Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

otomobil sürücüleri ne zaman bizi insan yerine koyacak ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS-ApAcHe 150cc MOTORU ÇİFTLEDİM &MONDİAL 125-UAG
    bugün başıma bir olay geldi arkadaşlar sizlere soruyorum acaba otomobil sürücüleri ne zaman bize insan gibi bakacak hepsi için demiyorum ama genel olarak bu böyle olayı özetleyeyim.
    ben arkadaşımın cbf 150 sini evinden aldım çalıştığı iş yerine bırakmak için yola çıktım giderken bir kavşağa yaklaştım yavaşladım biraz bir arabayla karşılaştım kavşakta durur dedim çünkü yol benim hakkım 70 e felan çıktım gidiyorum adam birden yola atıldı arabayla elimi gazdan çektim frene asıldım ama fren mesafesi azdı ve yol itfaiye tarafından sulanmıştı motoru yatırdım kayarak araca doğru ilerledim arabanın arka lastiğinin olduğu yerde durdu sinirlendim kaskı çıkardım attım adamla tartışmaya başladım yol benim hakkım sen nasıl oluyorda yola atlıyorsun be adam dedim adamın bana verdiği cevap aynen şu
    çünkü sen motorlusun

şimdi size soruyorum bu adamla dövüşseydim iyimi olacaktı aslında dövüşmediğim içinde kendime kızdım motor korumalığı olduğu için çok şükür bişey olmadı motora sağlam ne de olsa emanet.durumu arkadaşımada anlattım önemli değil dedi ama içim gitti üzüldüm pazartesi servise vereceğim ufak çizikleri var onları kapattıracağım.

geçenlerde bir kurye arkadaş istanbul da taksimde yumruk yumruğa girmişti 2 kişiyi bir güzel benzetmişti bende mi böyle yapsaydım diyorum kendime

şimdi siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız ?
    ben sakin davrandım kavgaya girmedim ama çok sinirlendim.
    [COLOR="Red"]ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм:cat:::shhh::[/COLOR][COLOR="Red"]Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkes Beni Kaybetti[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    ADAMIN DEDİGİ TAM OLARAK BUMU? bi acıklama falan isteseydin motora vurunca dahamı az zarar geliomus arabana falan diye adamın bunu demesini bi mantıga oturtturamadım... ah şu geri kafalılar olmasa şu ülkeler... Ampul kafalılar ya...
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

Motosikleti
    Alıntı croner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ADAMIN DEDİGİ TAM OLARAK BUMU? bi acıklama falan isteseydin motora vurunca dahamı az zarar geliomus arabana falan diye adamın bunu demesini bi mantıga oturtturamadım... ah şu geri kafalılar olmasa şu ülkeler... Ampul kafalılar ya...
    evet tam olarak söylediği kelimeler bunlar sen küçük araçsın yol senin hakkın bile senden büyük araç olsa yol vereceksin diye üsteledi. kaza olsaydı canını fena yakardım ama iyikide kaza olmadı sonuçta motor benim değil.

bazıları var yolda giderken önüne kırıyor seni takmıyor bazıları var çekilsene lan yoldan diyor lan kenardan gidiyorum zaten diyorum bu seferde motorlular başka yol kullansın diyor yaptır kullanayım eğer yaptırırsan kullanmazsam şerefsizin önde gideniyim diyorum küfür ediyor defolup gidiyor haa ben peşini bırakıyormuyum hayır allahtan tanıdık polis var veriyorum plakayı bir açık yakalattımmı kitletiyorum cezayı

daha bunlara benzer çok tartışmalarım oldu ama bir gün birisine dalarım ya dayak yeriz ya haşamat ederim
    [COLOR="Red"]ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм:cat:::shhh::[/COLOR][COLOR="Red"]Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkes Beni Kaybetti[/COLOR]

Motosikleti
    Hysoung 250 gt R alacam Sağlam tmiz vrsa alarim :)
    Alacaksin ele allah yaratti demieksin böylesini.
    Ölüm, ölü için bir çözüm değildir.!

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Koymayacak .

Motosikleti
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koymayacak .
    sanırım senin dediğin gibi bizi bunlar adam yerine koymayacak

suç onlarda değil aslında onlara ehliyeti verenlerde bir yasa çıkartacaksın her sene direksiyona alacaksın türlü sürüş denemelerini yaptıracaksın çoğu kişi kaybeder ehliyeti

yurtdışında çoğu ülke bizi kendine denk görmüyor.buna artık çözüm gerekli

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)