Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet!!!!!!!!!!!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    merhaba arkadaşlar a2 ehliyet için trafik 93/ motor 100/ ilkyardımdan 80 almışım direksiyondan da 100 alarak sınavları kazandım. 10 gün geçti dosyalarımı alıp emniyete gidicekmişim galiba 100 ytl gibi bi miktar para vericekmişim ama ondan sonra ehliyetin cıkması nekadar gün sürer acaba yapmam gereken herhangi bir şey varmı ??
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(
    yerine göre değişir fakat 2 günde alırsın sanırım eksiksiz verirsen evrakları

hayırlı olsun

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    hayırlı olsun caner
    en geç 1 hafta merak etme darısı başıma önümüzdeki sınav dönemi de ben giriecem gerçi benim sınav 20 soru ama olsun sınav sınavdır
    direksiyon sınavını vitesli motorlamı yaptılar ?
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    evet abi ya cg kullandım çok sert motormuş ya darısı tüm arkadasların başına

buarada bir 151 rs gördüm 135 000 km yi bitirdi motor yaktı tanıdığım bi abinin motoru 35000 küsürde gösteriyo km de ama 2006 model motor hiç durmayan bi motordu zaten resim çekemedim kısmetse görürsem bidaha resim cekicem çok şaşırdım bi güven geldi içime :D
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet abi ya cg kullandım çok sert motormuş ya darısı tüm arkadasların başına

buarada bir 151 rs gördüm 135 000 km yi bitirdi motor yaktı tanıdığım bi abinin motoru 35000 küsürde gösteriyo km de ama 2006 model motor hiç durmayan bi motordu zaten resim çekemedim kısmetse görürsem bidaha resim cekicem çok şaşırdım bi güven geldi içime :D
    hey maşşallah be bu ne hız adam tuvalete bile gidiyo herhalde illaki sorunları olmuştur ama ben kısmet olursa yaza değiştiricem motoru ya kymco yada bi japon alıcam bakalım . .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)