Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mersin'de motorcu yok

Motovento
    REKLAM ALANI
    yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    Güneyde bir şehir çocukluğumun geçtiği heran adını duysam içimin kıpır kıpır olduğu şirin güzel bir şehir Mersin. Havası sıcak, denizi sıcak, insanı sıcak, anlıyacağınız herşeyi sıcak bir şehir. Komşuluk ilişkilerinin hala sıkı sıkı korunduğu, kapıların sonuna kadar açık olduğu bir anadolu kenti. Herşeyiyle dört dörtlük bir şehir.
    Bayram tatili boyunca severek gezdiğim ve mutlu olduğum bir kent. İki teker üstünde gezmeye doyamıyacağınız, ılık rüzgarın yüzünüzü okşadığı sürüş keyfine doyamıyacağınız bir kent. Yollarda motorcusu eksik olmayan sürücününde motorculara saygısı olan bir kent.
    Sadece bir tek eksiği var Mersin'in Mt üyesi misafirperver motorcusu yok. Üzülerek söylüyorum ama Mersin MT artık gerçekten yok. Bu kadar motor sürücüsünün bol olduğu bir yerde Mersin Mt'den hiç kimsenin bize hoş geldin dememesi bizi açıkça üzdü.
    Koskoca bir kentte sadece Yürekçe (Sencer) arkadaşımızın (kaldıkı olda kendini Mersin Mt'den saymıyor ben sadece Mt üyesiyim diyor) bizi karşılaması ve gezdirmesi insanın Mersin Mt güvenmemesi gerektiği düşüncesini hissediriyor.
    Mersin'e gidecek olan arkadaşlara tavsiyem Mersin Mt'ye güvenmeyin ya yanınıza bir harita alın ya da sencer'e (yürekçe) ulaşmaya çalışın.

Keyifli sürüşler
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    mersin mt den sayan kendini bi ben varım.ama abicim bayrama denk geldi.sizede tanışmak isterim demiştim.ama maalesef bayramdı.şehir dışındaydım

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    "Mersin mt artık yok" yorumunuza katılıyorum ama "Mersin'de motorcu yok" başlığı pek hoş olmamış.

Mersin genelde dışarıdan göç alan bir şehir.Bayramda doğal olarak herkes (bende dahil) şehir dışında ailesi ile birlikteydi.

Mersinde hala motorcu yok diyorsanız Türkiye'yi dolaşan efsane motorcu Ümmet Perkitan'ı Mersin'de daha önce 3 kez kim karşılamış ve misafir etmiş, lütfen kendisine sorunuz...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mersine gittiğimizde sağolsunlar sencer, hüseyin ve ismini anımsayamadığım bir iki arkadaş daha karşıladılar, ilgilendiler.başka kimseden ilgi yoktu.o dönemde buraya yazan birçok mersinli vardı.sağlık olsun, az olsun öz olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler