Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

ah bu kızlar ya bılenler 1 el atsın..

Motovento
    REKLAM ALANI
    stella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama birgün oda olacak
    her ilişkide tartışmalar meydana gelebiliyor önemli olan saygını yitirmeden birbirine sarf ettiğin sözlerden sonrasında pişman olmadan küçük tartışmaları atlatabilmek
    ama sürekli ve düzenli olarak saçma sapan şeylerden tartışıyorsan birbirini ve ilişkini yitiriyorsan tüketiyorsan o zaman o ilişkide büyük bir hata bir eksiliklik var demektir

burda herkez çok hoş bir şekilde düşüncelerini belirtmiş olsada genel anlamda kızlara direk yüklenme söz konusu sanırım
    kadınlar şöyledir kadınlar böyledir onlar şunu yapar onlar bunu yapar gibi sözcükler var

ama sanırım soruyu yönelten arkadaş bir ilişkideki tartışmalardan ve bu tartışmaların sıklığından bahsediyor
    hiç birşey tek taraflı değildir tartışılıyorsa kadında erkekte bir yerde bir hata yapmıştır yada birşeyleri eksik anlamıştır yada anlatamamıştır önemli olan bu eksikleri bulmak bu hataları bir daha tekrarlamamak

kaldıki daha 17 yaşında biri için yaşanacak yaşanmış ilişkilerin en sadesi en dingini olabilir bu yaşanmakta olan ilişki
    daha karşına ne ilişkiler ne tartışmalar ne aşklar ve ayrılıklar çıkacaktır yapabileceğin en iyi şey konu yada konum ne olursa olsun
    hayatının her döneminde bir şey üstünde bir tartışma bir gerginlik yaşıyorsan önce kendine bunun neden ve nerden çıktığını sor ve gerçek sorunu bulup onu düzeltmeyi dene eğerki bunu yapabilirsen sorununu kökünden haletmiş olursun sonucu ayrılık bile olsa belli bir süreç için canını bile yaksa
    ilerisinde önünü görmek için bu en doğru davranış olacaktır
    bu okul hayatın içinde iş hayatın içinde alie yada dost ortamlarında da işine yarıyacaktır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    ya nerden buluyonuz böyle konuları bilmemki.kardeşim ben 3 yada 5 sefer evlendim kesin bir şey diyemiyorum.bi kere 5 çocuk varda kesin gerisinide sayamıyorum.sakın ha gaza gelipte hemen evlenme.yoksa ananın örekesinde ip yaparsın.abisini benim nasihatimi iyi dinle.paran varsa aşkta var.paran yoksa.nanay.anladınmı kardeşim.ilk önce istikbal.iş.aş.en sonra kalırsa aşk.bunlar tamamen tecrübeyle sabittir.GERÇEKLER ACIDIR.AMA DEVAMLI ACITIR.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Kadınlar anlaşılmaları çok zor olan insanlar .Erkekler onları sevince şımaran kaprislere bürünen varlıklar.Tabiki hepsi öyle değil fakat %80 kaprisli çekilmez seni elde edene kadar olmaz şeyler yapar elde ettikten sonra havasından cakasından yanına zor ulaşırsın Kamis motor pervanesi gibi hava basarlar.En iyisi evlenmemek aşık olmamak hele hele hiç sevmemek.Gününü gün etmek.Benden fikirler bu

WHISKEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR 1100 W
    Herkese merhabalar, mevzu çok derin

sean, Soruna kısa bir fıkra ile cevap vermek istedim ;

Adamın biri tavan arasında eski bir yağ lambası bulur,
    Silip, parlatmaya çalışırken, içinden esneyip gerinen uykulu bir cin çıkar,
    Adam sevinir "yaşasın benim de bir sihirli lambam ve cinim oldu"...
    Cin uykulu gözlerle adama bakar ve "Fazla sevinme sahip ben tembel cinim,hemen iki dilek söyle kolaysa yaparım uyumam gerekli" der.
    Adam " Ne demek iki dilek en az üç dilek dileme hakkım olmalı, hiç mi masal dinlemedik ??" diye çıkışır..
    Cin "Ben tembel cinim dedim ya, hadi çabuk ol iki dileğini söyle,yoksa şimdi kaybolurum" deyincee....
    Adam çaresiz " İyi o zaman, benim için New York dan Londra ya kadar bir köprü yap bakalım" diyerek ilk dileğini söyler...
    Cin "Çüüüüş.. Ben sana tembel Cin im diyorum , senin dileğine bak.. Kim uğraşır taaa oraya kadar köprü yapmak için... İlk hakkın yandı.. Bak bu ikinci ve son hakkın , kolay birşey söyle de yapayım." diye çıkışır.
    Adam ne kadar sızlansa da Cin kabul etmez. Adam da bakar ki olacak gibi değil,bari kolay birşey istiyeyim diye düşünür ve "Tamam o zaman seni fazla yormayacağım, küçük birşey istiyorum... Bana öyle bir sır ver ki kadınları anlayabileyim " der..

Cin düşünür, taşınır, ıkınır, sıkınır ve adama dönerek sorar " Ooooof of, tamam sahip, bunu geçelim Köprüyü kaç şeritli istiyorsun ?? "

Sanırım sorunun cevabını almışsındır. Yine de kadınlar olmadan bu Dünya da çok yalnız olurduk. Zor ama harika yaratıklar.

Sevgi ve selamlar

sean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asyamotor as 125 t
    oncelıkle ılgılenen herkese cok tesekkur ederım tum yazıları ılgıyle okudum.. kavga etmeye devam ettık dun de boyle olmayacagını ve bıras ayrı takılmamıs gerektıgını soledı ve ayrıldık.. ama ben boyle nası yapıcam bılmıyorum dunden berı kafayı yıyorum delırmek uzereyım.. o ise hala benı sevdıını yerımın onun hayatında cok ozel oldunu fln soluyo.. ama yıne de ayrılıyoruz ıste ben bunu anlamıyorum madem sevıyoruz nıye ayrılıyoruz?? bugun onu gormemek hem onu hem kendımı uzmemek ıcın okula gıtmedım ortak 1 arkadasımız benı aradı ve onun benı merak ettını nerde oldumu naptıgımı fln sordu ya sımdı ben napıım hem sevıyoruz merak edıyoruz hemde ayrılıyoruz.. herkese tekrar coook tesekkurler boyle ılgılendıgınıs ıcın cok mutlu oldum

elma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG
    Sean; değil mi ki 17 yaşındasın bak ben 17'yken neler yazmıştım?
    Yaş onyedi
    Serde sevdalık
    Aklımda bile değil yaşlılık...
    Daha ilk basamaklardayım
    Değil yolun yarısında
    Ölç bak, aklım bir karış yukarıda...

ve yıllar geçince, duygular gelişince neler yazmışım?

AŞK TEKERLEMESİ
    Bir gülücük
    Bir sözcük
    Bir öpücük
    Derken aşıksın...
    Dalda çiçek
    Çiçekte böcek
    Gönlün kelebek
    Sıkı dur uçacaksın...
    Dilde yalan
    Sensin kanan
    Artık uyan
    Bak şimdi ağlayacaksın...
    Acını sindir
    Öfkeni dindir
    Onu gönül tahtından indir
    Yeni bir aşka başlayacaksın...

Sözün özü; elmanın yarısını bulana değin, daha çoooook aşık olacaksın...Kadın için de böyledir bu , erkek için de...Hele ki 17'sindeyken...Doğal süreç içinde dolu dolu öfkeni de yaşa, sevgini de, tutkunu da...Hırsından ağlamayı da bil, hırsla öpmeyi de...
    Dediğim gibi, elmanın yarısını bulana değin bu böyle sürecek...
    Tadını çıkar; tartışmalarının da, barışmalarının da, yeniden, yeniden aşık olmanın da...

Cuseppe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sean, yaşın 17 bile olsa bidefa aşk ateşi kalbine düştükten sonra kavramların, kuralların, söylenenlerin hic bir önemi yok. Bir ilişki biticeği zaman zaten kalbinde sen bunu anlarsın, mantığına aşkın ters düştüğü zaman zaten oturup onu düşünmessin. Madem seviyorsunuz birbirinizi cözülmicek sorun yoktur. Sonucta belki ömür boyu sürmicek aşkınız belkide sürücek bunu zaman göstericek. Sen onu şunu anlat kavgaya alışırsa ilişkide senli ve ya sensiz mutluluğu yakalayamaz. Sorunları kavgasız cözmeyi öğrenmesi lazım. Sende kendini cok üzme sonucta buda bir hayat deneyimi ve şu gerceğide asla unutma Ademle Havvadan beridir kadınla, erkek birbirleriyle didişir.

Cuseppe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sean, Bak ben 27 yaşındayım 2 yıl 7 aydır dejavu ile cıkıyorum, dünyaya bi daha gelsem yine ona aşık olurdum, onu sevdiğim kadarda kimseyi bir daha sevemem ve eminim oda beni cok seviyor ama bunlara rağmen bazen öyle kavga konuları yaratıyorum ki ben bile sonunda abarttın diyorum Biz kadınları anlamak cok zorrrrr

Motosikleti
    Honda X11
    İş bitmiş bırak ucunu gitsin.

Bir dahaki ilişkinde alttan almazsın olur biter.

deamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    - YORUMSUZ -
    Yeryüzünün sonuna gittim Suların sonuna gittim Gökyüzünün sonuna gittim Dağların sonuna gittim Arkadaşım olmayan birşey bulamadım Navajo Atasözü

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    ekmek teknesi adındaki dizide ki heredot cevdet isimli karakterin ( hasan kaçanın rolü ve senaryosu ) alıntısıdır...

heredot - nuhun gemisi ağrı dağına çarmış ve durmuş. o arada bir beyaz güvercin ağzına bir zeytin dalı ile geminin üzerine dönmeye başladı...
    biri - peki aga benim aklıma birşey takıldı. bu güvercin erkek miydi , dişimi ?
    heredot - bu konu beni aşar. nusrettin babaya soralım.
    ( bütün kahvedekiler fırına gider )
    heredot - baba o nuhun gemisinin üstünde , ağzında zeytidalı ile dolaşan güvercin erkek miydi , dişi mi?
    nusrettin baba - ( tatlı bir sesizlik ardından gülümseme ile ) erkekti!!! dişi olsa kesin konuşur ( öter ) zeytin dalını düşürürdü!!!!....

yav harbiden öylemi dersiniz???
    yok bee azıcık abartı

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Harbiden öyledir kesin erkektir o güvercin Kadınların dırdırı kaprisleri bir yere kadar çekilirde şımarık ve bencilleri hiç çekilmez.

haluk5555 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilginç bir konu bulmuşsunuz..benden de sizlere her zaman geçerli olan altın bir kural. "kaçan kovalanır,kovalanan kaçar" dırdırdan veya başka bir şeyden bunaldığınızda bu altın kural devreye girecektir. yeter ki karşıdakine "MAL" olmadığınızı net olarak belirtin ve onda, sizi her an akybedebileceği duygusunu uyandırın,eğer başarırsanız rahatsınız. dikkat edin o bunu başarırsa daha çook böyle yazışırız... hepinize sevgiler...

ramina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as125t
    arkdasşlar bende bir erkeğim ama inanın sizin gibi konuşanları hep duyuyorum ve cok kızıyorumm..arkadaslarım bu pazardan manvdan mal mı seciyosunuzbu aşk tır öyle herkesle elektrik tutmaz seversen delikanlıysan birkişiye aşık olursun ve hep onu seversin yoksa daldan dala konmakla adam olunmuyo yada yalan sevgiler yasanır o olmadı bu olsun diye birşeyi kabul etmek hem bencilliktir hemde başka birşeydir..üstüne alınan alısın ..ve siz karsınızdakini ne kadar severseniz o sizi daha fazla sevecektir emin olun buna ama öyle kızlar varki ve öyle erkekler varki bu konuşmalarım zaten onlara değil.anlayan anlasın..dünyadaki en güzel şey sevmek ve sevilmek ..kavgalar olur ve bir zaman sonra zaten bunlar giderek azalır..benim kız arkadasım var ve onu gerçekten cok seviyorum oda beni kavgalarıda zaten sevdiğimiz için yapıyoruz yoksa banane der cekip giderim ama önemsediğimiz için birbirimizi kavga oluyoo sık sık ama hiç sevgimizden bi azalma olmadı ..ve yakında evlenicez yani daha teklif etmedim am a herkese sevgiler saygılar

sean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asyamotor as 125 t
    ramania, senınkıde ii bi yaklasım umarım mutlu olursunuz

premier1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet, internet
    Alıntı explorer adlı üyeden alıntı
    hemen onunla evlen

Amman ha !!

Evlilik öyle çıkmaya falan benzemez.. Hayatının hatasını yaparsın...

Bir gün bile evden dışarı çıkamazsın..

Kadın milletinin aklına kirk türlü vesvese gelir..

Ne demiş hatunlar...

-- En iyi koca ölü kocadır. Hiç değilse gece nerede yattığını bilirsin..

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    -- Kadınlar neden erkeklerden uzun yaşar..?
    Çünkü onların karıları yoktur

Motosikleti
    Honda X11
    Zeten geçenlerde bi istatistik öğrendim, Türkiyenin %52 si kadınmış. Negzel işte. Şairin (nedim) dediğini yap olsun bitsin

İç bade sev güzel varsa akl-ı şuurun
    Dünya var imiş, yoğ imiş ne umurun

Motosikleti
    1000RR06
    alsana kızlar hakkındaki gerçekler
    >>>Bilgisayar ve
    >>>Kadınlar
    >>>
    >>>* ikisi de devamli sorun cikartir ve
    >>>sorunu halletmeniz
    >>>saatlerinizi hatta
    >>>bazen gunlerinizi alir.
    >>>*.ikisi de elektrik
    >>>almak ister.
    >>>*.ikisi de hicbir sey
    >>>yapmiyormus gibi gozukse de arka planda
    >>>kullanicidan
    >>>habersiz bir cok is
    >>>yuruturler.
    >>>*.ne kadar cok paraniz
    >>>varsa o kadar iyi "donanim"lisina sahip
    >>>olursunuz.
    >>>*.ikisinin de durup
    >>>dururken niye bozuldugunu anlamazsiniz
    >>>*.ikisi de aliskanlik yaratir..
    >>>*.verim almak icin ikisine de nazik davranmak
    >>>gerekir
    >>>*.ne kadar iyisini alirsaniz alin,
    >>>2-3 sene sonra daha iyisi
    >>>cikacagindan degistirmeniz gerekir.
    >>>*.ikisi de erkekler icin olmazsa
    >>>olmazdir.
    >>>*.ikisini de ne kadar iyi
    >>>kullanirsaniz kullanin sac bas yoldurtan
    >>>cinslerdendir.
    >>>*.ikisi de zaman zaman
    >>>hata verebilir
    >>>*.ikisi de hassastir,
    >>>sagi solu pek belli degildir.
    >>>*.ikisi de bozuldugunda dediginiz hicbir seyi
    >>>yapmazlar.
    >>>*.ikisinin de
    >>>bellekleri inanilmaz gucludur. dolayisiyla
    >>>dikkat
    >>>etmek
    >>>gerekir.
    >>>
    Acımadıki, acımadıki

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler