Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kanimizin-yetmemesi-kanimiza-dokunuyor.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)

Türk Kızılayı’nın, başlattığı ‘Gönüllü Kan Bağışçısı’ kampanyasına motosiklet severlerden büyük destek. [/CENTER]

Ülkenin kan ihtiyacının tamamının gönüllü, düzenli ve sürekli kan bağışçılarından karşılanması amacıyla, ulusal düzeyde başlatılan kampanyaya motosiklet severlerden büyük destek geliyor.

Kendi aralarında anlaşan motosiklet siteleri 31 Temmuz 08 Perşembe günü saat 16:00 – 24:00 arasında kampanyaya destek vermek üzere Taksim Meydanı'nda buluşup kan verecekler.

Yalova Kızılay Şubesi Yetkilisi Dr. Birsen İyisoy Öztürk bağış kampanyası ile ilgili olarak; "Bugün başkalarının yarın sizin ve yakınlarınızın kana ihtiyaç duyabileceğinin sizde farkındaysanız, ülkemizin kan ihtiyacını karşılayabilir, bu sorunu hep birlikte çözebiliriz. Kanımızın yetmemesi sizin de kanınıza dokunuyorsa, sadece yarım saatinizi ayırarak binlerce hayat kurtarabilirsiniz" dedi.

Türk Kızılayı 'Gönüllü Kan Bağışçısı Davranış Değişikliği Kampanyası' adıyla başlatılan kampanyanın ana sloganını ''Kanımızın Yetmemesi Kanımıza Dokunuyor'' olarak belirledi.

MOTORON[/QUOTE]
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kan Verenlerin Hepsine Borçluyuz Bence .. Kan veren abilerime çok tesekkurler .

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Sonuna kadar destekliyorum, ama motorla kan vermeye gitmek biraz tehlikeli bir iş bence. Kan verince insanın üstüne belirgin bir yorgunluk çöküyor, en azından bana öyle oluyor . Güzel bir kampanya, ben de bir ara kan vereyim yine.

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    bugün ve yarın çalıştığım fabrikada zaten yapılıyor ve yarın da yapılacak ben bugün 1 ünite verdim. yarın da uygun görürlerse aynı miktar daha vercem çok güzel bi duygu kan vermek ama verdikten bi 5-10dk biraz yatık kalmanız gerekiyor baş dönmesi ve halsizlik yapıyor baş dönmesi ve tutması olanlara tavsiye etmiyolar kanı 0 rh(-) olsa dahi

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arkadas 10 daka once daha erken acmıs
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    arkadaşlar kaç ay sonra verebiliyorduk ben okullar açılınca vermiştim de bikez tekrar ne zaman verebiliyorum bi fikri olan varmı
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    6 ay diye biliyorum ben.Bu arada topiclerin birleştirilmesini talep ediyorum..
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı alper_satriani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kaç ay sonra verebiliyorduk ben okullar açılınca vermiştim de bikez tekrar ne zaman verebiliyorum bi fikri olan varmı
    En az 3 ay olarak biliyorum, 6 da olabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)