Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

On Lıne Rekorunu Kıralım Mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftaya adamım işte 01.11.2008 günü Türkiye çapında en çok online motosiklet sitesi biz olacağız
    işte budur yaaa.... nede olsa ES-ES

arkadaşlar herkese merhaba;
    dün akşamdan beri giriş olmamış....on line rekoru ile ilgili düşünce yorumlarınızı bekliyorum.
    sonuçta bu rekor hepimizin sayesinde gerçekleştirilecektir...
    duyarsız olmayalım...
    bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tekrardan merhabalar....
    31 saat'tir yorum bile yazılmamış...üzücü tabi ki.
    29 ekim topic'inde olduğu gibi sürekli '' GÜCELLLLL'' yapılması beklenemez tabiki, ama bir tek benim gayretimlede olmuyor maalesef.
    sadece sizlerin yardımıyla ONLINE rekorunu egale etmek istemiştim...ama görüyorum ki istemek yetmiyor,destek'te şart!!!
    e destekte olmayınca...

rekor mekor kalmıyor... destek olan herkese teşekkürler.
    ve son olarak...
    2 KASIM PAZAR GÜNÜ SAAT 21:00'DA HERKES ONLINE OLSUN!!!

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ben yokum. suni işler bunlar, kasmak gereksiz.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

canın saolsun........

Motosikleti
    malesef yok ama inş.olcakkk
    ben genelde hep online yim bende varım (bu arada patronumla tartışma nedenim bu siteyi çok takip ediyormuşum uyuz adam)

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    +1 her an uygun
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

desteğiniz için teşekkürler...
    ne kadar çok yorum,katılım,cevap,vs. yazarsanız görünürlükle (güncellikle),beraber 2 kasım'a özel online sayısıda artacaktır...
    desteğiniz hepimiz içindir

Motosikleti
    evet uzun zamandır aynı tarih yazıyor ve değişmiyor bunu değiştirmek güsel dedim ya patronum bu siteye bakıyorum diye bana laf söyledi bakıcam işte bakıcam gıcık insan 2 kasım burda olacağım heyo heyo pis patron

nerede çalışıyorsun?

Motosikleti
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerede çalışıyorsun?
    artık çalışmıyorum cuma günü işten ayrıldım 1 kasımda başka yere başlayacağım ambarlı limanı nakliye sektöründe muhasebe elemanı idim gene öyle olacağım bu siteye iş yerinde bakamasam bile akşam gene bakacağım asla vaz geçmeyeceğimmmmm

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Kıralım valla
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aitheros85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artık çalışmıyorum cuma günü işten ayrıldım 1 kasımda başka yere başlayacağım ambarlı limanı nakliye sektöründe muhasebe elemanı idim gene öyle olacağım bu siteye iş yerinde bakamasam bile akşam gene bakacağım asla vaz geçmeyeceğimmmmm

ya benden ?
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

zaten vaz geçilmez bir site...dostlukları,arkadaşlıklarıda öyle....
    bu sitenin kurulumunda,hazırlanmasında,güncellenmesinde,tekni k ve maddi olarak emeği geçen herkese ÇOOOOK TEŞEKKÜRLER

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Çevrimiçi rekoru suni bir şekilde kırılması bence gereksiz. Çünkü o sayaç gerçektende hangi gün ve ne sebeple en çok çevrimiçi üyenin bulunduğunu göstererek insanlara doğru bilgi verecektir.

Atıyorum o gün bayram mıydı, seyran mıydı, önemli bir olay ya da etkinlik mi olmuştu falan. Ya da şans eseri insanlar o an en kalabalık şekilde mi toplanmıştı? Araştıran birisi özellikle insanların toplanıp bu rekoru kırmaya kalktığını öğrenince dumur olacaktır.

Bence gereksiz...
    = = = Be Aprilia racer! = = =

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    rutin olarak hergün sabah saat 08:30 akşam saat 18:00...dükkanı kapıyorum eve geliyorum saat 20:00 tekrar açıyorum yatı saatti 00:00 bazen uzaya biliyorda ( çocuk uyutmuyoda)satandar hergün böle
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çevrimiçi rekoru suni bir şekilde kırılması bence gereksiz. Çünkü o sayaç gerçektende hangi gün ve ne sebeple en çok çevrimiçi üyenin bulunduğunu göstererek insanlara doğru bilgi verecektir.

Atıyorum o gün bayram mıydı, seyran mıydı, önemli bir olay ya da etkinlik mi olmuştu falan. Ya da şans eseri insanlar o an en kalabalık şekilde mi toplanmıştı? Araştıran birisi özellikle insanların toplanıp bu rekoru kırmaya kalktığını öğrenince dumur olacaktır.

Bence gereksiz...
    gereksiz olabilir...düşüncene saygım sonsuz...10 kişinin mutlu olması yada ''bende varım '' demesi 1 kişinin dumur olmasından benim için daha önemli...

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Bence yine de gereksiz. Çünkü yarın birgün bir başkası çıkıp o da çevrimiçi rekoru kırmaya kalkarsa? Ya öbür gün 3. bir kişi çıkıp bu rekoru geçmeye kalkarsa? Bu işin sonu yok...

Bence cidden gereksiz.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

boş ver...kırsınlar rekorları...ne olacak ki? 10 defa kırsınlar...kimseye bi zararı yok!!! kalpler kırılmasın yeterki...''istemeyen o saat'te girmesin'' diyecem, bu seferde ''ne hakla girme diyorsun'' olacak...e ne diim şimdi?

ne kadar tartışsak boşuna...şimdi kalkıpta ''haklısın,rekor denemesini iptal ettim'' demem yani...bide niye diyeyim ki... rekoru kıramazsaktaaaaa.....
    canımız sağolsun

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Arkadaşlar online rekoru böyle ısmarlama kırılmaz. Bu zamana kadar kırılan rekorların hiçbiride bu şekilde kırılmamıştır. Bunlar bir yana online rekorumuzun yüksek olmasıda bize hiçbir artı sağlamaz. Yani "hangi forumun aktif üye sayısı fazla ise o forum daha iyidir" gibi bir düşünce yanlıştır. Bazen 10 üyenin aklı başında 1 üye kadar bile foruma ve dogal olarak motosiklet tutkunlarına faydası olmaz.Bu nedenle rakamlara takılmayın.Amacımız online rekorunu yükseltmek degil forumdaki üyeleri daha fazla bildilendirmek olmalıdır.!!!

Motosikleti
    keeway150 sl
    oda doğru......
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)