Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yaşadığımız komik ve utanç verici lise anıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben çok sakin öğrenim hayatım vardı ama ilk okul 3. sınıfta yaptığım haraketi hiç unutmuyorum.

Sayın hocam matamatik sorusu çözmem için kara tahtaya kaldırmıştı. Bende soruyu çözmek için kafa patlatıyordum birden oynamaya başladım evet bildiğiniz miskat havası Çalmadan oynar bizim ayılar misali

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    en utandığım olay bir cuma akşamı İstiklal Marşı'nı okurken güldüğüm ve yanımdakileri de güldürdüğüm için disiplin cezası almamdı . disipline bir kaç defa gittim ama hiç bu kadar utanç verici bir olaydan dolayı gitmemiştim piskopat bir müdürümüz vardı mustafa hoca diye biri , onun odasına gitmemi söylemislerdi , adam elinde sopayla geldi , vuracağından değil ama korkutmak için herhalde fakat ben adamın karşısında hala sırıtıyordum , nası bi vurdumduymazlıksa artık

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    nisan mayıs ayları beden eğitimi dersi var biz sınıfta 4 kişi batak oynuyoruz o günde nöbetçi öğretmen okulun en sert öğretmeni herneyse biz oyuna daldık 7-8 ihaledeyiz hoca başımızda arkadaş 9 dedi biz al dedik bu arada hoca gelmiş başımızda biz hale fark etmedik koz maçamı dedim hoca dedi sinek kafayı bi kaldırdık .... hoca herkes attı kağıtlı yere hoca bizi çekti boş bı sınıfa bizi sevdiğinden bişey yapmadı . ucuz yırrtık. ertesi günde motor alıcaktım disiplene verseydi yanmıştım
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Bu ortaokulda olmuştu... Beden dersi okulun duvarında oturuyoruz öğretmen geliyordu biz atladık duvardan yalnız ters giden bişey ler vardı benim aşofmanım demire takılmış havada asılı kaldım yırtlımadıda .ıç meydanda millet bakıp bakıp gülüyor arkadaş geldi asıldı elimden aşofman yırtıldı ben düştüm ama benim .ıç meydanda tabe koşa koşa pantolonumu getirdiler ama o rezillik yeterdi..

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ortaokulda olmuştu... Beden dersi okulun duvarında oturuyoruz öğretmen geliyordu biz atladık duvardan yalnız ters giden bişey ler vardı benim aşofmanım demire takılmış havada asılı kaldım yırtlımadıda .ıç meydanda millet bakıp bakıp gülüyor arkadaş geldi asıldı elimden aşofman yırtıldı ben düştüm ama benim .ıç meydanda tabe koşa koşa pantolonumu getirdiler ama o rezillik yeterdi..
    ya senin öğrencilik hayatın ne dramatik geçmiş ya, her seferinde rezil olmuşsun
    yazık yaa

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    bi arkadaşın anısı daha geldi ilkokuldayız okulun arka bahçesi ağaçlık arkadaşın tuvaleti gelmiş xx hocanın arabasıda arka bahçede gölgede yatıyor. buda arabadan beni kimse görmez diyerek git sen arabanın tekerine başla işemeye tabi icindede hoca var bu depoyu yarılamıs bi bakmıs arabadan tık tık tık sesler geliyor hocayla bakısıolar bu dönmüş arkasına toplamıs fermarları kaçmıs 1 hafta okula gelmemişti canımız sıkıkldıkça bu anıyı anlatırdık hocada benim jant küflenmiş deyip dururdu
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Vak'a 1:
    Ortaokul 1. sınıftayız ilkokuldan gelen çocukuluk bitme aşamalarında, sınıftayız, oldukça mülayim bir öğrenciyim öyle cheerleaderslarla vs. takılmışlığım yok neyse, sınıf başkanı şebnem diye bir kız..bir gün bıdı bıdı bana bir şeyler bağırınıyordu elimde de mandalina vardı böyle sulu sulu soyulmuş..Bir fırlattım, direk kafada..Ağladıi ağladı...Ama bu tür bir hareket bana yakıştırılmadığı için bir şekilde yırtmış ve hıncımı almıştım..

Vak'a 2:
    Lise 2..GTT (Genel Türk Tarihi) dersindeyiz..
    Dersi kurtaran kişi benim..Her ders olmasa bile 2 derste 1 tahtaya kalkar anlatırım o günkü konuyu ve sınıf yırtar..
    O gün ders anlatmaktan ziyade planlarımız var..
    Derste hoca varken sigara içeceğiz
    Manyaklık değilmi işte orta/arka sıralardan birine elebaşları olarak geçtik..Yaktık sigaraları..
    ! fırt, 2 fırt derken hoca beni kaldırdı bir şey sormaya..
    Neyse kalktım gayet sakin ama ağzım duman dolu
    Hoca sordu bende tık yok..bir-iki laf etti bvana sonra otuttu yerime ben o anda verdim nefesi direk duman sıranın üstüne
    (okulumuz osmanlı sarayının haremlerinden bir bina idi..yani arkada cigara içsen belli olmaz-yüksek tavan..)(Bkz. Beşiktaş Lisesi)

Daha niceleri....

Haaa..
    Zaman geçti, gün oldu, devran döndü ben öğretmen oldum

Şuanda kül yutarmıyım sizce

Motosikleti
    Seyhan 125
    Belki konudışı olacak özür dilerim..İlkokul öğretmenimi unutamam gerçek bir Atatürkçü idi en önemlisi bize konuşmayı tartışmayı öğretti belki biz 8-9 yaşında iken bize sorardı bu konu hakkında düşünceniz nelerdir diye biz de parmak kaldırıp bişeyler söylerdik o zaman anlattıkları bugün geçerli ve oluyordu bize öğrenmeyi öğretmişti en önemlisi bu şu anki sistem ezbere dayalı.. Ortaokulda din öğretmenimi unutamam bize gerçekten çok şey öğretmişti. ..

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki konudışı olacak özür dilerim..İlkokul öğretmenimi unutamam gerçek bir Atatürkçü idi en önemlisi bize konuşmayı tartışmayı öğretti belki biz 8-9 yaşında iken bize sorardı bu konu hakkında düşünceniz nelerdir diye biz de parmak kaldırıp bişeyler söylerdik o zaman anlattıkları bugün geçerli ve oluyordu bize öğrenmeyi öğretmişti en önemlisi bu şu anki sistem ezbere dayalı.. Ortaokulda din öğretmenimi unutamam bize gerçekten çok şey öğretmişti. ..
    öğretmenlerinizin iyi yönlerini de paylaşmanız ne kadar güzel, teşekkürler

benim de ilkokul öğretmenim bir numara bir bayandı, geçen sene face sayesinde eski ilkokul arkadaşlarımız ve ilkokul öğretmenimiz buluştuk. bi çok öğrencisinin kendisiyle meslektaş olması, onu çok mutlu etmişti gerçekten

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öğretmenlerinizin iyi yönlerini de paylaşmanız ne kadar güzel, teşekkürler

benim de ilkokul öğretmenim bir numara bir bayandı, geçen sene face sayesinde eski ilkokul arkadaşlarımız ve ilkokul öğretmenimiz buluştuk. bi çok öğrencisinin kendisiyle meslektaş olması, onu çok mutlu etmişti gerçekten
    Aynen hocam bende feyste o öğretmenimi arkadaşlarımı buldum şu an kendisi dersane açmış...

Bir şeyini unutmam derste Atatürkün o çerçevesine bakıp 10 sene daha yaşasaydın farklı olurduk derdi..88 idi sene bize derdiki yılanın başıını ezceksin o it apoyu yakalayacaksın derdi..Yakında mutlaka yanına gitcem onun..

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vak'a 1:
    Ortaokul 1. sınıftayız ilkokuldan gelen çocukuluk bitme aşamalarında, sınıftayız, oldukça mülayim bir öğrenciyim öyle cheerleaderslarla vs. takılmışlığım yok neyse, sınıf başkanı şebnem diye bir kız..bir gün bıdı bıdı bana bir şeyler bağırınıyordu elimde de mandalina vardı böyle sulu sulu soyulmuş..Bir fırlattım, direk kafada..Ağladıi ağladı...Ama bu tür bir hareket bana yakıştırılmadığı için bir şekilde yırtmış ve hıncımı almıştım..

Vak'a 2:
    Lise 2..GTT (Genel Türk Tarihi) dersindeyiz..
    Dersi kurtaran kişi benim..Her ders olmasa bile 2 derste 1 tahtaya kalkar anlatırım o günkü konuyu ve sınıf yırtar..
    O gün ders anlatmaktan ziyade planlarımız var..
    Derste hoca varken sigara içeceğiz
    Manyaklık değilmi işte orta/arka sıralardan birine elebaşları olarak geçtik..Yaktık sigaraları..
    ! fırt, 2 fırt derken hoca beni kaldırdı bir şey sormaya..
    Neyse kalktım gayet sakin ama ağzım duman dolu
    Hoca sordu bende tık yok..bir-iki laf etti bvana sonra otuttu yerime ben o anda verdim nefesi direk duman sıranın üstüne
    (okulumuz osmanlı sarayının haremlerinden bir bina idi..yani arkada cigara içsen belli olmaz-yüksek tavan..)(Bkz. Beşiktaş Lisesi)

Daha niceleri....

Haaa..
    Zaman geçti, gün oldu, devran döndü ben öğretmen oldum

Şuanda kül yutarmıyım sizce
    Sizin öğretmenlere siz nasıl yutturuyorsanız aynı sizede yuttururlar sayın hocam.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250R
    ahh ahh lise yılları unutulur mu ki :( keske geri dönebilsek bir gün 2 arkadas tenefusten gerı sınıfa donduk baktık kı sınıfta peynir ekmek domates zeytın mıllet tıkınıyor neyse ogretmen gelıyor dendı herkez yerıne oturdu ama bız yemeye devam hoca geldı tam toplanıyoduk kı hoca aglamaaaya bagırmaya basladı sırf bız yemısız gıbı bıze bıdı bıdı yaptıı bıde dısıplıne verdıı öle cok ughrastık mudur mudur yardımcısı fılan ama sucumuz yok :( ama yıne de ders baslamıstı sert tepkı verdı belkıde haklıydı o zman cocukluk....

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    utanç verici hiçbirşey yapmadım çok şüükür ama adaşım kimya dan a4 e fosforlu kalemle kopya hazırlayı çekmeye çalışınca hakkatten sınıfça utanmuıştık
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    as t1
    ilk okul 1. sınıf daha öğretmenimiz 1 sayfa sıra yazılacak 1 sayfa masa yazılacak dedi ben bir başladım yazmaya sıra oldu sıpa tam 1 sayfa sıpa yazmışım masa ise mıkaka olmuş ertesigün öğretmen bakıyor yazdıklarımıza benimkinleri bir gördü öğretmen kahkaha atıyor durduramıyoruz hocayı ozaman çok utanmıştım

lisede ingilizce öğretmenimiz bizden çektiği kadar kimseden çekmemiştir bizi susturamayıp oturup ağlıyordu kadıncağız derste sigara içme olayı bizdede vardı meyva suyu içiyoruz paketini sonra patlatıyoruz baktım çok kızıyordu birkere ben yanına gidip sarıldım hocam benim annem olurmusunuz dedim bütün sınıf yerde herkes kopmuştu

yine ingilizce dersindeyiz bir eleman vardı piskopat arkadaşına kendini bayıltırdı boğazını sıktırdı neymiş o ders kaynıyacakmış allah akılfikir versin çok manyak lise yıllarım oldu daha nerler neler
    birtane fizik hocamız vardı adam harbi manyaktı kızın teki dedi hocam dışarı çıkabilirmiyim çok kötüyüm kız tam ayağa kalktı bayıldı bizim hoca diyorki tutunşu salağı

birtane reyhan hocamız vardı onun dersi nasıl geçer anlamazdık biz arkada sınıf bizi dinliyor hoca kendi kendine anlatıyor dersi ben başlıyorum dağlar kızı reyhan şarkısını söylemeye millet kopuyor
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Bende uzun uzun anılarımı anlatayım epey anım var.

İlk okuldan başlayalım 5.sınıftayım ozamanlar zehir gibiyim dershaneye falan gidiyor daha 5.sınıfta sonra ilk okul öğretmenimiz(sonradan geldi 4.sınıfa kadar çok sevdiğimiz bir hoca vardı güzel döverdi sonra emekli oldu yeni hoca geldi) sınıfta matematik sorusu çözdürüyor yanlış hatırlamıyorsam bir tek ben cevap vermiştim oda baktı bu yanlış dedi ama kendisi doğru cevabı söyleyemedi oda bilmiyordu sonra ben gittim okuldaki matematik branş öğretmenine sordum doğru dedi aferim gitti sonra sınıf öğretmenine böyle böyle dedim bozulmuştu adamcağız.

Birdiğeri yine ilkokuldan 8.sınıftayım Oks'ye 2 ay mı ne kalmış sınıftayız ama ders işlemiyoruz o sıra arkadaşla şakalaşırken bu beni sıradan düşürdü pat yere düştüm sonra ayağa kalktım kavga ediyoruz 5 dakika sonra anlaşıcaz ama ediyoruz işte bende ağza alınmayacak küfürler ediyorum bağırarak hesapta sınıfta öğretmen yok arkamı dönmemle bayan öğretmen yürü doğru müdürün odasına dedi ve doğru müdür odasına sonra öğretmen geldi savunma yazdım o bana birşeyler yazdı dilekçe vs. öğlenden sonra babam geldi şimdi komediler başlıyor babam okula geldi fellik fellik beni arıyor(zaten adam bıktı benim olaylarımdan) o 2. katı çıkarken bizde 7-8 arkadaş alt kata inicez bir baktım babam geliyor arkadaşlar hemen bir duvar ördüler ben koşarak iniyorum babamda arkadan bildiğiniz sövüyor eve gelme vs.... o gün hiç eve gidemedim ancak akşam gittim sonra paparayı yemiştim beni başka okjula aktarıcaklardı heralde sonra öğretmen vazgeçti oksye az kaldı diye.

Efenim bende anılar bitmez 7.sınıfta dersanedeyiz deneme sınavına girdik öğlenden sonra 2.posta girmiştik ve sınav bitimine 30dakika kala cevapları asıyorlar(mış) bende nedense bayağı oyalandım canım sıkıldı ama sınavdan çıkmadım.Hoop telefona bir mesaj geldi matematik sorularının cevapları arkadaş atmış sınavdan erken çıktığı için ben hemen silip değiştirdim doğruları ile 1 tanede hata payı bıraktım anlaşılmasın diye normalde 5 tane matematik yapamayan ben 24doğru 1 yanlış yaptım ardından 3 gün boyunca matematik hocası peşimden koşmuştu gel Göksel oğlum seninle çalışalım sende böyle bir cevher olduğunu biliyordum gel bir dondurma ısmarlıyım dershanenin profösörü olucaktım ama sekreterler vs. anladılar tabi sonra birdaha sınav bitmeden asmadılar cevapları kaç sene geç aradan halen anlatıp güleriz beraber çok içli dışlıyımdır halen hepsiyle.

Bitmez dedik ya bitermi hiç anılar lisedende azıcık anlatayım evdekilere söz vermiştim lisede fazla göze batmayacağım diye çünkü benden çok çekmişlerdi. ama duramıyorum ne olsun lise2de güzel bir olay yaşadım öğretmen masasının orda şakalaşıyoruz arkadaşlarla artık iddiasınamı girdik naptık bilemiyorum öğretmen masasını kırıcaz bende zaten eşşeklik herkez korkudan yavaş vuruyor ben bir geçirdim ayağımla masanın yanına pat kırdım. doğru psikolojik danışmaya rehberlik öğretmenine bir savunma annemi çağırdılar vs. tatlıya bağladık ama benimle birlikte masayı kırmaya çalışan diğer arkadaş o kadar talihli olmadı kendisi biraz sorunluydu ve okulda arama yapmışlar üstünde telefon öğretmen telefonu istiyor o vermiyor istiyor vermiyor sonra vermiş al demiş bunu pis pis bakarak sonra gitmiş tuvalete izinsiz bütün hocalar arkasından geliyor tuvaletteki pisuarlardan 2 tane perde birde çanağı kırmış sonrası zaten okuldan atıldı.

Efenim anlatmaya kalksam sayfalar yetmez burada kesiyorum lise son sınıfa geçtim ama hiç bilgilenemedik tam curcuna sınıftayım. Napalım bizde anılarla yaşayacağız daha merak eden olursa bir dünya yazabilirim.

Motosikleti
    BuKart
    göksel sen bunları kitap haline getir bu ne şenlikli öğrencilik
    bir tane de benden olsun
    bi gün arkadaşal şakalaşıyoz sınıfta arkadaşa derste g..ne sosyal hocası gi... demiştim.sosyal hocasıda arkamdaymış.müdüre gittik güzel bi dayak yemiştim

Alıntı motoking16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göksel sen bunları kitap haline getir bu ne şenlikli öğrencilik
    bir tane de benden olsun
    bi gün arkadaşal şakalaşıyoz sınıfta arkadaşa derste g..ne sosyal hocası gi... demiştim.sosyal hocasıda arkamdaymış.müdüre gittik güzel bi dayak yemiştim

bak ya şunun yaptığı şeye, ondan sonra da durduk yere beni deli ilan etti hocalar diyor yaa
    ahh sen benim öğrencim olacaktın ahhhh

Motosikleti
    BuKart
    gel bursaya gene oluruz nası olsa seneyede sınava gireceğiz

Beğendiyeseniz yazmaya devam edeyim ozamansa;

Hep komedi olaylar yazmışım birazdan utandığım şeyleri yazıyım 1 tane aklıma geldi.

Küçükken çok sportiftim okul bahçesindeki tüm ağaçlara tırmanıyorum falan hemde öyle böyle değil 5-6metrelik ağaçlar vardı 2 tane onlara bile zirveye kadar çıkıyordum birgün derse girmeyi unuttuk 3 arkadaş bahçedeyiz hadi dedim hepimiz ağaca çıkaloım oturalım elimizde yiyecekler var onları yiyelim tamam ilk ben zıpladım bir ağaca çıktım ilk sağlam dalına oturdum oturdum ama oturmamla sanki yumuşak birşeyin üstüne oturduğumu fark ettim aşağa zıplamamla bir baktım ne b.okuysa artık b.okun üstüne oturmuşum kendimi aklamam için epey konuştum ama sıkıntılı bir gündü.

Ondan sonra şöyle bir olay yaşamadım okuldan bir hocanın arabasına birşey olmuş ben ozaman 7yemi 8emi ne gidiyorum dedi bana geç direksiyona(bende araba kullanmayı ibliyorum ya tabii dedim) dedi ben söyleyince marşa bas çalışçakmı diye dedi tam 1denedik olmuyor 2 denedik olmuyor 3. de çalıştı bende dedim dur bi oyun yapayım hocaya motor kaputunu kapayınca bende bi 5 metre hareket ettirdim aracı sonra durdum baktım hoca koşuyor. Ama birşey dememişti severdim hocayı.

Sonra anılarıma geçeyim 7.sınıftayım birgün esmerlerden dayak diyeceğim birşeyler demiştim elemanlara dershaneye geldim kapıda bekliyorlar arkamda yoktur pek kavgayla çok işim olmaz dershane hademesi yakiin abim beni dershanenin deposundan açılan arka kapıdan kaçırmıştı yanımdada bir arkadaş aksiyon oldu kaçtık yanımızada fruko gazoz çerez elimizde ormanlık alana kaçıyoruz ama kovalayan yok 1-2saat oyalanıp eve gittiğimi hatırlıyorum ama sonra güzel bir dayak yemiştim.

Motosikleti
    BuKart
    geçmiş olsun göksel bizim okulda sınıfa kuş girdi camdan bende cam kenarında oturuyorum tabi ben dururmuyum kuşa doğru tokat atar gibi yaptım kuş döndü öğretmene doğru öğretmen masanın altına yattı sonra ben elimdeki hırkayla kuşu camdan gönderdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler