Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Türkiye'nin Başi Sağolsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    --------------------------------------------------------------------------------

SON HABER
    GA_googleFillSlot("shaber-detay-fotoalti");

TÜRKİYE'NİN BAŞI SAĞOLSUN
    BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopter bulundu. Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği öğrenildi.

- Düşen helikopterin enkazını bulan koruculardan biri BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da hayatını kaybettiğini bildirdi.

16:00 - BBP'LİLER MUHABİRLERE SALDIRDI

CNN Türk muhabiri Fatih Portakal: Yukarda konuştuğumuz korucular 5 cansız bedene ulaştıklarını söylemişlerdi. 6 ceset bulunmamıştı umut vardı. Başka bir korucuya Osman Yılmaz'a ulaştık. 6 kişinin cesedine de ulaştılar. Bu cesedin Muhsin Yazıcıoğlu'na ait olduğu anlaşıldı." dedi. Bu sırada BBP'li bazı partililer muhabir ve kameramanlara saldırdı.

16:00 - MUHSİN YAZICIOĞLU'NUN CESEDİNE ULAŞILDI

CNN Türk'te açıklama yapan Fatih Portakal enkaza ulaşan ekiple yaptığı telefon görüşmesinde BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun cansız bedenine ulaşıldığını söylüyor. Osman Yılmaz isimli korucunun da Yazıcıoğlu'nun cansız bedenine ulaşıldığını teyit ettiğini belirtiyor. Enkazın bulunmasından sonra Göksun'daki hareketlilik Tekir'de yaşanmaya başladı.

15:58 - 17 KİŞİLİK EKİP DONMA TEHLİKESİ GEÇİRİYOR

Helikopterin enkazına ulaşan 17 kişilik ekip kar yağışı ve tipi nedeniyle donma tehlisi geçiriyor. Ateş yakıp ısınmaya çalışan ekip donma tehlikesi geçirince dağdan inmeye karar verdi. Yakınlarda 4-5 tane ev gördüklerini belirten ekipte bulunanlar yürümeye başladı.

15:52 - BAKAN ATALAY AÇIKLAMA YAPACAK

Başbakanlık kaynakları, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da bulunduğu helikopterin enkazına ulaşılmasıyla ilgili olarak geniş açıklamanın İçişleri Bakanı Beşir Atalay tarafından yapılacağını bildirdi. Başbakanlık kaynakları, İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın, düşen helikopterin enkazının bulunmasının ardından durumu yakından tespit etmek için bölgeye gittiğini ve bir basın toplantısı düzenleyerek gelişmeleri aktaracağını bildirdi. ''Atalay'ın açıklamalarının dışındaki bütün açıklamaların spekülasyon olabileceği, yanlış anlamaya sebebiyet verebileceği, vatandaşların ve basın mensuplarının sağlıklı bilgi edinmek için yapılacak basın toplantısını beklemeleri gerektiği'' ifade edildi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun başımız sağolsun da helikopter 2 günde bulunurmu yahu birde köylüler buluyor yazık.

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi bende bu haberi izliyorum.Bir kişi aranıyor diyor.

Teknik Donanım Olsaydı 15dk Bulunabileceği Söyleniyor

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    aranıyor ama bulunsada yaşıyor olması imkansız gibi biirşey hava koşullarından dolayı.. Allahtan ümit kesilmez tabi.
    GKN MOTORS

Motosikleti
    SYM
    başımız sağolsun...

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Memotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin...Geride kalanlara sabır versin..

Allah gani gani rahmet eylesin. Çok değerli bir şahsiyeti kaybettik. :(
    Mekanı cennet olsun

Motosikleti

Helikopterdeki isimler ve özgeçmişleri
    Düşen helikopterin enkazına ulaşıldı. Enkaza ulaşan 18 kişilik korucu ekibi, 6 kişinin cansız bedenlerine ulaşıldığını söyledi.Helikopterdekilerin özgeçmişleri.

Muhsin Yazıcıoğlu ve Kaptan Pilot Kaya İstektepe'den başka helikopterde bulunan 4 kişi şunlar:

* Erhan ÜSTÜNDAĞ (BBP Sivas İl Başkanı):

9 Ekim 1972 tarihinde Sivas'ta dünyaya gelen Erhan Üstündağ, ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. 1994- 2002 yılları arasında yerel televizyon kanalarının reklam ve idari bölümlerinde görev aldı. Bir medikal şirketinin ortağı olan Üstündağ 28 Aralık 2008 tarihinde yapılan kongrede tek liste olarak girdiği seçimde BBP İl Başkanı seçildi. Meryem Üstündağ ile 7 yıldır evli olan Erhan Üstündağ'ın, Senanur Azra adında 4 yaşında bir kızı var.

* Yüksel YANCI (BBP Sivas İl Başkan Yardımcısı):

12 Nisan 1959'da Sivas'ın Hüklüyurt Köyü'nde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra kentteki Türkiye Demiryolu Makineleri Sanayi A.Ş.'de (TÜDEMSAŞ) 25 yıl işçi olarak çalıştıktan sonra emekli oldu. Pakize Yancı 24 yıldır evli olan Yüksel Yancı'nın 23 yaşında Selcan, 22 yaşında Mehmet Alper ve 14 yaşında Samet Furkan adında 3 çocuğu var. Yancı, 28 Aralık 2008 tarihinde yapılan kongre yönetime geldi.

* Murat ÇETİNKAYA (BBP Belediye Meclis Üyesi Adayı):

21 Temmuz 1968 tarihinde Sivas'ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Sivas'ta tamamlayan Çetinkaya, TCDD'de çalıştı, asansör teknisyenliği yaptı. Kübra Çetinkaya ile 15 yıldır evli olan Murat Çetinkaya'nın 14 yaşında Abdullah Alperen, 9 yaşında Hilal ve 2 yaşında Şevval adında 3 çocuğu var. Murat Çetinkaya, bu pazar yapılacak seçimde BBP'den Sivas Belediye Meclis üyeliğine aday gösterildi.

* İsmail GÜNEŞ (İHA Sivas Muhabiri):

15 Şubat 1975 tarihinde Sivas'ta dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra, askerliğini Güneydoğu'da yaptı. 1994 yılında Sivas'ta yerel yayın yapan Bizim Sivas Gazetesi'nde muhabir olarak görev yaptı. 1998 yılından itibaren İhlas Haber Ajansı'nın Sivas muhabiri olarak görev yapıyor. Yasemin Güneş ile 7 yıldır evli olan İsmail Güneş'in 5 yaşında Tuluğhan ve 3 yaşında Çağan adlı 2 oğlu var.

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    arkadaşlar bu linte her şey var http://haber.milliyet.com.tr/msnDefa...%26reftype%3d2 malesef5 kişi ölmüş yazıcıoğlunun da cesedi kayıp(mış)
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Başımız sağolsun, allah rahmet eylesin

Bırakın doğuyu, Bursa Uludağda kaybolan bir genci bile ne kadar geç bulmuştu bu devlet, sonradan da çocuğu kurtaramamışlardı.
    ..::.. GO ..::..

CBR- KADİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r repsol idi..
    allah rahmet eylesin geride kalanlara sabırlar versin çok değerli bir kişiliği kaybettik.
    yine arkalarından dua okumak yerine teknik donanım o bu şu gibi şeyler boş bunlar herkes tarafından biliniyor kimse üstüne düşeni yapamıyor nedense kaç gündür bir enkaza ulaşamadılar nediyelim artık oturduğumuz yerden dua etmek düşer bizede soru işaretleriyle dolu bir hayat daha
    motorumla hayatımı çeyrek mil yaşıyorum

Motosikleti
    'ÜŞÜYORUM' DEMİŞTİ...

Türkiye 'Alperen'ine ağlıyor
    O bir liderdi... Daha bıyıkları terlemeden girdiği davadan saçları ağarmadan ayrılmak zorunda kaldı..

Yolu zordu, engellerle doluydu. Bütün zorluklara göğüs gerecek bir imana ve inanca sahipti.

Seksen öncesinin efsane ülkücüsü, Türk milliyetçiliğinin doğru okunması için doğru yoldan çıkmaması için de bütün bedelleri ödedi.. Gün geldi ellerinde büyüdüğü, büyüttüğü davası için yine dava arkadaşlarıyla vedalaşıp yeni bir yol çizdi kendine. Onun milliyetçiliği sadece kan bağına bağlı değildi. Irkçılık, kafatasçılık lügatinde olmadı. Bu tür milliyetçiliğin Türk'ün örf ve adetlerine uymadığını gördü, gösterdi.. Anladı, anlattı. Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı olarak siyasetin nasıl yapılacağının örneklerini gösterdi.. Türk halkı belki onun kurduğu partiyi iktidar yapmadı ama onu hep sevdi, takdir etti. Dindardı, milliyetçiydi, vatanını severdi, cesurdu, adam gibi adamdı. Siyasette ilke sahibiydi, dürüsttü, saygındı...

Türk milleti onu sevdi ve hep adıyla hitap etti. O, Muhsin Başkan oldu.. Ne Adnan Menderes, Ne Demirel, ne de Özal... Hepsi soyadlarıyla anılırken o "Muhsin" idi. Anadolu'da herhangi bir evin kapısını açıp karşınıza çıkacak sıradan bir Anadolu delikanlısı gibi, bizdendi, bizdi.. "Muhsin Başkan"dı..

Yıllar önce Mamak Cezaevi'nde yatarken yazdığı şiirdeki gibi veda etti milletine..."Beton çok soğuk, üşüyorum" demişti şiirinde. 2 bin 200 metre yukarda soğuk ve tipi altında yine şiirinde olduğu gibi üşüyerek gitti ulaşmak istediği sonsuzluğun sahibine. Tıpkı şiirinde dediği gibi:

"Ben sonsuzluğu düşünüyorum

Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum

Durun kapanmayın pencerelerim

Güneşimi kapatmayın

Beton çok soğuk, üşüyorum.

Allah rahmet eylesin "Muhsin Başkan".

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ALLAH rahmet eylesın hava şartlarının zorluğunu kabul edıyorum .Tabi orda olmak lazım bol keseden atılmaz ama tv kanallarından göründüğü kadarıyla karadan yapılan calışma insan sayısı cok olmakla beraber bu tip zamanlarda kullanılacak kaldıki yabancı lar zevk icin kullandıkları araclar yoktu.Belkıyanlış yrde takılıyorum fakat ARGO amfibi ATV yazarsanız google den vıdeo larını bulursanız demek ıstedığımı anlarsınız

Allah rahmet eylesin

vukuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 TrAnSaLp SİYAH İNCİ
    ALLAH rahmet eylesin
    booş kooooooooooyyyy gitsin

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Allah rahmet eylesin ; Karısık olaylar...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    Allah gani gani rahmet eylesin. Çok değerli bir şahsiyeti kaybettik.
    Mekanı cennet olsun..Allah geride kalanlara sabır versin.
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

edoxk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xl 1000 varadero bmw 650 gs vtsrm 650 xt660
    ALLAH rahmet eylesin ,ama bu ülkede iyi insanlar hep öldükten sonra kıymeli oluyo
    DÖNERSEN ISLIKÇAL. ....Huzur islamda,sen nerdesin

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Vefat edenlere ALLAH cc rahmet diliyorum geride kalanlarada sabırlar diliyorum mekanları cennet olur inşallah.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)