Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Böyle şaka daha önce yapmadınız !!! bakın pişman olmayacaksınız, garanti

Motovento
    REKLAM ALANI
    alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    arkadaşlar merhaba, uzun yazarsam, üşenmeyin okuyun www.peteranswers.com

dün gece saat 2'de arkadaşım beni aradı dedi ""lan bi site var sana ne sorarsan söylüyorrrr, arkadaşlarla şimdi sorular soruyoruz hepsini biliyor yaaaaa"" çok kötü kandırmışlar bunu, haberi yok

belli ki heyecanlanmıştı sonra sitenin adresini verdi bana benim de denememi söyledi

yazdığım soruların cevapları pek tatminkar değildi, google da küçük çaplı bi araştırma sonucu, bunun aslında komikten de öte bir ŞAKA malzemesi olduğunu öğrendim. merak etmeyin 10 saniye sonra bağıran çağıran öcüler çıkmıyor

şimdi ben kısaca açıklayayım size,

iki kutucuk geliyor karşınıza PETİTİON QUESTION

petition kısmına "Peter, please answer the following question:" yazınca sorunuzu sorabiliyorsunuz,yani aşağı kutucuğa geçebiliyorsunuz...

aslında siz oraya sorunun cevabını yazacaksınız.

Pe yazdıktan sonra nokta (.) koyup sorunun cevabını yazın, arkadaşınız bunu farketmeyecek çünkü Petition kutucuğunda gözükmeyecek..

sonra da cevabını yazdığınız soruyu QUESTION kutucuğuna yazın.. ve enter a basın

yanınızdakinin sorduğu sorunun cevabını verecek ve siz de gülmemek, ve yeni şakalar yapmak için kendinizi zor tutacaksınız

ben tam açıklayamadım, o yüzden alıntı yapacağım burada daha güzel anlatılmış:

Peter Answers ne sorarsanız cevaplıyor. Özellikle yanınızdaki arkadaşınızın sorularını daha bir güzel cevaplıyor Siteye girince karşınıza 2 kutu çıkıyor.”Insert petition” alanına “Peter, please answer:” yazıyorsunuz. “:” koymayı unutmayın sonuna ve otomatikman alt satıra geçiyorsunuz.Burayada sorunuzu yazıp sonuna “?” koyunca otomatik olarak cevaplıyor. Eğer sayfada ilk defa işlem yapıyorsanız üst kısımda çıkan kutuyu onaylamanız gerekli. İşte cevabını verdi değilmi ama siz memnun kalmadınız bu cevaptan Bir de şöyle yapın. “Insert Petition” alanına “Pe” yazdıktan sonra “.(nokta)” koyun ve soracağınız sorunun cevabını(!) yazın. Yalnız cevabın “eter, please answer:”‘dan kısa olmasına dikkat edin ve : koyduktan sonra sorunuzu yazın. Türkçe de sorabilirsiniz.”?” koyduktan sonra cevabını verdi değil mi? Arkadaşlarınızı “Olum , bu site varya bir kahin tarafından yapılmış ,herşeyi biliyor” diyerek iyi vakit geçirebilirsiniz. Arkadaşınız soruyu sorar sizde yukarıdaki taktikle önce cevabı sonra soruyu yazarsınız onunda ağızı açık kalır
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Ben bunu yaptım teyze oglun teyzemler kuzen ler falan altlarına edeceklerdı sordukları tum sorulara cevap verdım nasıl olsa bılıyorum ya sanıyolar o verıyo Cok komıkdı sonra teyze oglu korkudan baktım geberecek son verdım sakaya hepsı sok oldular..
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    yanındakilere acımayacaksın bu şakayı yaparken amaç bu :D
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunu bende yutmuştum ama kısa sürede çaktım olayı
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    uygun bir zamanda deneyeceğim paylaşırım sizlerle

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    ya abi siz ne diyorsunuz biz bunu okulda yaptık kızlar falan korkudan agladı

sonra başka bir arkadaşa yaptık yanımdaki arkadaş biliyordu o aldı işte kufur falan etti sonra dedik ki kesin birşey olacak dedik oburude inandı sonra bindik motorlara 90la gidiyorum amanın frenler tutmuyor onde araba var cocuk acayip korktu donuna sı...... bende hemen kokledim frenleri durduk cocuk indi başladı kufure
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    müthiş bişey saol hemen bizimkilerin üstünde test etcem
    facebook.com/kaskafa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Ben bu şakayı ilk önce babama yapmıştım, üzerindeki pijamaya kadar bilmişti.
    Tabi cevabı ben yazıyordum. Babam " İşin içinde bir bit yeniği var. " dese bile
    işyerinde arkadaşlarına bahsetmişti, " Soruları bilen adama nasıl ulaşabiliriz? "
    diye Eskişehirden Ankarayı aramışlardı

Daha sonra da dedeme yapmıştım, " Benim aklım almaz böyle şeyleri,
    TÖVBE TÖVBE. " dedikten sonra odamı terketmişti

Motosikleti
    Honda İnnova (inş)
    yaa ben yapamıom

ahanddaaaa yaptım valla
    CEkilmes bU haVADa Ne biSiKLet nE aRaBa O ZaMan aL sENde bİr [U][I][B]İnNoVa[/B][/I][/U]:queen:::alkiis::::comico::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)