Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Mükemmel bir iddaa konusu!

Motovento
    REKLAM ALANI
    kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı frantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum önceki sayfada yazdığım gibi sadece 3.vites dişlisi çekoslavak malı..
    vites dişlisi değişmisse o motr orjinal olmuyor (fabrikadan çıktıgı) gibi çünkü kartel yarılıyor yani olayı şimdi anladım bide diğer CBF ci arkadaşlar ön dişlilerini 2 büyütsünler (örnek standart 15 dir 17 takcaksınız) deneyin görün normal hızınızdan 15-20 km daha hızlı ve rahat gider motr bagırmaz cabuk vites istemez sadece ilk kalkışta eski haline biraz göre düşük kalkar
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Oh be..Motorsikletten anlayan biri çıktı karşıma hele şükür.
    arkadas aklımız yettiğince birşeyler yapıyoruz yoksa çok iyi bildiğim söylenmez yalnız bir şey merak edıyorum cekoslavak dişli değişti demişssin.sadece dişliyimi değiştirdin yoksa şanzıman mil setini komple yenıledın mi?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta neyağı koyduğunu sordum,görmedin herhalde
    Tere yağı.....

Rodaj zamanındaki depoya konan yağla performansın etkili değişeceğini söylemesin kimse.....

Bu meretin yapılışındaki hesaplara bile ters durum...

Şöyle dersin..Zincir dişlileri ile oynadık..Ya da başka bişiy... Ama dediğiniz yöntemlerin pek inandırıcılığı yok... Kusura bakmayın... Sadece siz anlamıyorsunuz motordan.....

Bu kadar yazılıp sorulan sorulara bile alakasız cevap vermeniz ya da vermemeniz hoş kaçmamış...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Oh be..Motorsikletten anlayan biri çıktı karşıma hele şükür.
    He.Dünyada tek motosiklet anlayan sen varsın.Motosikletin gibi özelsin.

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eee noldu hani video, foto?

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    yalan oldu BALONU patladı
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    havaların düzelmesini bekliyorlardır...

Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadas aklımız yettiğince birşeyler yapıyoruz yoksa çok iyi bildiğim söylenmez yalnız bir şey merak edıyorum cekoslavak dişli değişti demişssin.sadece dişliyimi değiştirdin yoksa şanzıman mil setini komple yenıledın mi?
    vites dişlisi ve karşılığı değişti..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:35 ----------

artık bu konuya cevap vermicez... biz sadece burda farklı bir cbf olduğunu anlatmaya çalıştık... istanbulda böyle bir cbf var demek istedik ama saolsun herkes bişiler buldu, akıllarına farklı şeyler geldi, yalandır, hikayedir, dalga geçmeye çalışıyolardır gibi düşüncelere kapıldı birçoğu... cbf etilerde görmek isteyen gelsin görsün arkadaşlar....

Bir video bile koyamıyorsunuz, sonra zeytinyağı gibi üste çıkıp trip atıyorsunuz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı scream150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:35 ----------

artık bu konuya cevap vermicez... biz sadece burda farklı bir cbf olduğunu anlatmaya çalıştık... istanbulda böyle bir cbf var demek istedik ama saolsun herkes bişiler buldu, akıllarına farklı şeyler geldi, yalandır, hikayedir, dalga geçmeye çalışıyolardır gibi düşüncelere kapıldı birçoğu... cbf etilerde görmek isteyen gelsin görsün arkadaşlar....
    aha, cevap yazmayacaksınız, videoyu da mı koymayacaksınız? havalar da düzelmişti ama...

fare dağa küsmüş, dağın haberi olmamış.

arkadaşım, kendi kendinize gelin-güvey oldunuz. kalktınız buraya "büyük iddia" diye başlık açıp, havanızı bastınız, reklamınızı yaptınız, dükkanın yerini tarif ettiniz. bunu yaparken de mangalda kül bırakmadınız. görmek isteyene, "gösterecez, havalar düzelsin video da ekleyecez" diyecek kadar iddialaştınız. fotoğraf isteyenlerin ağzına bir parmak bal çaldınız (sanki kimse cbf dış görüntü fotoğrafı görmemiş gibi).

şimdi her şey tamam, tüm şartlar bu kadar iddialı olduğunuz cbf'inizi göstereceğiniz kadar olumlu. birden küstünüz oynamıyorsunuz öyle mi?

görmek isteyen gelip dükkanda görürmüş. taaaa, avrupanın göbeğinden, dünyanın bir tarafından amerika'lardan buraya katılan insanlara "gelin eti'lere görün" diyorsunuz.

bizi, sizinle dalga geçmekle suçluyorsunuz. siz bizimle geçerken iyiydi ama?

ya bi gidin Allah'ınızı severseniz yav...

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aha, cevap yazmayacaksınız, videoyu da mı koymayacaksınız? havalar da düzelmişti ama...

fare dağa küsmüş, dağın haberi olmamış.

arkadaşım, kendi kendinize gelin-güvey oldunuz. kalktınız buraya "büyük iddia" diye başlık açıp, havanızı bastınız, reklamınızı yaptınız, dükkanın yerini tarif ettiniz. bunu yaparken de mangalda kül bırakmadınız. görmek isteyene, "gösterecez, havalar düzelsin video da ekleyecez" diyecek kadar iddialaştınız. fotoğraf isteyenlerin ağzına bir parmak bal çaldınız (sanki kimse cbf dış görüntü fotoğrafı görmemiş gibi).

şimdi her şey tamam, tüm şartlar bu kadar iddialı olduğunuz cbf'inizi göstereceğiniz kadar olumlu. birden küstünüz oynamıyorsunuz öyle mi?

görmek isteyen gelip dükkanda görürmüş. taaaa, avrupanın göbeğinden, dünyanın bir tarafından amerika'lardan buraya katılan insanlara "gelin eti'lere görün" diyorsunuz.

bizi, sizinle dalga geçmekle suçluyorsunuz. siz bizimle geçerken iyiydi ama?

ya bi gidin Allah'ınızı severseniz yav...
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Motosikleti
    125 zn
    Elimde 250 basan bi 3 tekerli bisiklet var. Aynen fabrika çıkışlı hiçbir şeyiyle de oynamadım, ama koymam video filan; görmek isteyen gelir görür

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı scream150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hem diyorsunuz orjinal oynanma yok , şimdide diyorsunuz ki dişliler değişti...

Bir de başlık açıyorsunuz... İddia ediyorsunuz....
    Getirin orjinal haline değil 115 90 ı görsün yeter...

Ayrıca biz neden gelicez görmeye anlamadım... Göstermek isteyen sizsiniz.... Dolaştırın gösterin motoru bütün site sakinlerine...

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    video nerde video??? kaç gün geçti hala tık yok

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem diyorsunuz orjinal oynanma yok , şimdide diyorsunuz ki dişliler değişti...

Bir de başlık açıyorsunuz... İddia ediyorsunuz....
    Getirin orjinal haline değil 115 90 ı görsün yeter...Ayrıca biz neden gelicez görmeye anlamadım... Göstermek isteyen sizsiniz.... Dolaştırın gösterin motoru bütün site sakinlerine...
    yukarda allah var ben sanki 80'i gördüm
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yukarda allah var ben sanki 80'i gördüm
    80 i yapıyor...Pazar günü denedik..Ama 81 demiyor.....

videoyu gören varmı?
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Ulennn yaz bitti kardeşim,hala video koyucaksın,alplerdemi yaşıyorsun ne

Görüldüğü üzere,mt. üyeleri olarak bu balonuda patlattık
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    ŞEHİR EFSANESİ OLMA DENEMELERİ

ses 1 2 3 (yiyenler parmak kaldırsın)

1 kaç ay sonra topik sahibine bu bilgi ulaştığında kendi bile inanır artık.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

[B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)