Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hediye gelen Sony Müzik çaları çalıştıramıyorum :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    merhaba arkadaşlar.
    yurt dışından hediye 16GB 1.8'' MP3 MP4 PLAYER FM Sony marka cihaz geldi.
    bu cihazı kullanabilmek için + olarak program filanmi kurmak gerekir?
    buda türkiyede satılan benim cihazın aynısı
    http://urun.gittigidiyor.com/16GB-1-...QQidZZ19152374
    yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

çakma sony gibi duruyor. hediyenin çakması olmaz yinede

cihazı usb kablosuyla pcye bağla ekranı açılacak mı bir bak

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    benim ürün orjinal sony ipod 8gb şimdi bi program indiriyorum onu denicem olmazsa tekrar bakarız burdan.
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    sony kullanmıştım bi zaman, tutup sürükleyerek mp3 atamıyodun içine, programı vardı mp3'ün formatını değiştirip sıkıştıran. yanında gelen cd'de olması lazım. kullanım kılavuzundada yazar
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İphone Yazılımı olması lazım Öyle biliyorum bende X800 PHILIPS var onun içine direk hafıza kartına atınca hiç bir şey görmüyordu.Data Kablosu ile bağlayıp Orj. Yazılımı muruyordum Öylelikle veri transferi yapabiliyordum..

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    İphone sufle modeline program olmadan mp3 vs atamıyorsunuz..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ürün orjinal sony ipod 8gb şimdi bi program indiriyorum onu denicem olmazsa tekrar bakarız burdan.
    Dostum yanlış anlama ama Sony ipod diye bir şey yok Bu senin olay " Opel Corolla " gibi olmuş Ipod Apple Corp. un markasıdır.Sony ise bambaşka.

Konuyla ilgili detaylı içeriği her nekadar o forumdan nefret etsemde googlede o çıktı http://forum.donanimhaber.com/m_10608046/tm.htm

Sayfanın biraz aşağılarında şu gibi açklamaları da bulabilirsin
    Bu çakma iPod alanlara bende anlam veremiyom ya. Bide sony iPod olayına koptum ya. Adam hem sony nin adını çalıyo hem apple ın model adını çalıyo ve piyasaya dandirikten bir ürün sürüyor.

Apple iPod u çıkarttığı gibi dokunmatik tekerin patendini almış. Bunun üzerine kimse aynısından yapamıor. Çakmalarda iPod ile aynı görünümde olsun diye aynı şekilde tuşlar koyuyorlar. Ama burada dokunmatik teker olayı yok. Aleti 5 tuşla yönetmek zorunda kalıyorsun. Bu yüzden çakmaların menüsü acayip karışık. Tonlarca şey aynı anda ekranda yazıyor. Hiç bir şey anlamıyorsun oradan.

Valla iPod alacak arkadaşlar varsa biraz daha para eklesinler ama öyle ama böyle gidip gerçeğini alsınlar.

Hen çakmanın ses kalitesi gerçeği ile boy ölçüşemiyor. Zaten orjinal iPod ile verilen kulaklıklar tek başına 50 YTL civarı. Yani çakmasının 1/3 i kadar
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    tequ opel corolla :D benim toyotam corona
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    4x4
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tequ opel corolla :D benim toyotam corona

Kaç gb senin corona ?

Ayrıca o öyle değil ;
    Opel Corsa , Toyota Corona
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kaç gb senin corona ?

Ayrıca o öyle değil ;
    Opel Corsa , Toyota Corona
    yukarıda verdigin örneğe binayen yazdım yoksa yoksa opel corsaya toyota corona nın koymasını herkez bilir

tıpkım tequ corsa ..... gkn,,jess,,mhhrrm,marv corona gibi hatta tüm drift religion uyeleri .. buna ramen tüm mt .. hatta tüm camia :D :D :D
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    4x4
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yukarıda verdigin örneğe binayen yazdım yoksa yoksa opel corsaya toyota corona nın koymasını herkez bilir

tıpkım tequ corsa ..... gkn,,jess,,mhhrrm,marv corona gibi hatta tüm drift religion uyeleri .. buna ramen tüm mt .. hatta tüm camia :D :D :D
    Sizin diliniz uzamış yine Mck ilgilenmiyor herlade sizle pek
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

protdeaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kşın inşallah..
    Sony marka mp3 çalarlar ilk modellerinden beri Sonic Stage adlı bir programa ihtiyaç duymaktaydılar. Bu son modellerinde de aynı zorunluluk var mı bilmiyorum ama 2 gb'lık modellerinde (Sony'yi o modele kadar takip ettim) Sonic Stage zorunluluğu olduğunu biliyorum. Program sayesinde, mp3'leri çok güzel bir ses kalitesinde dinleyebiliyoruz ama pratikliği ortadan kaldırıyor tabi. Yine de program gayet kullanışlı olduğu için pek sorun yaratmıyor. Eğer ürünün paketinden Sonic Stage cd'si çıkmadıysa ve kullanım kılavuzunda bununla ilgili birşey yazmıyorsa zaten programa ihtiyaç yoktur. Ama bir program vasıtasıyla çalışıyorsa, o program kesinlikle Sonic Stage.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sendeki olan mp3 çalar gerçekten sony falan degil ,Apple ipod mini nano'ya benzetilmis yan sanayi , burda detayli açiklama var : http://urun.gittigidiyor.com/16GB-16...61424#aciklama

Ve anlasildigina göre genelde CD ile beraber veriliyormus ama sendekinin CD'si unutlumus!

bakin buraya ekliyorum tüm bu tür ipod kullanicilari bununla yapiyor, indirin yükleyin;

http://dw.com.com/redir?edId=3&siteI...sid%3d10426173

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler