Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

vista yükleme sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    fehmiilker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan 100cc
    arkadaşlar bilgisayarda vista yüklüydü güncelleme sorunlarından bilgisayara tekrar vistayı yüklücem fakat bilgisayar dvd sürücsünden başlamıyo. bios ayarlarına giriyorum dvd sürücüsünü 1. sıraya alıyorum fakat kurulum cdsini takınca siyah ekranda imlec yanıp sönüyo başka bişey yok. nette aradım ama çözemedim sorunu varmı acaba yardımcı olabilecek 2 gündür uğraşıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Başka dvd denedin mi? Açılırken f12 yada f10 tuşuna bas boot menü için..

Motosikleti
    Seyhan 125
    Diskiniz sorunlu olabilir..Diski söküp deneyin..Disk olmadan dvd ile boot ediyorsa diskiniz sorunludur..

Motosikleti
    bisan 100cc
    başka dvd denemedim. dvd de çizik falanda yok . f12 f10 f8 hepsini denedim siyah ekran ve imlec yanıp sönüyo başka bişey yok ekranda
    bilgisayarım dizüstü datron va250

Motosikleti
    Seyhan 125
    Bi bezle sil hele dvdyi açılırken boot menü kısayolu yazar f8-f10-f12 dene olmaz ise diskte sorun olabilir..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bilgisayara hiçbir baska obje takili olmasin mesela USB stick yada baska USB'ye takili parça, hepsini çikar sonra dene.
    Birde eski vistayi aç ve DVD'yi tak sonra ordan yüklemeyi baslat ..
    Hiçbiri olmazsa demekki DVD bootable degil yani DVD'den baslatma programi sorunlu, bu durumda baska arkadasdan vista DVD'sini ödünç al...

Motosikleti
    bisan 100cc
    bilgisayara hibirşey bağlı değil 3gün önce yükledim vistayı (daha öncede vista vardı) güncellemeleri yaparken sorun veriyo 800736cc nete baktım acıklayıcı bişey bulamadım. sistem derecelendirmesinide yapmıyo. tekrar yüklemek için dvd yi taktığımda siyah bi ekran imleç yanıp sönüyo ve biraz beklediğimde windows normal olarak başlıyo. yardım eden tüm arkadaşlara teşekkürle.

Motosikleti
    bisan 100cc
    windows dvdsini başka bilgisayarda denedim çalışıyo kendi pc me taktım bilgisayar açıkken bi dosyaya kaydettim c nin içinde. setup a tıklıyorum şimdi kur seçeneine tıkladığımda ``bu bilgisayarda geçici dosya alanında yeterli alan yok 370mb alana ihtiyac var bazı dosyaları silerrek yer açın`` diyo disk temizlemeyi calıştırdım sonuç aynı
    az kaldı bilgisayarı bolkondan atmaya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)