Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uzman yardımcıları alınacaktır

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    1965 JAWA
    Yozgat Kalkınma Ajansında çalıştırılmak üzere lisans mezunu olan 35 uzman yardımcısı ve 5 tane destek elaman alınacaktır adayların Odamıza özgeçmişleri ile başvurmaları rica olunur.
    Adayların KPDS en az 70 - KPSS en az 80 puan almaları gerekmektedir
    gerekli bilgiler için 0354 4151676

Sorgun Ticaret ev Sanayi Odası
    Meclis Bşk
    Nihat ALAN

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:05 ----------

Eğer bu alınacak kişilerden biride motorcu kardeşim olursa inan buna çok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yalnız kurt abiciğim, size özelden mesaj attım ama elinize geçtimi anlıyamadım. Yozgat mühendislik mimarlık , makina muhendisliği mezunu olarak başvurmak iisterdim ama , o kadar suyunu içtik ekmeğini yedik bir hizmetimiz dokunsun diye. kpss ve kpds kesin şartmıdır. 5 yıllık imlat ve montaj deneyimim var. Ayrica referansta gösterebilirim Yozgattan , yukarda yazan telefon sizinmidir. detaylı bilgi icin saygılarımla...

Motosikleti
    1965 JAWA
    Alıntı misguided adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız kurt abiciğim, size özelden mesaj attım ama elinize geçtimi anlıyamadım. Yozgat mühendislik mimarlık , makina muhendisliği mezunu olarak başvurmak iisterdim ama , o kadar suyunu içtik ekmeğini yedik bir hizmetimiz dokunsun diye. kpss ve kpds kesin şartmıdır. 5 yıllık imlat ve montaj deneyimim var. Ayrica referansta gösterebilirim Yozgattan , yukarda yazan telefon sizinmidir. detaylı bilgi icin saygılarımla...
    Merhaba kardeşim o telefon Bizim odanın telefonu KPDS ve KPSS şartı var alınacak elamanlar AB ve Sivas, Kayseri ve Yozgat birleşmesiyle kurulan Kalkınma ajansında proje elamanı olaraka değerlendirecekler. Bu güzel düşüncen içinde sizi tbr ediyorum .

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    aranan sartlardaki arkadaşların içinde motorcu bır arkadaş olaması düşüncesini burda paylaştığınıza teşekkür ederım inşallah değeri yerını bulur

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    kalkınma ajansı için nasıl olur da sanayi ve ticaret odasına başvuruyoruz ben onu anlamadım valilik ne güne duruyor? ayrıca yozgat'ta kalkınma ajansı var mı, daha doğrusu hangi illeri kapsıyor?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler