Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yok mu Yani Kalmadı mı? Saf Aşk..

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Son 4-5 senedir çevremde düzgün bir ilişki görmedim saçma sapan ya yıkım sonrası geçici ilişkiler yalan uyduruk yada belaltına kayan ilişkiler kalmadımı tertemiz seven şöyle el eline değince kalbi gümleyen aşıklar gözlerine baınca bittiğimiz sevgililer..yahu..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son 4-5 senedir çevremde düzgün bir ilişki görmedim saçma sapan ya yıkım sonrası geçici ilişkiler yalan uyduruk yada belaltına kayan ilişkiler kalmadımı tertemiz seven şöyle el eline değince kalbi gümleyen aşıklar gözlerine baınca bittiğimiz sevgililer..yahu..
    devir bu hacu ortama ayak uydurmak lazım gerçekten sevmekle olmuyo

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    musti sana olayı yaşadığım bi kaç örnekle açıklayayım.ilki ünide 15 ay aynı evi paylaştım.kızın ailesi jet sosyete izmirde yaşadığım yeri beğenmediler.sonuçta olmadı.ikincisi askere giderken tekrar sever gibi oldum kız kendime güvenmiyorum bu ilişkide dedi o da gitti.bende askere...üçüncü olay ailemin ısrarı üzerine bi kızla görüştüm kız tamam dedi ama ben nereden bileyim iki boynuzum olduğunu????iki kişiyle aşk benimlede para yemeye geldi.

hoş olaylar....şimdi bekarlığı sevmeye başladım.kıssadan hisse büyüklerimin sözünü dinliyorum artık bekleyip zorlamamak lazım.bir anda karşına çıkar ne olduğunu anlamazsın miti vardır.onu bekliyorum.yoksa vur pattlasın .çal oyansın gitarım omzumda yaz aşkı yaşarım bende
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    aşk mutluşuk mudur ateş midir ?
    nasıl anlarsın birine aşık olduğunu ?
    bir insan nasıl sevilir ?
    kaşına gözüne mi aşık olunur ?
    başka birşey ararsın da onda mı bulursun ?
    nedir bir insanı diğerini sevmeye iten sebep ?

kendi sebeplerinizi en azından dürüstçe önünüze koyup düşündüğünüzde aşk dediğinizin bir takım kimyasalların dürtüsü mü yoksa ateşe hasıl olmanın sıcaklığı mı olduğunu anlarsınız. " kerem yanar Aslı küle çevrilir"

ulaşılmazlık değil midir aşkı aşk yapan ya da "hasretlerden süzülünür sevda gibi sevdalara"
    aşık olmanın bedeli de aşık olunmak mıdır ?
    "ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim" ise ben neyi kimi sevdim ?

sevgilinin kollarına uzanıp zamanı bir kenara atıp ben'den sıyrılıp bize gark olmak mıdır iki bedende tek yürek olmak ?

sevmeyi öğrenmeli ama kimsenin sevmeyi bilmediği bir alemde kimden öğreneceğiz sevgiyi ?
    sevilmeye değecek kimsecikler kalmadı mı bu hayal aleminde ?
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    musti sana olayı yaşadığım bi kaç örnekle açıklayayım.ilki ünide 15 ay aynı evi paylaştım.kızın ailesi jet sosyete izmirde yaşadığım yeri beğenmediler.sonuçta olmadı.ikincisi askere giderken tekrar sever gibi oldum kız kendime güvenmiyorum bu ilişkide dedi o da gitti.bende askere...üçüncü olay ailemin ısrarı üzerine bi kızla görüştüm kız tamam dedi ama ben nereden bileyim iki boynuzum olduğunu????iki kişiyle aşk benimlede para yemeye geldi.

hoş olaylar....şimdi bekarlığı sevmeye başladım.kıssadan hisse büyüklerimin sözünü dinliyorum artık bekleyip zorlamamak lazım.bir anda karşına çıkar ne olduğunu anlamazsın miti vardır.onu bekliyorum.yoksa vur pattlasın .çal oyansın gitarım omzumda yaz aşkı yaşarım bende
    Vay canım abim nerlerdeydin..

Bu maddi durumlarda ciddi etkliyor kardeşimi istedilerde ordan biliyorum..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:43 ----------

Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşk mutluşuk mudur ateş midir ?
    nasıl anlarsın birine aşık olduğunu ?
    bir insan nasıl sevilir ?
    kaşına gözüne mi aşık olunur ?
    başka birşey ararsın da onda mı bulursun ?
    nedir bir insanı diğerini sevmeye iten sebep ?

kendi sebeplerinizi en azından dürüstçe önünüze koyup düşündüğünüzde aşk dediğinizin bir takım kimyasalların dürtüsü mü yoksa ateşe hasıl olmanın sıcaklığı mı olduğunu anlarsınız. " kerem yanar Aslı küle çevrilir"

ulaşılmazlık değil midir aşkı aşk yapan ya da "hasretlerden süzülünür sevda gibi sevdalara"
    aşık olmanın bedeli de aşık olunmak mıdır ?
    "ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim" ise ben neyi kimi sevdim ?

sevgilinin kollarına uzanıp zamanı bir kenara atıp ben'den sıyrılıp bize gark olmak mıdır iki bedende tek yürek olmak ?

sevmeyi öğrenmeli ama kimsenin sevmeyi bilmediği bir alemde kimden öğreneceğiz sevgiyi ?
    sevilmeye değecek kimsecikler kalmadı mı bu hayal aleminde ?
    Şu zamanda çok zor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:44 ----------

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devir bu hacu ortama ayak uydurmak lazım gerçekten sevmekle olmuyo
    Devir ekonomi devri olmuş hacu..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:45 ----------

Yahu ben bi kızın elinden tutam dizinde yatam sarılam başka bişi istemem bizim hemcinsler etçil olmuş kızlarda ucuz olmuş salak saçma birşey olmuş..

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Musti aramakla bulamazsın o seni bulur..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Musti aramakla bulamazsın o seni bulur..
    Böyle diye diye hacu 30a dayadık.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    musti sistem böyle işliyor artık,kadrolu almıyacaksın,mevsimlik olacak birde polemiğe girmeyeceksin,öpüp gideceksin

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    musti sistem böyle işliyor artık,kadrolu almıyacaksın,mevsimlik olacak birde polemiğe girmeyeceksin,öpüp gideceksin
    Son derece katılıyorum..

Musti hocam kızlar artık 30 u na kadar her şeyi yaşıyım sonra evlenirim modunda takılıyor bir çoğu. onun için aranılan sey aşk değil heyacan.. heycan da bir süre sonra bittiği için ve ilişki ciddiye binip sorumluluk gerektirmeden maks 3-4 ayda kaçıyolar.. Sende kızı etkilemek için ilk zaman lar performans yaptığından iyi para harcıyosun sonra kız erkeği çözdüm alacağımı aldım diye arkasını dönüp gidiyor..

Sonra sıradaki... Kızlarda niyet olduktan sonra ilişki çok en kolay bulunan şey. Parası, işi , mevkisi olmasına gerek yok.. Bir ilişkiyi bitirdikten sonra bir ay geçmeden yas falan tutmayan üzüntü falan duymayıp yeni bir ilişkiye atlayabilen tek tek tür kadındır, çünkü yeni bir oyun başlar..

Bu saatten sonrada aşk yoktur karşı taraftan hep bişeyler beklemek, istemek vardır kadın için..

Değer vericeğin kadını iyi seçmek lazım, Türkiyede erkelerin bir çoğu kadınların tersine ilişki bulmakta zorlandığndan karşısına çıkana haddinden fazla değer verip kaybetmiyim diye çabalamaya başlıyor ve bunu gören hatun senden maksimum faydayı sağlıyıp kaçıyor. kısa süreli ilişkiler kadınların işine geliyor

Erkekler ne zaman akıllanır ortam o zaman düzelir diyorum ben. Türkiye 30 yaşını geçmiş bekar ve dul kadın cennetine dönüyor yavaş yavaş. Yani kadın kadın diye kasmammak lazım fazla..

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son derece katılıyorum..

Musti hocam kızlar artık 30 u na kadar her şeyi yaşıyım sonra evlenirim modunda takılıyor bir çoğu. onun için aranılan sey aşk değil heyacan.. heycan da bir süre sonra bittiği için ve ilişki ciddiye binip sorumluluk gerektirmeden maks 3-4 ayda kaçıyolar.. Sende kızı etkilemek için ilk zaman lar performans yaptığından iyi para harcıyosun sonra kız erkeği çözdüm alacağımı aldım diye arkasını dönüp gidiyor..

Sonra sıradaki... Kızlarda niyet olduktan sonra ilişki çok en kolay bulunan şey. Parası, işi , mevkisi olmasına gerek yok.. Bir ilişkiyi bitirdikten sonra bir ay geçmeden yas falan tutmayan üzüntü falan duymayıp yeni bir ilişkiye atlayabilen tek tek tür kadındır, çünkü yeni bir oyun başlar..

Bu saatten sonrada aşk yoktur karşı taraftan hep bişeyler beklemek, istemek vardır kadın için..

Değer vericeğin kadını iyi seçmek lazım, Türkiyede erkelerin bir çoğu kadınların tersine ilişki bulmakta zorlandığndan karşısına çıkana haddinden fazla değer verip kaybetmiyim diye çabalamaya başlıyor ve bunu gören hatun senden maksimum faydayı sağlıyıp kaçıyor. kısa süreli ilişkiler kadınların işine geliyor

Erkekler ne zaman akıllanır ortam o zaman düzelir diyorum ben. Türkiye 30 yaşını geçmiş bekar ve dul kadın cennetine dönüyor yavaş yavaş. Yani kadın kadın diye kasmammak lazım fazla..
    Çok doğru söylemişsin işin aslı bizim hemcinsler bozuk ama kızlarda bozuldu aşırı derecede ve ucuzladılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:59 ----------

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlara sorsan adam gibi adam derler..İstedikleri..

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Ben 5.sınıfta bi aşık oldum 8. sınıfa kadar sürdü sonra okulu değiştirdi kız facebookta ekli fotoğraflarına baktım yine contalarım yağ kaçırmaya başladı.O zaman benim sevdiğimi biliodu ama cevap negatif en son 3 -4 sene önce Antalya İstanbul seferi yapan uçakta karşılaştık ondan sonra cok kişyle cıktım ama o kız gibi olmadı hiç biri
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    Seyhan 125

Bu konuyu en iyi bu şarkı anlatır..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler