Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

İtiraf edin . . .

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    askerlik anım var istanbul küçük yalıda kenan evren kışlası 78..2 .tertip salman diye bir arkadaşım var dı biraz geveze bana çok oyun yapardı bende ona yapıyım dedim biraz abartım galiba sabah uyandık ve herkes yatağını çarşafını düzeltir ve kahvaltıya gider ve sonra iştima olur bende onun yatağını ve çarşefını bozdum sonra iştimada şapkasını sakladım bölük komtanından 3 tane tokat yedi ve yatak içinde başçavuştan gene dayak yedi salman beni af et silah arkadaşım o gönden beri vijdan azabı çekiyorum desem yalan olur iyi etmişim oh be

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    askerlik anım var istanbul küçük yalıda kenan evren kışlası 78..2 .tertip salman diye bir arkadaşım var dı biraz geveze bana çok oyun yapardı bende ona yapıyım dedim biraz abartım galiba sabah uyandık ve herkes yatağını çarşafını düzeltir ve kahvaltıya gider ve sonra iştima olur bende onun yatağını ve çarşefını bozdum sonra iştimada şapkasını sakladım bölük komtanından 3 tane tokat yedi ve yatak içinde başçavuştan gene dayak yedi salman beni af et silah arkadaşım o gönden beri vijdan azabı çekiyorum desem yalan olur iyi etmişim oh be
    Hehe kardeşim de şu an kenan evren kışlasında

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Okulda Din öğretmenin gül suyuna idrarımı koymuştum.Artık suratına sürdükten sonra suratını görmek isterdim ama olmadı
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci kazamı yaptığımda parmağım kırılmıştı eşim üzülmesin diye iş kazası demiştim
    "motordan düştüm" deseydin şimdi motorsuz olacaktın di mi?.

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    itiraf ediyorum ben topluluğa konuşamıyorum. kelimelerim tutukluk yapıyor insanlara bakamıyorum kızarıyorum. bi de hukuk okuyorum...
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hehe kardeşim de şu an kenan evren kışlasında
    çok güzel bir yer ben destek kıtasındaydım inşallah tez düner hayırlısıyla bitirir kardeşimiz

Motosikleti
    malesef yok ama inş.olcakkk
    orta okul zamanımızda matematikten sınav olduk ve test soruları idi hoca hepimizii karışık oturttu kimse kopya çekmesin diye 4 tanede grup yaptı ama biz aynı grup olanlarla a ağız b burun c kulak d diş olarak anlaştık sınavdan sonra hoca tahtada cewapları yapıyor ve karneme 4 gelecek ama ben gelsin istiyorum sınav kağıtları arkadaşta bende hocanın çantasını aldım hoca çakmadan kalem ve silgi çıkarıp cewabı değiştirdik en üste benim kağıdı alıp burdan söylüyorum hocam hakkınızı helal edin

Motosikleti
    Hysoung 250 gt R alacam Sağlam tmiz vrsa alarim :)
    Benim itiraf'i anlatirsam sakata düşerim :D
    Ölüm, ölü için bir çözüm değildir.!

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hangı birini anlatıyımmkiii Saysam Yazı Karekterl bile şaşırır.

muratboyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rs200
    ilkokulda annem istisnasız hergün beslenme cantama haslanmıs yumurta koyardı mutlaka ye diye tembihlerdi sevmediğimi bile bile bende okulun bahcesine gömerdim. birgün hademe ağac dikmek için küregi daldırdı veeee....
    anne biliyorum beni düşündün ama sevmiyorum işte hâlâ...

Motosikleti
    hero hunk
    KÜÇÜKKEN BABAMIN CEBİNDEN PARA ÇALMIŞTIM AMA SONRA PİŞMAN OLDUM O ZAMAN BAKKAL DA YOKTU EN YAKIN BAKKAN 4 KM NE YAPACAN PARAYI ÇOCUKLUK İŞTE.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bilmiyorumm..
    bilmiyorum..
    hatırlamıyoruumm..

bilmiyorum dedim sizeee!

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    yaklaşık 10 12 sene önce saat akşam 6 civarı markete gönderdiler babamlar bende gitmemek için mızmızlanıyordum yolda bazen köpekler oluyordu neyse giyinmek için içeri gittim kapı camlıydı kapıya sertçe vurup açayım dedim cama vurdum cam kırıldı bende toplamaya başladım sonra babamlar geldi elim filan kanıyor bende cam kırılmış dedim senmi kırdın filan dediler bende abimler top oynuyordu burda dedim onun üstüne attım geçen sene itiraf ettim ))

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Lise zamanında babamın cebinden izinsiz olarak bir defaya mahsus 5TL almıştım :/ Hiç unutmuyorum. Üstünden belki 10 sene geçti ama hala babama söyleyemiyorum :D

typhoonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Koyumuzde icme suyu cesmeleri var sular dagdan geldigi icin depo yapilirdi bosa akmasin diye bende cocukken depo kapagini acik gormustum ve icine buldugum butun copleri olu kertenkele kurbagalari atmistim

Küllümünayıb'ın önde gideniyim , dağılın.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    12 yaşındayken fena bir olayım var; ama itiraf edilebilecek bişey değil...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 yaşındayken fena bir olayım var; ama itiraf edilebilecek bişey değil...
    aslan yattığı yerden belli olur jimi

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Bende itiraf ediyim de içim rahatlasın.

Ehliyetim yok babamın işyerinde trafiğe kapalı bi alan var. Bende araba kullanmayı yeni yeni öğreniyorum. Arabayı aldım saçma salak hareketler yapıyorum. Pati çektirmeye falan çalışıyorum aptal çocukmuşum işte.
    Sonra gaza biraz fazla asılmışım park ediyim derken gömdüm bagaj kapağını beton duvara. Sonra arkasını yola doğru park ettim haberim yokmuş gibi bıraktım gittim.

Babamın morali bozulmuştu ama söyleyemedim. Yolda vurup kaçtılar diye düşünüyor. Baba affet o günden sonra da ehliyeti almadan oturmadım direksiyona. 5 yıl olmuş bee
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    F850 Gs
    Motoru ilk defa orta sehpaya alicam derken sen dusur motoru birininn arabasinin kapısını çizdim .

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:17 ----------

Itiraf ediyorum.Geçen sene sürekli bana getir gotur isleri verdiler. Motorla komur torbasi bile tasidim bir sure sonra tabi full giyimli git gel yordu
    Köyde parmak arasi terlik sort style bakkala sadece kask ile giderken karşıdan gelen crosscu ayak parmaklarimdaki ojelere bakti. Cok utanmistim

Sonra karşılaştık . Ben bilmemezliktenn geldim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler