Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

benzin vermediler! SHELL SACMALIYOR!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    belkide benzin alıp kaçarız diye korkuyolardır : )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi senin fikrin saygı duyarım Bende beş senedir shell den benzin alıyorum .Bana göre benzini 10 numara Benzin şimdiye kadarda hiç bir sorun yaşamadım.Ve artı sikayetvar.com'a yaptigin şikayetin dökümanlarını bizle paylaşırsan sevinirim. Sana kurallara uy dediler diye böyle kötülemen yanlış bir şey Benim tanıdığım motosikletçi arkadaşların hepsi shellden alıyor.Şimdiye kadarda problem yaşamadılar.
    Sende shelle karşı antipati bir durum oluşmuş ..Buda benim fikrim.
    sayin abicim, benim shell'le bir alip veremedigim yok, arabama shell' den yakit aliyorum zaten.. dikkat edersen goreceksin ki ben ''motorum shell sevmiyor'' dedim ve bu dogrudur, kendisi niyeyse 3 kez shell'den aldigim benzinle cok mutsuz kilometreler gecirmistir.. sizde bir motorcu olarak bilirsiniz ki motosiklet kendi benzinini kendi secer..

sikayetvar'a yaptigim sikayeti manuel yolla bulacagim cunku o zaman her ne nickle hesap actiysam simdi ne sifre ne rumuz aklimda.. ama seve seve bulacagim..

ben kurallara uy denildi diye shell'i kotulemiyorum, sadece komik bir ''ictuzuk'' catismasi yasaniyor shell'de o nu paylastim.. kural bastan savma yontemle uygulanacaksa uygulanmasin.. ha dogru sekilde yapilacaksa, yani madem benim korunmam gerekliyse gelsin iki pompaci biri motoru tutsun oburu pompayi, koysunlar benzini..

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kural varsa kurala uymalıyız. Sonuçta benzin alacaksın en fazla iki dakikanı alır ne olur yani iki dakika insek motosikletten. Ne kadar kural tanımaz insanlar olduk böyle....
    izah edemedim galiba.. benim motorum yan ayaktayken anca yarim depo benzin alabilir....

Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakamizi aliyorlar, ayrica kameralardan izleniyoruz, nereye kadar kacacagiz.. ki aldigim benzin 25 tl... tir degiliz ki 400 tl lik benzin alalim da kacalim...

Alıntı kutlay006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş yaptıkları uygulama doğru şikayet etmene gerek yok bişey tutturamazsın. Tek sorun yan ayağı olmayan motosiklet sürücülerine biraz eziyet olacak. Ben mecburen iniyorum depo koltuğun altında
    sikayet etmiyorum, tutturmuyorum.. diyorum ki madem bir kural koydular, adam gibi uygulasinlar.. madem ustunde duramayacagim o zaman sorunumu cozsun... git kardesim sana benzin veremem diyecegine, cagirsin pompacisini tutsun motoru koysun benzini..

tuketiciyiz sonucta.. ben shell'e kar ortagi olmak istemiyorum, benzin almak istemistim sadece... buyutmesine, beni kovmasina gerek yoktu...

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oraya bir eylem yapılsa havaya uçar... çok riskli bir yerde...

..
    yapicam o eylemi az kaldi..
    Wildgoose Rider - Transalp 650

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    halla halla enteresan.. bir olay..
    ben dün yeni motosikletimle ilk benzinimi aldım..
    üzerinde oturarak eski motorda depo koltuk altında oldugu için mecburen kalkıyordum..
    üzerinden inmek üşengeçlik geliyor
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    shell den benzin almak zaten başlı başına kabahat ne zmn aldıysam motor sapıttı asla almıyorum artık bp den alıyorum.üstüme başıma dökerler die genelde hep motordan inerim ama onlarda sacmalamış inata bindirmiler olayı küfür edip gidiceksin öle yerden

belki adamlarda öle bir izlenim bıraktı :D:D

baba koy koy acelem var hadi fln dediyse ehuehu

Motosikleti
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki adamlarda öle bir izlenim bıraktı :D:D

baba koy koy acelem var hadi fln dediyse ehuehu
    hahaha ihale bana kaldi yani

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı fullthrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmmmm, yani benim benzim almam biraz mesakkatli olacak.. inip motoru tutacam dik bi sekilde, o sirada benzin pompalancak... haa o sirada benzin alev alirsa motoru birakip kacacagimiz icin motor devrilecek benzin sacilacak ve felaket buyuyecek.. bravo lan shell!
    ben olsam zaten sana benzin vermem bu durumda sehpan yok diye ama yapılan uygulama dogru bence

Motosikleti
    onlarda vermedi zaten..

yaa zaten dunyanin en pahali benzinini satiyolar.. onu bile bin kolpayla veriyolar..

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    discoveryde izlemiştim adam arabaya dokunuyordu vucudundaki statik elektrik depodan çıkan benzin buharını ateşliyordu ve deli bi yangın çıkıyordu.o günden beri motorun depoya dokunmaya korkuyorum kapak kapalıyken bile =) bende benzin alırken iniyorum çünkü kartıma puan yükletiyorum.bu arada dostum senin motorun marka model nedir?okadar konu geçti onu merak ettim bukadar yatan motoru bnmkide yatıyor baya herkez dalga geçiyor.
    Bu arada opetteki saf pompacıların depo kapagını açamaması,ben açtıgımda kapağı elimden almaması,kapağı kenara koydugumda ordan alıp kapatmaması beni sinir ediyor.bikaç kere posta koydum sesleri çıkmadı sanırım bi gün iyi bi kavga edicez..

hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    discoveryde izlemiştim adam arabaya dokunuyordu vucudundaki statik elektrik depodan çıkan benzin buharını ateşliyordu ve deli bi yangın çıkıyordu.o günden beri motorun depoya dokunmaya korkuyorum kapak kapalıyken bile =) bende benzin alırken iniyorum çünkü kartıma puan yükletiyorum.bu arada dostum senin motorun marka model nedir?okadar konu geçti onu merak ettim bukadar yatan motoru bnmkide yatıyor baya herkez dalga geçiyor.
    Bu arada opetteki saf pompacıların depo kapagını açamaması,ben açtıgımda kapağı elimden almaması,kapağı kenara koydugumda ordan alıp kapatmaması beni sinir ediyor.bikaç kere posta koydum sesleri çıkmadı sanırım bi gün iyi bi kavga edicez..
    discovery de bende izlemiştim o programı ve bu konunun ciddi şekilde sorun açacağını vurgulamışlardı...

motor yan yatıkken benzin koyamıyorsanız yan ayaklıkta aldığı kadar alsın sonrasını tutarak alın ne olacak yani.. benzin konulduktan sonra kart mı gösterceksiniz ne yapacaksanız yapın bence ya da benzin konulmadan yapılabili..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:02 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:00 AM ----------

tabi ben sürekli full benzin alamadığımdan yan ayaklık kurtarıyor beni 5-10 lira ya da en fazla 20 lira alıyorum ben ki bu baya yetiyo bana
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı fullthrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onlarda vermedi zaten..

yaa zaten dunyanin en pahali benzinini satiyolar.. onu bile bin kolpayla veriyolar..
    burda pahalı veya ucuz degil can güvenliginden bahsediyorlar onlar o yüzden vermiyorlar birden deponun taştıgını ve taşan benzinin kızgın motorun üstüne döküldünü ve sende motor üstündeyken alev aldıgını düşün

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:59 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:55 AM ----------

ondan degil yurt dişinda bir motor benzin alırken depodan taşmış kızgın motora dökülen benzin alev alması sonucu motor kulanan kişi agır yaralanmış o yüzden bu uygulamayı başlatmışlar bana göre dogru bir iş
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)