Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yoruldum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2005 hayabusa
    desti izdivaç
    :cat:hasanayes@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Musti dertlisin tamamda bu kadar zorlama harap etme kendini
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

İnsan dediğin şekil şekil.Bence sen fazla detaylara iniyorsun.Başka biri olsa yine bulursun küçük bişeyler.Tabiki yalan,aldatmak,iş çevirmek,maddiyata önem vermek dışındaki şeylere biraz olsun göz yumulur.

Evet,kapris,trip,havalar,şımarıklık her kız da vardır tabi seviye seviye.Belli seviyeye kadar çekilmesi gerek.Bayanlar da erkeklerin yeri geldiğinden abartı kıskançlığını,küçük izin vermemelerini,kabalıklarını,düşüncesizliklerini hoş görüyolarlar.Armudun sapı,üzümün çöpü dersen tek kalırsın hep.Bide sana hep böyleleri denk gelmişse,sen acaba böylelerinden mi hoşlanıyosun? Bu tarzların çekici gelen bi yanları mı var?

Biraz daha hoşgörü,az seçicilik,hak ettiği kadar verilen değer ve zaman herşeyi yoluna sokacaktır.Desti izdivaç şart olcak yakında
    [COLOR="Navy"][B][I]Am I, a part of the cure?
    Or am I part of the disease? [/I][/B][/COLOR] :silent:

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    bunu da yazdığın onca espri bombası mesajdan biri sandım başta... ama son noktaya kadar okuyunca dumur oldum.

arkadaşım bu konuda yalnız değilsin inan. maalesef bugün biz erkek kısmısı bu ilişkiler konusunda daha zararlı çıkan taraf durumuna düştük. ben de öyle şeyler yaşadım; şimdi ailem ve yakın çevrem beni bir kızın yanında görünce bile heyecan yapıyorlar; eyvah bu kızı kurtarmak lazım yoksa fena harcar bizim oğlan diye! adım çıktı "kadın düşmanı"na!

bu mantıklı gelmeyebilir bazılarına ama ben diyorum ki, şimdiye kadar taviz vermediğin konularda bundan sonra da taviz verme! istediğin gibi bulamadıktan sonra ne yapayım ben öyle de olsa olur böle de olsa olur birini? elbette bazı konularda tolerans göstermek gerekir ama bunu minimum düzeyde tutmak bence daha doğru. ben elmas kaplı james bond değilim, oldukça sıradan sayılırım ama bu benim mükemmele yakın bir eş hayal etmeme engel olmaz. biraz da erkek cephesinden bakalım olaya arkadaşlar. valla anlamıyorum ama biliyorum çoğunuz kadınlara taviz vermekten yanasınız; bence o kadar ileri gitmeyin.

diyeceğim o ki musti; senin kimsenin duasına yada aklına ihtiyacın yok, rahatlamak için yazdıysan bunları pek ciddiye almazsın zaten. ama şimdiye kadar nasılsan bırak öyle kal; seni beğenen öyle beğensin, zorla/zorlama güzellik olmuyor kardeşim. bugün idareten anlaşırsın yarın daha büyük sorun birikir patlar...

ben 2 hatuna ömrümü verdim. biriyle 7 yıl çıktım (bir süre de birlikte yaşadım). iş evliliğe geldiği an olayın rengi değişti; yüzükler takıldı sonra bir baktım ben 7 yıllık kız arkadaşımla değil bir başkasıyla evleniyorum, o derece döndü/değişti hatun!!!
    diğeri de 6 ay sürdü, hayatta en kötü durumda olduğum bir an (dibi görüp çıktığım andır) karşıma çıktı, beni uyandırdı, eskisinden daha güçlü kıldı saolsun. ama o da manyak çıktı! o annemle gelecek planlarını tartışırken ben onun geçmişinden kalan hatıraların! şokunu yaşıyordum... (resim vs diyeyim sen anla)...
    3. hakkımı saklı tutuyorum; olabilecek en mükemmel kadını istiyorum (yeşil gözlü bir japon mesela). bu böle giderse ömür boyu sultan kalıcam ama olsun ben mutluyum kendimle....
    ve sonuç olarak bu işler planla olmuyor, kaderde varsa üzülmek neye yarar büzülmek (yada öle bişey)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler