Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

sigarayı bıraktım ama

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozanzumrut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    bu gün sigarayı bırakalı 37.günü bu güne kadar sigara beni 20,24 günler ve bu gün çok zorladı.daha önce ağzıma koymadım ama bu gün dayanamayıp bir tane içtim dün gece rüyamda da sigara içtiğimi gördüğüm içinde içmiş olmam beni çok şaşırttı pişman oldum 36 gün eline alma sonra iç şimdi pişmanım.tekrar başlamak istemiyorum bu lanet şeye nasıl böyle bir hata yaptım hala anlamış değilim.neyse bu konuda tecrübeli arkadaşlardan desteklerini bekliyorum iyi akşamlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı ozanzumrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün sigarayı bırakalı 37.günü bu güne kadar sigara beni 20,24 günler ve bu gün çok zorladı.daha önce ağzıma koymadım ama bu gün dayanamayıp bir tane içtim dün gece rüyamda da sigara içtiğimi gördüğüm içinde içmiş olmam beni çok şaşırttı pişman oldum 36 gün eline alma sonra iç şimdi pişmanım.tekrar başlamak istemiyorum bu lanet şeye nasıl böyle bir hata yaptım hala anlamış değilim.neyse bu konuda tecrübeli arkadaşlardan desteklerini bekliyorum iyi akşamlar...
    Hocam takma kafana birşey olmaz 1 den 2 den.2 ay falan oldu bende bırakalı.İçmedim mi bu sürede peki hiç ?
    İçtim tabi Mesela 2 haftada bir içki ortamı kurulur, 1-2 tane yakmadan edemem
    Asıl önemli olan devamını getirmemen.Olurda kendini günde +5 tane içer bulursun, bir eczaneye git, Zyban adında bir ilaç var.Onu al sabah akşam kullan.Sigaradan nefret ettirecektir seni
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

bırakma konusunda tecrübeli değilim ama; aklına geldiğinde çekirdek çitleyerek sakız çiğneyerek çerez yiyerek vs şekillerde meşgul edersen kendini unutabilirsin
    :bounce:

Motosikleti
    Honda CBF 150
    sağol hocam ama içki pek kullanmadığım için pek aklıma da gelmiyordu.daha öncedende yaklaşık iki sene öncedende 41 gün bir sigarayla başladığım için tekrar başlamaktan korktum.desteğin için çok teşekkürler.

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım bugun'de ben bırakma kararı aldım. Ve babam bana bir ilaç almış onun sayesinde bırakıyorum. Şimdi aşağıda vericem resimleri. Tamamen toz bir ilaç ve tamamen bitkisel bir şey. Yan etkisi %0 yok yani Bilmiyorum nerden alabilirsin peder bey almış sonuçta . Ben günde 2 paket sigara içen adamım bu ilaç gerçekten çok faydalı bir şeymiş ilk günde bile nefret etmeye başladım ha içiyorum ama bugun taş catlasın 10 adet içtim 2 paket nereye 10 adet nereye dimi... O 10 adet ise bi boşluk yani canım istemedi istedi ama o kadar istemedi sadece bi boşluk hissettim kendimde ve yaktım bence kesinlikle tafsiye ederim sana.

İsmi cismi bu
    [IMG][/IMG]

Sigaradan tiksindirir
    Balgam söktürür
    Nefes açar
    Gıcık öksürüğünü keser, ağız içi yaraları önler, stres giderir, sakinleştirir, vucuda enerji ve zenginlik verirmiş öyle yazıyor

İlaç tamamen bitkiselmiş kutuda öyle yazıyor onun yalancısıyım Tequ nicki üyemiz yani mali abim benden daha iyi bilir kendisi eczacı sonuçta birde ona sormalıyız... Benden bu kadar teşekkür et he o kadar uğraştım

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    4x4
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bugun'de ben bırakma kararı aldım. Ve babam bana bir ilaç almış onun sayesinde bırakıyorum. Şimdi aşağıda vericem resimleri. Tamamen toz bir ilaç ve tamamen bitkisel bir şey. Yan etkisi %0 yok yani Bilmiyorum nerden alabilirsin peder bey almış sonuçta . Ben günde 2 paket sigara içen adamım bu ilaç gerçekten çok faydalı bir şeymiş ilk günde bile nefret etmeye başladım ha içiyorum ama bugun taş catlasın 10 adet içtim 2 paket nereye 10 adet nereye dimi... O 10 adet ise bi boşluk yani canım istemedi istedi ama o kadar istemedi sadece bi boşluk hissettim kendimde ve yaktım bence kesinlikle tafsiye ederim sana.

İsmi cismi bu
    [IMG][/IMG]

Sigaradan tiksindirir
    Balgam söktürür
    Nefes açar
    Gıcık öksürüğünü keser, ağız içi yaraları önler, stres giderir, sakinleştirir, vucuda enerji ve zenginlik verirmiş öyle yazıyor

İlaç tamamen bitkiselmiş kutuda öyle yazıyor onun yalancısıyım Tequ nicki üyemiz yani mali abim benden daha iyi bilir kendisi eczacı sonuçta birde ona sormalıyız... Benden bu kadar teşekkür et he o kadar uğraştım

[IMG][/IMG]
    bi arkadaş kullanıyordu selçuk bunu sanırım tadı pek hoş değilmiş
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Teşekkürler ben nikotin etkisinden kurtuldum ama psikolojik etkisinden kurtulamadım.onun içinde sürekli bir şeyler yiyorum.bu gün sigara içmeme gelince nedense çok sıcak olan 20,24 günlerde canım inanılmaz derecede sigara çekmişti.bu gün daha sıcaktı.

Teşekkürler ben nikotin etkisinden kurtuldum ama psikolojik etkisinden kurtulamadım.onun içinde sürekli bir şeyler yiyorum.bu gün sigara içmeme gelince nedense çok sıcak olan 20,24 günlerde canım inanılmaz derecede sigara çekmişti.bu gün daha sıcaktı.
    Nikotin deilki bu arkadaşım Bak bi kere kullan dahada istemezsin emin ol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:35 PM ----------

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi arkadaş kullanıyordu selçuk bunu sanırım tadı pek hoş değilmiş
    Abi acılığı şöyle ilk agzına koydugun an bi baharat tadı geliyor 2 saniye içinde gidiyor o kadar.

Motosikleti
    4x4
    Bol naneli bi şeker ye canın istediğinde.O mentol tadı sigara isteğini alacaktır.En azından bende öyle oluyor
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Öncelikle tercihim hiç yardım (ilaç veya psikolojik,akapuntur,ışın )almadan bırakmak o yüzden bir veya iki sefer daha içersem eğer o zaman deneyeceğim.

Bol naneli bi şeker ye canın istediğinde.O mentol tadı sigara isteğini alacaktır.En azından bende öyle oluyor
    Sen zaten mentollü içiyordun sigarayı

Motosikleti
    4x4
    demekki ordan kalan bi alışkanlık Bendeki nikotin değil mentol ihtiyacıymış
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

demekki ordan kalan bi alışkanlık Bendeki nikotin değil mentol ihtiyacıymış
    Sen gurbete gidiyorsun ama Gurbetteki adam çok sigara içermiş inşallah başlamazsın

Motosikleti
    4x4
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen gurbete gidiyorsun ama Gurbetteki adam çok sigara içermiş inşallah başlamazsın
    Yiyosa başla paketi 15 aud
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Yiyosa başla paketi 15 aud
    O zaman senle detaylı iş konuşalım ticarete başlıyorum limandan kaçak maçak

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Biraz araştırdım vücuda nikotinin salgılattığı hormonlara benzer yiyecek ve içecekler.
    ballı süt,bitter çikolata,balık,tavuk,c vitaminleri,karanfil ve papatya çayı.

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    En iyi ilaç iradedir. Bu iş tamamen iradeye bağlı başka türlü ilaçla şekerle çekirdekle bırakılmaz bu illet.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı GÖKTAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyi ilaç iradedir. Bu iş tamamen iradeye bağlı başka türlü ilaçla şekerle çekirdekle bırakılmaz bu illet.
    sonuna kadar katılıyorum. kesinlikle doğru. boşverin yardımcı ürünleri. "ulen sigara, sen mi beni yeneceksin, ben mi seni, görürüz" dediğinizde ve bunu içinizden söyleyip, inat ettiğinizde olay bitmiştir...

Motosikleti
    Honda Twister
    zyban ile ilgili bir uyari

http://www.kfd.org.tr/?q=node/514

Motosikleti
    Honda CBF 150
    neyse bu(38.) günü de kazasız belasız atlattım.hatta bu gün bir kaç defa sıkıştırdı ama inadım inat tekrar beni esir almasına izin vermeyeceğim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler