Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ah bu kızlar ya bılenler 1 el atsın..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    sean, hemen ara ve bitir bu işi merak etme 2 gün ağlarsın zırlarsın sora daha iyisini bulursun unutmaki denizde yakalanacak çok balık var
    tamamen katılıyorum........ çok doğru.......!

Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Yapılan uyarılara uymadığınız ve FLOOD (arka arkaya mesaj) yaptığınız tespit edilmiştir. Bu size tarafımızdan yapılan son uyarıdır aksi takdirde ceza alacağınızı lütfen göz önünde bulundurun
    ********************I**********************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    taviz yok saldır
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

zoki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi walla o seni bırakmadan sen onu bırak

şaka bi yanada ya explorer ın dediği gibi bir an önce evlen istemeye git kızı yada oturup ikiniz niye böyle oluyore diye karşılıklı dinleyin birbirinizi.

scout - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR
    Bence kişilere hakettikleri ölçüde davran durmadan özür dileyen bir durumda olma eğer böyle durmadan haksız yere özür dilemeye devam edersen bir gün gelir ve geriye bakarsan kendine acırsın....
    sakın bunu yapma bak
    BİRİSİNİ SERBEST BIRAKIN
    EGER GERİ GELİRSE O SİZİNDİR
    EGER GERİ GELMEZSE O HİÇ BİR ZAMAN SİZİN OLMAMIŞTIR

bence geri adım atma eger o geri adım atıp senden özür dilerse ve bu birlikteliğin sürmesini istiyorsa demekki sana deger veriyor demektir.
    O NA HAK ETTİĞİ KADAR DAVRAN ASLA FAZLASINI VERMEKİ İSTEMEYE HAKKIN OLSUN

kadir088 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aga bence arayı biraz aç fazla görüşme biraz o seni özlesin birazda sen onu özle o zaman pek fazla tartışmazsınız niyediye sorarsan özleminizi gidermekten kavga edemezsiniz

BoneXXX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Gun Bende Esecegim...
    Olaylari bence konus yuzyuze ne kadar sacma seylere kavga ettiginizi anlat ornekler ver hatta.Birlikte bu sorunu asin. Eger asilamiyorsa o zaman tek, son ve en kotu secenek kaliyor ayrilmak. Ama bu sorun sadece senin sorunun degil, ikinizin sorunu ve ikiniz cozmek zorundasiniz. Karsilikli konusup halletmeniz lazim...
    [b]***BIR GUN BENDE ESECEGIM...[/b]

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    şaka bi yanada ya explorer ın dediği gibi bir an önce evlen istemeye git kızı yada oturup ikiniz niye böyle oluyore diye karşılıklı dinleyin birbirinizi.
    bu ne demek yaa ??? kaçmadan yakalıyım falanmı ??? sürekli kaçma isteği olan birini evlendiğindede zaptedemezsin unutma.....!!!!! yanlış kişiyle evlendiğini farketmek büyük pişmanlıklar yaratabilir......!! yanlış yönlendirme yapmayın....

mleventerler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha royalstar 1300cc
    kardeş ne kadar yüz o kadar astar.birlikteliklerde tartışmalar işin tuzu biberidir.fakat devamlı bir hal alırsa birbirinize olan saygınızı bitirir.onun haksız oldugunda senin özür dilemende yanlış.barıştıktan sonra senin sudan bahanelerle tartışma yaratmanda yanlış.dikkat et bu hatun seni terketmesin.dikkat et dünyan kararır.anladıgım kadarıyla sen onsuz yapamıyorsun.

agonyozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza
    sean, Çok sık görüşüyorsunuz belkide ondandır
    Özleyin biraz birbirinizi..
    Something in the Way..!

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    onun haksız oldugunda senin özür dilemende yanlış
    bu gurunun ayaklar altına alınması demek.... kişiliği yitirmek....... çok yanlış hatta....
    kimse yapmasın bööle bişi bence

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    sean, bende bundan 3 sene kadar önce eski nişanlımla aynı durumdaydım. Hergün, her saat kavga ediyorduk ve ilişki ızdırap verir olmuştu. Hatta arada 3-5 gün kavga etmediğimiz zamanlarda "Semih neden artık kavga etmiyoruz? Hadi kavga edelim" falan diyordu . Ben hiçbir zaman özür dilemezdim çünkü her tartışma çıkışında haklı sebeplerim olurdu ve o özür dilerdi sonuçta. 2-3 sene böyle gitti ve bir gece sağlam bir kavga ettik "defol git" dedim ve gitti. Bir daha dönmedi ama en büyük hatam özür dilemek oldu çünkü özür dilemeseydim geri gelecekti. 1 senede bin kere öldüm ama 3 sene sonunda unutuluyor şu an bir melekle beraberim Allah bozmasın ayda 1 kere bile kavga etmediğimiz oluyor. Bende halimden memnunum. Aşk eğer ızdırap verir, huzursuz eder, musuzluk yaratır ve insanı asabi hale getirirse o aşk bitmiş ve ilişkininde sonuna doğru ilerlemekte olduğunu görürsün. İkinizden birisi ya değişecek, ya katlananacak, ya da bitirecek. Yol yakınken bitirmek bence en güzelidir. "Alışmak sevmekten daha zor geliyor" sözlerini içeren bir şarkı vardıya gerçekten çok doğru alıştığın zaman ayrılırsan büyük acı çekiyorsun. Bazı insanlar bu acıyı göze alamaz ve her ne olursa olsun ilişkilerini evliliğe kadar götürmek için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar çünkü alışmışlardır ve partnerlerinin yokluğunu düşünmek bile ölüm kadar acı verir onlara ama sonunda evlendikten sonra aşk, sevgi, saygı bitince yerini nefret alır ve çok daha kötü sonuçlar doğuran bir ayrılık süreci başlar. Tabii "ayrılmalısın" demiyorum ama yinede şu kısacık ömründe ve bu küçücük dünyada seni mutlu edebilecek o kadar çok şey varken, bir avuç mutluluğun peşinde yıllarca koşup kendini harcama diyorum ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı
    mert, -çok seven az sevilir- hariç katılıyorum Kimi çok sevdiğine bağlı bu, yanlış birşeyi sevmeyeceksin, yanarsın...
    Burada kritik olan zamanlama. Bir erkek kadından önce severse ve aşık olursa o kadına asla ulaşamaz. O her zaman kadını onore eden "salak şey" olarak kalır. Aşık olma sürecini birlikte yaşarlarsa çok güzel bir aşk yaşarlar. Kadın önce aşık olursa her şey çok kolay olur.

Kadına karşı hiç bir şey hissetmeden, sadece duymasını istediği şeyleri söyleyerek hayatının en normal ilişkisini yaşarsın.

Sonuç:Kadınlar onları gerçekten seveni değil onlara sevdiğini söyleyeni memnun ederler.

Not:Anladığınız gibi genel değil sadece erkek gözüyle yorum yaptım.
    Life is for my own to live my own way - Metallica
    (Yaşam benim için, istediğim gibi yaşamam için)

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Fazla kaçmış ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    kadına ulaşmak eğer kadın aşıksa kolaydır... ama sen aşıksan ona ulaşmak zordur... çünkü o an ; karşımızdaki sayın dişi kişi - santi altın kaplamaymışçasına - dünyadaki en değerli elmasmışçasına - kendini bi xxx sanıp , kasarda kasar.....

KIZLAR SÖZÜM SİZE!!!!!!!!!!!!!
    bunu yapmayın , sizde biz erkekler gibi et ve kemikten mamulsünüz. aynı yerden gelioruz ve aynı yere gideceğiz... ilgi gösterilince - havalara girmek niye ? bi erkek sizden hoşlanınca-aşık olunca neden tavanlara vuruo "zannettiğiniz değerler" ????

doğaya bırakın ; o zaten olması gerektiğince yönetir herşeyi.......
    birlikte olun yada olmayın........ aptal eziyetlere , triplere kaprislere sığınmayın.....
    bunların lüzumu yok

Hiç Düşünme ve Bas Nikahı

mertmertmert, yürüüü beeea esiyosun sabah sabahh

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Hiç Düşünme ve Bas Nikahı
    bugün heyecanlı olan dönemde bu kadar trip kavga vb yaşanırsa - yarın şuana nazaran daha az heyecanlı olacak evlilikte kim bilir ne kavgalar yaşanır.......

yanlış yönlendirmeyin - evlilik konusuna girmeyin derim... genç bir bünye çünkü, yanlış yollara sapmasın...... çok istersede kendi karar versin......

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Çok alakalı değil ama
    İrlandalı biraz fırlama bir arkadaş aynen şu cümleyi kurmuştu
    "Turkish girls... Ooooh TOO LONG PROCESS !"
    Life is for my own to live my own way - Metallica
    (Yaşam benim için, istediğim gibi yaşamam için)

mertmertmert, abi herşeyide bu kadar ciddiye almamak lazım, emin ol oda benim evlen dememle evlenmez zati

Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Turkish girls... Ooooh TOO LONG PROCESS
    çok uğraştırır demek istemiş heralde, ama eğer hedef aynıysa - bu uğraş niye demiş kadar olmuş..... eminim onlarda britney spears bile bizim bildik türk kızları kadar tripçi ve kaprisli değildir....

bu trip ve kapris sanırım birçeşit "koruma mekanizması" işlevi görüyor yurdumuzda....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler