bu sayfayı ele mi geçirdi.

Katılımcı sayısı
15. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Sayfayı görebiliyorsanız burayı,

11 73.33%
  • Göremiyorsanız burayı işaretleyin.

4 26.67%
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Uzaylılar 120 Türk'ü kaçırdı

Motovento
    REKLAM ALANI

zaylılar 120 Türk kaçırdı, 6 ına çip yerleştirdi
    Avrupa Parlamentosu milletvekili Mario Borghezio un üye ülkelerden gizli UFO dosyalarını açıklaması ve sistematik örtbas etme politikasından vazgeçmeleri çağrısı Türkiye e karşılık buldu. Sirius UFO ve Uzay Araştırmaları Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, VATAN uzaylılar tarafından alıkonulan Türkleri açıklayacaklarını belirtti. İşte Akdoğan n ağzından hükümetler tarafından örtbas edilen uzaylılar ve UFO açılımı.
    FO arla ilgili bir çok kez basına kapalı generaller ve üst düzey subayların katıldığı brifingler verdim. Türkiye hava sahasında gözlemlenen UFO olayları içerisinde pilotların karşılaştığı askeri olaylar da var. Türk Hava Kuvvetleri in ve MİT n içinde bir UFO birimi var. UFO arla karşılaşan 20 emekli askeri pilotla temastayız. Askeri üslere çok yakın sortiler hatta F-4 erle it dalaşı yapan UFO ar oldu. Hükümet evrende yalnız olmadığımızı açıklamalı. Hükümetler ve büyük şirketler bu bilgiyi mevcut sistemlerin değişmesinden kortukları için saklıyorlar.
    FO arla ilgili son gelişme alıkoyma vakaları. Işık hızını aşıp buralara gelen teknoloji sadece havada gezinmiyor. Bir çok insan uyku halindeyken ışık hüzmesiyle gemilere alınıyor ve üzerlerinde genetik incelemelerle saç, tırnak, kan, doku gibi örneklerin alındığı deneyler yapılıyor.Türkiye e uzaylılar tarafından alıkonulan 120 kişi yaşıyor. Bu kişilerin 6 ının vücuduna mikroçip yerleştrilmiş. ABD i Dr. Roger Leir e Ekim ayında Türkiye e, büyük bir özel hastanenin sponsorluğunda bu kişilerin vücutlarındaki implantları ameliyatla çıkarıp, laboratuarda inceleyeceğiz. Bu kişiler konunun hassaslığı ve sosyal çevrelerinden dışlanmamak için isimlerini açıklamıyorlar.

http://www.google.com.tr/#hl=tr&sour...0d03f949fe41d7

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Yahu benim de bazen geceleri bir gözümde yeşil diğerinde kırmızı ışık yanıyor. Bi çip kontrolü yaptırayım bi ara

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Arif'i de almışlar mı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:41 ----------

Bide neden bu sayfa bozuk geliyor
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Hep yazları geliyorlar, ülkemizde tatillerini yapıp gidiyorlar galiba.

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    sayfa neden bozuk?
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayfa neden bozuk?
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arif'i de almışlar mı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:41 ----------

Bide neden bu sayfa bozuk geliyor
    Ben görüyorum Gogle'da tarattım bir sürü çıktı onun linkini verdim.

Bu
    http://www.sonsayfa.com/Haberler/Dun...u-kacirdi.html

Motosikleti
    Dragstar 650
    Link değil bu başlığın sayfası bozuk, uzaylılar elmi attılar ne
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link değil bu başlığın sayfası bozuk, uzaylılar elmi attılar ne
    Uzaylılar sizi esir almış kaçırmış ben görüyorum başlık falan yerinde duruyor.

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    bir iki numara öğretseler bari bizimkilere.. belki ülkede çağa uygun bir şeyler olur.

Evet, bu sayfa bozuk gözüküyor. 5 kez yeniledim. Ctrl+f5 yaptım, yinede düzelmedi.
    Konuya uzaylılar el atmış belli
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    Dragstar 650
    Bu sayfa tarayıcıda böyle görünüyor

Anket ekledim, bakalım kim görüyor kim görmüyor. Uzaylı işi mi değil mi anlarız şimdi.

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anket ekledim, bakalım kim görüyor kim görmüyor. Uzaylı işi mi değil mi anlarız şimdi.
    Sen anketi ekleyince uzaylılar korktu kaçtı Sayfa normal görünüme döndü.

Kanıt olarak draggy'nin screenshot kaldı
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen anketi ekleyince uzaylılar korktu kaçtı Sayfa normal görünüme döndü.

Kanıt olarak draggy'nin screenshot kaldı
    Uzaylıları püskürttük yine gelirlerse korkmayın üstlerine gidin.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    yazık ya..korkutmayın zavallıları..gelsinler ne olur sanki?hem belkide onların teknolojik motosikletlerinden ediniriz bitane? ya hediye ederler yada......

Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazık ya..korkutmayın zavallıları..gelsinler ne olur sanki?hem belkide onların teknolojik motosikletlerinden ediniriz bitane? ya hediye ederler yada......
    Yok yok uzaylıya birşey yapmayız dost bunlar, dişisinden olanı artçı alalım hafiftir bunlar.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    görünce cmylmz ın gora sındaki uzaylıya davrandığı gibi davranmayalım ama

bu arada hafif oldukları bellimi..tabi hava olmayınca sebze meyve yok habire tablet...çekilmez o hayat be..caaanım zeytinyağlılar olmadan yemek mi olur...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    bu ufo araştırmacıları biraz daha az amerikan filmi izlesinler bence...

yav türkiye dediğin 1 avuç ülke, kim nereye gelip nerden 120 kişiyi götürüyor da kimsenin haberi olmuyor? yok silahlı kuvvetlerin ve mit'in ufo birimi varmış da, herşeyi biliyorlar ama açıklamıyorlarmış da, açıklamaları lazımmış da, falan da filan...

bunların 57.bölgeleri de vardır, konya ovasının altında... bir de van gölünün dibinde özel araştırma merkezleri var, orda 1950 yılında düşen bir ufoyu ve zuzaylıyı saklıyorlar...

hadi beeee...

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ufo sektörü ciddi paraların harcandığı bir pazarlama taktiği, kitabı hediyelik eşyası kitabı videoları ,seminerleri, çoğu çakmanın çakması ürünlerle, insanların ilgisini ve de parasını harcamasını sağlayan bir fenomen. herkez bir şekilde nemalanıyor.Olayı her zaman sıcak tutabilmek için çıkar böyle haberler.

Kafasına uzaylılar tarafından Chip takılan 6 Türkken herhangi birisi , motorsiklet veya araba tutkunuysa, yakında yana yakına "chipime nasıl tuning yaptırırım" diye araştırmalara başlar.zaten telefonlarımızın dinlendiğiden kıllanır dururduk , bundan sonra kafada chip varmıdır paranoyasıyla yaşarız.Ayrıca başka halklara chip olurda , Türke chip takmak yaş iş.Mesela uzaylılar metehanı kaçırıp, chip takmaya tebebbüs etse , taktıklarına takacaklarına pişman olup , her nerden geldilerse, gerisin geriye dönerler bence.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    hiç düşünmem bile varmı yokmu die
    akabinide hepimiz ölceeeeez
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)