Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Erkek dediğin

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kırmızı honda cbr 125r istiyor
    ERKEK DEDİĞİN

Seni elinin tersiyle değil avucunun içiyle kavrayacak. Bileceksin ki
    emin ellerdeyim, başkası tutamaz elimi böyle. Rahat olacaksın yanında,
    çok konuşmayacak, beynini didiklemeyecek. İnce olacak; seni senin
    kadar düşünecek. Sen onu merak ettiğinde kendisine hesap soruluyor
    havalarına girmeyecek. Senin
    inceliğine karsı umursamaz sözler
    sarf etmeyecek.

Adamın sinirini bozmayacak, cinlerini tepesine çıkarmayacak, sanki
    sen onun için varmışsın her ne zaman istese emrine amadeymişsin, o ne
    yaparsa yapsın her istediğinde yanında elinin altında olacakmışsın
    tiplerine girmeyecek. Sen ona sevgini hissettirdiğinde, sen ona
    kayıtsız şartsız asıkmışsın gibi havalara girmeyecek. Erkek dediğin
    ilgi gördüğünde ilgiyle, sevgi gördüğünde sevgiyle karşılık
    verecek. Erkek dediğin, sen onun için kendine baktığında, sırf ona daha
    güzel görünmek için giyinip kuşandığında hiçbir şey olmamış gibi
    davranmayacak. Ruhunu okşamasını bilecek. Romantik olacak kimi gün
    habersizce kucağında çiçeklerle çıkıp gelecek. Özel günleri unutmayı
    marifet sanmayacak.
    Kayıtsız olmayacak senin
    bütün zarafetine karsı.
    Gerçekten seven
    bir kadın sevgi ve ilgi bekler, erkeğine verdiği askın karşılığında
    küçük bir tatlı söz, kısa bir mesaj, bir çağrı bile onu mutlu
    edebilir. Erkek dediğin bütün bunları cebinden para harcıyormuş gibi
    cimrilikle yapmayacak.

Ben aranmayı, çok aramayı sevmem demeyecek. Her şey kendi istediği
    gibi olsun istemeyecek. Sadece kendi caninin istemesine bağlamayacak
    her şeyi.
    Erkek dediğinin, hissettiğiyle yaptığı şey arasında uçurum
    olmayacak. Cesur olacak cesur.
    Seni seviyorum derken korkmayacak, başka şeylerin arkasına
    gizlenmeyecek.
    Seviyorum deyip bir sonraki perdede kaçmayacak, özlüyorum diyorsa
    gelecek, kaybetmek istemiyorum diyorsa kaybetmeyecek.
    Erkek dediğin askına sahip çıkacak. Korkak olmaz erkek
    dediğin. Erkek dediğin iyi sevecek Koyun
    gibi yatmayacak, bir an önce su is bitse demeyecek.
    Asksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin. Bir baba şefkatiyle
    seni alnından öptüğünde bileceksin ki sevgisi geçici ve zayıf
    değildir. Ve sevgiyle öptüğünde dudaklarından bileceksin ki Opusun tek
    sebebi şehvet değildir.

Erkek dediğin aldatmayacak. Aldatmak
    basitliktir. Seviyorum diyorsa aldatmaz erkek dediğin.
    Aldatıyorsa sevmiyor demektir. Erkek dediğin yakışıklı olacak, çekici
    olacak ama bundan çok daha öte bir şey...
    Zeki olacak. Kadının küçük yalanlara, bahanelere
    inanmayacağını, kendisini kendi gibi tanıdığını bilecek. Kadının
    zekâsını küçümsemeyecek kadar zeki olacak. Zeki olacak, seni bir
    hamur gibi karmasını bilecek, o hamura kendisi katmasinida.
    Değerlerini
    bir anlık hevesler uğruna satmayacak.
    Namussuzluğunu, ahlaksizligini ancak ve ancak seninle yataktayken
    kullanacak. Yan gözle hatun kesmeyecek, üstüne sevgili edinmeyecek.
    Erkek dediğin önce sevecek.
    Kendini sevmeyen erkekten kimseye hayır gelmez. Bir bakarsın ki
    yıllar sonra bu adamla ne yatağa sığıyorsun, ne toprağa... Koluna
    girip gezmesini bileceksin gururla, koynuna alıp sevişmesini de.
    Babalığını da bilecek, ana-babaya hürmet etmeyi, kadir kıymet
    bilmeyi, vefakârlığı, fedakârlığı... Erkek dediğin seni koruyacak,
    kuşatacak. O nerede olursa olsun seni koruyacağını bileceksin.
    Pısırık olmayacak erkek dediğin. Erkek dediğin erkek olacak güzelim.
    Seni sadece sen olduğun için sevecek.Parayla pulla, kariyerle, güçle,
    kimin ne dediğiyle
    hareket
    etmeyecek. Hem sevgilin, hem arkadasın, hem dostun, hem baban, hem
    çocuğun olacak, huzurla bağrına basacaksın.

CAN DÜNDAR

Alıntıdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    çok şey istiyonn beee
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

[COLOR="Red"][B]Başının değeri ne ise kaskının ki de odur.!![/B][/COLOR]

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süpeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrr

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Kadının hasınıda altına ekleseydin..CBR
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

CBR- KADİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r repsol idi..
    paylaşım için teşekkürler
    motorumla hayatımı çeyrek mil yaşıyorum

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Şunları başını çevirebileceğim parmağımda oynatabileceğim erkek desenize..

vukuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 TrAnSaLp SİYAH İNCİ
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok şey istiyonn beee
    booş kooooooooooyyyy gitsin

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Kadin dedigin güzel olacak arkadas. Söyle savurdu mu etegini, ruhun rüzgarina kayacak. Bacakların, ayaklarin, bilekten baglı ayakkabıya tutunan parmakların, seyrine doyamayacaksin. Bakimlı olacak kadın dedigin. Saçları ipek , topukları pembe, boynu ince, salındı mı kugu gibi zarif olacak ve zarifliginin ortasinda bir hanımefendi barındıracak. Güzel olacak ama kasi, gözü, bacagından önce, sözü dogru, ruhu aydınlık olacak .Güzel olacak ama, aklını evde tutacak kadar da akıllı.... Seni elinin tersiyle degil, avucunun içiyle kavrayacak... Bileceksin ki emin ellerdeyim, baskası tutamaz beni böyle. Rahat olacaksın yanında, çok konusmayacak. Sıradan ve kabullenir yasamanın ne demek oldugunu sindirmis olacak içine.Hatırlaman yetecek özel günleri, pahalı bir hediyeyle savusturmadan. Sadeligin içinde farkedilir olabilmeyi, gösterisli kiyafetle bir tutmayacak. Durusu, oturusu, yürüyüsü abartılı degil, basit hiç degil, sadelikten olusacak. Kendini süs bebegi gibi ortaya atıp, fingirdesmeyecek baskalarıyla. Saf hatun numarasiyla cahilligini güzelligiyle örtmeye yeltenmeyecek. Marka düskünü, moda düskünü olmayacak kesinlikle...Takip edecek ancak yakısanı seçecek.Elinden her is gelecek .Marifetlerini sadece seni elde ederken degil, seni elde tutarken de gösterecek ve tüm bunlar içinden gelecek içinden, göstermelik olmayacak. Ortalık yerde kahkahalarıyla sebepsiz çınlamayacak. Dekoltenin dozunu kaçırmayacak ama sıkı sıkıya da kendini ambalajlamayacak. Öyle 'çagırdım, gelmedin, geç kaldın, aramadın, sormadın, kiminleydin, hesap ver' yapmayacak.Sana yüregiyle güvenecek,inançlariyla sokulacak.Bilmem kimin sözüne aldırmayacak.Hele küfür hiç etmeyecek. Sinirini zorlamayacak , salya sümük aglamayacak, kıytırık nedenlerden hır gür çıkarmayacak. Sözü dinlenir, anlasılır olacak. Bir hatayı allayıp pullayıp abartmayacak. Gömleklerini o ütüleyecek ve o gömlege hangi pantolon yakısır
    bilecek.Ama hayatı giyim kusam üstüne kurulmayacak. Bir kere, topuklu ayakkabıyla spor ayakkabının ayrımını yapabilecek arkadas.Daga çikarken rugan ayakkabi giymeyecek.'Of yoruldum, beni ara, beni al, beni bul, bunu isterim' degil, 'sence de uygunsa, yanındayim, ben gelirim, merak etme' olacak lügatinda Hissettigiyle yaptigi sey arasında uçurum olmayacak. Cesur olacak cesur.Seni seviyorum derken korkmayacak, baska seylerin arkasina gizlenmeyecek ve arkandan laf söyletmeyecek..Uzanıverdi mi yanına boylu boyunca, gögsünde atan kalbinin yerine koyacaksın kendini, ruhunu, herseyini.Asksız yatmayacak yataga ve sen bunu bileceksin.Kadın gibi kadın olacak kadın dedigin, çıtır çerez niyetine yemedigin.Bir gecelik degil, ömürlük olacak ömürlük. Yıllara rehaveti degil huzuru tasiyacak.En seksi leydi olmayi da bilecek, hanim sultan olup sözünü geçirmeyi de.Cıvık konulara takılıp zaman tüketmeyecek, küsmeyecek.Kadın dedigin ayıp nedir bilecek. Sıkbogaz edip seni yalancı durumuna düsürmeyecek. Seni öyle bir tutacak ki arkadas, sen bile sasiracaksin öyle tutulduguna. iki lafın bası, her tartısmada ayrılalım tehtidi savurmayacak. Sabırlı olacak ve asla gururuna dokunmayacak. Temiz olacak herseyden önce mesela köfteyi mıncıklarken elleri .Yahut pahalı parfümlerin sindigi, süslü püslü boyacı küpü gibi, her öptügünde bulasık bir tadın kaldigi bir kadını öpmeyeceksin. Buram buram aska sarılacaksın arkadas. Buram buram kadın kokacak kadin dedigin. Zeki olacak zeki, seni bir hamur gibi karmasini da bilecek, o hamura kendini katmasını da.Degerlerini bir anlık hevesler ugruna terketmeyecek. Namussuzlugunu, ahlaksızlıgını ancak ve ancak seni bastan çıkarırken kullanacak, yan gözle adam kesmeyecek,üstüne sevgili edinmeyecek. Sarısın, renkli gözlü, uzun bacaklı, beyaz tenli, ince bilekli dilber filan fasarya...Kadın dedigin hatun olacak arkadas, sözüne güvenilir, olacak.Bileceksin ki konusulanlar burada kalır, kapıdan çıkmaz bir daha.
    Agzı sıkı olacak kadın dedigin.Sırrını tutacak ama gününü bekleyip kusmayacak.Komplekslerinigüzelligiyle örtmeye çalısmayacak. Bir seyi çok isterse ve inançları dogrultusunda yapacak. En önemlisi kendini sevecek arkadas, kendini sevmeyen kadından sana ne hayır gelir. Bir bakarsın ki yillar sonra bu kadınla ne yataga sıgabiliyorsun, ne topraga. Kadın kadın olacak be, seni sadece sen oldugun için, sensin diye sevecek.Parayla pulla, kariyerle, güçle, kimin ne dedigiyle , sınırlamayacak.Hem sevgilin, hem arkadasın, hem annen, hem çocugun olacak, bagrına basacaksın huzurla... Bileceksin ki evde 'O' kadın tarafindan beklenmenin zevkini hiçbir zevk yaşatamaz sana..

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Kırmızı cbr 'a da Musti'ye de katılmamak mümkün değil Süperler

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    siz bunları zor bulursunuz ama bır kapalı carşıya bakın ben bır gune bir gun tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş deyımının evlılık konusunda denk geldiğine rastlamadım her halde kanun bu denge böyle sağlanılıyor şimdi bir kendınızden örnek alıp bakın bu yazılanlar kadar olabılırmısınız yada bu yazılanlar karekterınde bırını bulsanız onu taşıyabılırmısınız

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    İdeal erkeği de Can Dündar'ın anlatması ilginç olmuş, ama usta da anlatmış...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İdeal erkeği de Can Dündar'ın anlatması ilginç olmuş, ama usta da anlatmış...
    kesinlikle iyi anlatmış

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Can Dündar' ın testesteron seviyesini ölçtürelim, bizimkinden yüksek çıkarsa onun dediği olsun; yok alçak çıkarsa bıraksın biz tarif edelim erkeği

bu yazının başlığı "adam dediğin" olmalıydı
    tabi bu durumda Can Dündar' ın adamlık seviyesini tartışmaya açabilirdik

halbuki önem sırasında önde olan bir konu var:
    İnsan dediğin
    yazık ki hakkında yorum yapacak pek az kimse var

Motosikleti
    okudum ,beğendim,paylaştım.herhangi bir tartışma konusu yoktur.yorumlarınız için teşekkürler.

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadin dedigin güzel olacak arkadas. Söyle savurdu mu etegini, ruhun rüzgarina kayacak. Bacakların, ayaklarin, bilekten baglı ayakkabıya tutunan parmakların, seyrine doyamayacaksin. Bakimlı olacak kadın dedigin. Saçları ipek , topukları pembe, boynu ince, salındı mı kugu gibi zarif olacak ve zarifliginin ortasinda bir hanımefendi barındıracak. Güzel olacak ama kasi, gözü, bacagından önce, sözü dogru, ruhu aydınlık olacak .Güzel olacak ama, aklını evde tutacak kadar da akıllı.... Seni elinin tersiyle degil, avucunun içiyle kavrayacak... Bileceksin ki emin ellerdeyim, baskası tutamaz beni böyle. Rahat olacaksın yanında, çok konusmayacak. Sıradan ve kabullenir yasamanın ne demek oldugunu sindirmis olacak içine.Hatırlaman yetecek özel günleri, pahalı bir hediyeyle savusturmadan. Sadeligin içinde farkedilir olabilmeyi, gösterisli kiyafetle bir tutmayacak. Durusu, oturusu, yürüyüsü abartılı degil, basit hiç degil, sadelikten olusacak. Kendini süs bebegi gibi ortaya atıp, fingirdesmeyecek baskalarıyla. Saf hatun numarasiyla cahilligini güzelligiyle örtmeye yeltenmeyecek. Marka düskünü, moda düskünü olmayacak kesinlikle...Takip edecek ancak yakısanı seçecek.Elinden her is gelecek .Marifetlerini sadece seni elde ederken degil, seni elde tutarken de gösterecek ve tüm bunlar içinden gelecek içinden, göstermelik olmayacak. Ortalık yerde kahkahalarıyla sebepsiz çınlamayacak. Dekoltenin dozunu kaçırmayacak ama sıkı sıkıya da kendini ambalajlamayacak. Öyle 'çagırdım, gelmedin, geç kaldın, aramadın, sormadın, kiminleydin, hesap ver' yapmayacak.Sana yüregiyle güvenecek,inançlariyla sokulacak.Bilmem kimin sözüne aldırmayacak.Hele küfür hiç etmeyecek. Sinirini zorlamayacak , salya sümük aglamayacak, kıytırık nedenlerden hır gür çıkarmayacak. Sözü dinlenir, anlasılır olacak. Bir hatayı allayıp pullayıp abartmayacak. Gömleklerini o ütüleyecek ve o gömlege hangi pantolon yakısır
    bilecek.Ama hayatı giyim kusam üstüne kurulmayacak. Bir kere, topuklu ayakkabıyla spor ayakkabının ayrımını yapabilecek arkadas.Daga çikarken rugan ayakkabi giymeyecek.'Of yoruldum, beni ara, beni al, beni bul, bunu isterim' degil, 'sence de uygunsa, yanındayim, ben gelirim, merak etme' olacak lügatinda Hissettigiyle yaptigi sey arasında uçurum olmayacak. Cesur olacak cesur.Seni seviyorum derken korkmayacak, baska seylerin arkasina gizlenmeyecek ve arkandan laf söyletmeyecek..Uzanıverdi mi yanına boylu boyunca, gögsünde atan kalbinin yerine koyacaksın kendini, ruhunu, herseyini.Asksız yatmayacak yataga ve sen bunu bileceksin.Kadın gibi kadın olacak kadın dedigin, çıtır çerez niyetine yemedigin.Bir gecelik degil, ömürlük olacak ömürlük. Yıllara rehaveti degil huzuru tasiyacak.En seksi leydi olmayi da bilecek, hanim sultan olup sözünü geçirmeyi de.Cıvık konulara takılıp zaman tüketmeyecek, küsmeyecek.Kadın dedigin ayıp nedir bilecek. Sıkbogaz edip seni yalancı durumuna düsürmeyecek. Seni öyle bir tutacak ki arkadas, sen bile sasiracaksin öyle tutulduguna. iki lafın bası, her tartısmada ayrılalım tehtidi savurmayacak. Sabırlı olacak ve asla gururuna dokunmayacak. Temiz olacak herseyden önce mesela köfteyi mıncıklarken elleri .Yahut pahalı parfümlerin sindigi, süslü püslü boyacı küpü gibi, her öptügünde bulasık bir tadın kaldigi bir kadını öpmeyeceksin. Buram buram aska sarılacaksın arkadas. Buram buram kadın kokacak kadin dedigin. Zeki olacak zeki, seni bir hamur gibi karmasini da bilecek, o hamura kendini katmasını da.Degerlerini bir anlık hevesler ugruna terketmeyecek. Namussuzlugunu, ahlaksızlıgını ancak ve ancak seni bastan çıkarırken kullanacak, yan gözle adam kesmeyecek,üstüne sevgili edinmeyecek. Sarısın, renkli gözlü, uzun bacaklı, beyaz tenli, ince bilekli dilber filan fasarya...Kadın dedigin hatun olacak arkadas, sözüne güvenilir, olacak.Bileceksin ki konusulanlar burada kalır, kapıdan çıkmaz bir daha.
    Agzı sıkı olacak kadın dedigin.Sırrını tutacak ama gününü bekleyip kusmayacak.Komplekslerinigüzelligiyle örtmeye çalısmayacak. Bir seyi çok isterse ve inançları dogrultusunda yapacak. En önemlisi kendini sevecek arkadas, kendini sevmeyen kadından sana ne hayır gelir. Bir bakarsın ki yillar sonra bu kadınla ne yataga sıgabiliyorsun, ne topraga. Kadın kadın olacak be, seni sadece sen oldugun için, sensin diye sevecek.Parayla pulla, kariyerle, güçle, kimin ne dedigiyle , sınırlamayacak.Hem sevgilin, hem arkadasın, hem annen, hem çocugun olacak, bagrına basacaksın huzurla... Bileceksin ki evde 'O' kadın tarafindan beklenmenin zevkini hiçbir zevk yaşatamaz sana..
    Bu ne olum cosmussun....
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Oylede deme ama simdi bu erkek kadin degil her insanin iyisi var kotusu var...
    sen meyve sebze alirken secmiyonmu yoksa?
    bajkcan begencen oyle alcan...
    tumden gelim degil tume varimla git olaylara bence
    hem kizlar ana kucagindan beri simartilmak istiyo bu gercek eee...bunu yadsima artik musticim...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Yazıyı yorumlayanlara teşekkürler...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Yahu kadın dediğiniz böyle olucakta birşey merak ettim affınıza sıgınarak yazıdan ufak alıntılar yapıp yanında sorularımı soracagım 3-5 ufak kendi yorumumla

Söyle savurdu mu etegini, ruhun rüzgarina kayacak. Bacakların, ayaklarin, bilekten baglı ayakkabıya tutunan parmakların, seyrine doyamayacaksin. Bakimlı olacak kadın dedigin. Saçları ipek , topukları pembe, boynu ince, salındı mı kugu gibi zarif olacak ( Şimdi yazıyı okurken güzelde hanginiz erkek olarak kız arkadasınız bacaklarını gösterecek bir etek giyip altına pempe topuklu ayakkbılar giyip eteğini savura savura yürüyecek ve buna gönlünüz kayıcak kızmayacaksınız Ya da çok makyaj yaptığında genelde erkeklerden gelen tepki kimin için süsleniyorsun bu kadar süslenme kardeşim ben seni öylede beğeniyorum oluyor )

Seni elinin tersiyle degil, avucunun içiyle kavrayacak... ( Sanırım erkeklerin yüzdesi büyük kesimi kadını erkeğini kavradıkça ya şımarıp kadınının tepesine cıkıyor köle sanıyor karsısındakini yada sahiplenilmiş hissedip kendini kacıyor )

Hatırlaman yetecek özel günleri, pahalı bir hediyeyle savusturmadan. ( ama bak burada BABAM geldi aklıma. Hep BABAM gibi bir koca isterim demişimdir. Hiç bir özel günü unutmaz mutlaka hediyesiyle hediye alamadıysa çiçeğiyle gelir anneme annemde bir o kadar mutlu olur. Keşke her erkek özel günleri atlamadan hatırlasa ufakta olsa bir süpriz yapsa da kadında buna sevinebilse )

Saf hatun numarasiyla cahilligini güzelligiyle örtmeye yeltenmeyecek. ( yaa bir kadın karsınızda bilgili kültürlü bir şekilde dursa vayy be kadına bak müthiş mi dersiniz yoksa amann bu kadın çok zeki kaç oğlum kaç mı dersiniz ? )

Dekoltenin dozunu kaçırmayacak ama sıkı sıkıya da kendini ambalajlamayacak. ( yahu bir kadın cok dekolte giymese bile dikkat cekebiliyor olabilir zaman zaman o zaman dekoltesi cok olmasa bile erkek arkadası tarafından şallarla kapatılan ya da bir daha giyme bunu diye azar işitende oluyor çok örneğini gördüm )

Öyle 'çagırdım, gelmedin, geç kaldın, aramadın, sormadın, kiminleydin, hesap ver' yapmayacak.Sana yüregiyle güvenecek,inançlariyla sokulacak. ( Heehhh oldu canım her gece eve geç gelsin nerde oldugunu eşi bilmesin. o zaman kadında cıksın gec kalsın eşi istediğinde yanında olmasın bakalım erkekten gelen tepki ne olacak Zaten aldatmaya meyilli bir toplumda yaşıyoruz hepten koyverelim gitsin tabiki de tek basına gideceği yerler olacak her insanın ama eşinin bilgisi dahilinde ve bir birlikteliğin sorumluluguna yakışır saatlerde )

Bir gecelik degil, ömürlük olacak ömürlük. ( Günümüz erkeklerinin büyük bir kısmı sizce ömürlük bir ilişki yaşamak ister mi ? Yaşı belli bi yaşa gelene kadar ki bu yaş artık çok yükseklerde genelde kısa süreli ilişkiler arar daha sonra yaş iyice ilerleyince kendine bakması için biriyle evlenirler )

En seksi leydi olmayi da bilecek, hanim sultan olup sözünü geçirmeyi de ( kaç erkek yanında ömür boyu taşıyacağı çok seksi bi kadın ister ? Her dakka kavga çıkar ondan sonra yok şu baktı yok bu oldu )

Sarısın, renkli gözlü, uzun bacaklı, beyaz tenli, ince bilekli dilber filan fasarya...Kadın dedigin hatun olacak arkadas, sözüne güvenilir, olacak.Bileceksin ki konusulanlar burada kalır, kapıdan çıkmaz bir daha. ( Al işte dengesizlik yazının başından beri şöyle güzel böyle bakımlı şöyle seksi şöyle kadın olacak diyordu şimdi hepsini es geçti sözüne güvenilir olacak dedi. 150 boyunda 80 kg bir kadında sözüne güvenilir ve çok doğru kişilikli olabilir. Kaç erkek yanımda böyle bir kadın ister ? )

Hem sevgilin, hem arkadasın, hem annen, hem çocugun olacak, bagrına basacaksın huzurla ( yahu kadın erkeğine az biraz arkadaşça davransa karsında sıradan bi arkadasın yok eşin var olur, az biraz çocukluk yapıp şımarmak istese bu ne be yeter şımarma denir az biraz anaç olsa ve erkegini sahiplenip ufak uyarılarda bulunsa yeter annemleşme denir yok abi yok yaranamazsın )

ŞAKA BİR YANA KISACA BİZİM ERKEKLERİMİZ ÇAPKINLIĞA YATKIN VE KISKANÇ OLURLAR. BU NİTELİKTE KADINLAR BİZİM ERKEKLERİMİZE GÖRE DEĞİL

BEN BİR BAYAN OLARAK BAYANLAR İÇİN YAZILANA ESPRİLİ BİR ŞEKİLDE YAKLAŞTIM BİR ERKEK ARKADAŞIMIZDA DİĞER YAZIYA YAKLAŞABİLİR AYNI ŞEKİLDE.

AMA HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ KADIN YA DA ERKEK ÖNCE İNSAN OLMAYI BİLMEKTİR. GÜZELLİKMİŞ OYMUŞ BUYMUŞ MADDİYATMIŞ HEPSİ GELİP GEÇİCİDİR. ÖNEMLİ OLAN İÇ GÜZELLİĞİ VE KARŞISINDAKİNE VERDİĞİ DEĞERDİR
    [COLOR="Red"][B]Başının değeri ne ise kaskının ki de odur.!![/B][/COLOR]

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    şimdi bu kadın ve erkek modeli asma kabağına benzer,oda zaten bu mevsimde yetişmez
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler